Wpis z mikrobloga

Warto pisać skargę do administracji na hałaśliwego sąsiada jeśli blok i mieszkania są prywatne? Typ codziennie puszcza głośną muzykę, kilka razy w ciągu dnia, nawet w okolicach godziny 23:00. Zastanawiałem się nad policją/SM ale zdaża się że czasami hałasuje przez godzinę a czasami "tylko" przez 20 minut więc boję się że służby mogłyby nie dojechać.
#sasiad #sasiedzi #mieszkanie #patologiazmiasta #warszawa
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@n0002 kurde, nie piszesz o mnie czasem? Też lubię sobie głośniej puścić muzykę, czy pograć na gitarze. Na razie 3/4 bloku stoi puste, ale jak pierwszy sąsiad przyjdzie z prośbą o ściszenie, to oczywiście przestanę #!$%@? basem i od tego momentu volume na 1/4. Idź zagadać, może nie jest świadomy, a jak równy gość to się dostosuje.
  • Odpowiedz
@Norskee: "nagraj sobie dowod zefaktycznie napierdlal"
To jest dobry pomysł i nawet już zacząłem to robić. Robię na razie drobną kolekcję żeby w razie interwencji pokazać że to nie pierwszy raz.
  • Odpowiedz
@n0002: ja dzwoniłam do administracji. I powiedzieli, że oni nic za bardzo nie mogą, ale zadzwonią i porozmawiają z sąsiadem. A jak to nic nie da to kazali na policję dzwonić. U mnie sąsiedzi zdrowo #!$%@?. Dzień w dzień, po parę godzin puszczana muzyka tak, że wszystko mi w mieszkaniu chodzilo... Byłam u nich z wizytą to gość powiedział, że przecież nie ma 22 xD ale łaskawie ściszył. Po czym kolejnego
  • Odpowiedz
@n0002: nigdy przenigdy nie chodz sie dogadać. Jak ktos jest takim kretynem ze #!$%@? muzyka w nocy to nic do niego nie dotrze,to raz. Dwa - jak pojdziesz to od tej pory kazde wezwanie policji itd będzie na Twoje konto,a #!$%@? moze chciec sie mscic. Wiem ze "niehonorowo", ale od razu dzwon na policje i zglaszaj,przypomnij tylko policjantom ze maja mu nie podawac kto konkretnie zglaszal
  • Odpowiedz