#anonimowemirkowyznania
Mirki jak się ma prawo do słuchania muzyki w dzień na pełen regulator. Kupiłem mieszkanie i niestety trafił się za ścianą sąsiad który jest fanem rocka. Najgorsze jest to, że moje mieszkanie dzieli ściana właśnie z nim. Nie powiem, bo po 22 jest cisza, ale dzień w dzień od godziny 8/9 do średnio godziny 18 leci muzyka z głośników. Pracuję w 100 procentach zdalnie, podejrzewam, że sąsiad nie pracuję
Mirki jak się ma prawo do słuchania muzyki w dzień na pełen regulator. Kupiłem mieszkanie i niestety trafił się za ścianą sąsiad który jest fanem rocka. Najgorsze jest to, że moje mieszkanie dzieli ściana właśnie z nim. Nie powiem, bo po 22 jest cisza, ale dzień w dzień od godziny 8/9 do średnio godziny 18 leci muzyka z głośników. Pracuję w 100 procentach zdalnie, podejrzewam, że sąsiad nie pracuję


























Mam za ścianą sąsiada który do późnych godzin wieczornych puszcza muzykę którą uprzykrza mi sen. Niestety prośby i normalne ludzkie rozmowy nie pomogły. Policji już nie będę wzywał, bo to nic nie daje. W godzinach porannych do południa jest cisza, podejrzewam, że wtedy śpi, bo na 100 procent nie pracuje, mówiła to nawet jego żona. Chciałbym mu się odwdzięczyć. Macie jakieś pomysły?
#muzyka #sasiad #
Co to niby znaczy że nic nie daje? Przecież to się kończy po którymś razie sprawa w sądzie, recydywa, eksmisją
---
Zaakceptował: karmelkowa
---
Zaakceptował: karmelkowa