Wpis z mikrobloga

Mirki, co mogę zrobić? Sąsiad parkuje samochodem przed moim domem, zamiast swojego, mimo wielokrotnego zwracania uwagi, by tego nie robił. Dziś wyjechał z tekstem, że „będę tu parkował bo tak mi się podoba”. Dodam, że parkuje tak często, że zniszczył posianą przez moją rodzine w tym miejscu trawę. Z tego co wiem, to właściciele posesji są odpowiedzialni za teren przed posesją, a on sobie nic z tego nie robi. Oczywiście pytam o rozwiązania zgodne z prawem, żadne rzucanie kamieniami w szybę, poza tym ma kamerę na granicy naszych posesji ¯\(ツ)
#kiciochpyta #mirkopomusz #poradyprawne #sasiedzi #sasiad
  • 10
@goferek: Tylko oczywiście sama kultura wymaga tego, żeby nie parkować przed czyjąś posesją regularnie (nie mówię o jednorazowym parkowaniu, wiadomo, są różne sytuacje), tyle, że on nic sobie z tego nie robi, więc pytam, czy jest jakieś inne rozwiązanie tego problemu.
@kanapka_z_przeciagiem: SM zglosic, wezwa go lub dostanie mandat. Znajomy jakies 10 lat temu mial podobna sytuację, tylko ze parkowal na miejskiej trawie przed SWOIM domem. Skonczylo sie mandatem, bo jakiemus sasiadowi to przeszkadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)