Mirki mam problem z uciążliwym #sasiad
Mamy łączony balkon 8m,oddzielony szyba przez którą łatwo można przeskoczyć.
Do rzeczy.
Sąsiad surinamiec kilka razy w tygodniu wychodzi na balkon tylko po to by krzyczeć, wyzywać, rzucać wyzwiskami.
Ostatnio po moim powrocie do domu,wiedzial, że jestem sama więc się odważył stanąć pod moimi drzwiami wejściowymi i kilka minut wyzywać (głównie kankerleijer). Obok niego stała jego żona trzymając kilku miesięczne dziecko na rękach.
Policja umywa ręce. Mówi, że
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postaraj się nagrać kolejną agresję a potem rób agifte na policji (będzie podkładka). Powedz, że czujesz się zagrożona i opisz jeszcze raz sytuację. Potem pismo do gemeete, dzielnicowego oraz do spółdzielni. Postaraj się, abyś miała wszystko na piśmie, bo znowu będzie że słowo, przeciwko słowu. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirko co robić, niedawno przeprowadziłem się do swojego mieszkania w nowym budownictwie... Oczywiście nie ominęło mnie to, ze ściany zostały zrobione z kartonu i wszystko słychać... Staram się nie uprzykrzać sąsiadom życia i prowadzę w miarę ciche życie. Niestety mam #sasiad który mieszka pode mną i lubi sobie puścić awangardowa muzykę, jaka jest jazz (nie to rytmu, plumkanie, basy itd) i wszystko słychać. Napisałem mu w liście żeby odrobinę ściszył
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#kupka #pierd #zemsta #sasiad Witajcie Mirki i Mirabelki. Opowiem Wam historię zemsty na niemiłym sąsiedzie. Otóż facet na rencie w-----a wszystkich w bloku, wszystko mu przeszkadza łącznie z butami które stukają czy dziećmi które bawią się na dworze. Otóż dzisiaj zabolał mnie brzuszek i specjalnie jak wychodzilem z domu przetrzymalem i puściłem mu najbardziej śmierdzącego bączura na świecie pod drzwiami mojego ulubionego sąsiada. Ot
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#kupka #pierd #zemsta #sasiad Witajcie Mirki i Mirabelki. Opowiem Wam historię zemsty na niemiłym sąsiedzie. Otóż facet na rencie w-----a wszystkich w bloku, wszystko mu przeszkadza łącznie z butami które stukają czy dziećmi które bawią się na dworze. Otóż dzisiaj zabolał mnie brzuszek i specjalnie jak wychodzilem z domu przetrzymalem i puściłem mu najbardziej śmierdzącego bączura na świecie pod drzwiami mojego ulubionego sąsiada. Ot
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
w sumie głupia sytuacja, ale nie wiem co zrobić. kilka miesięcy temu wprowadził się do naszej kamiennicy ktoś nowy piętro wyżej. no i ten chłopak bardzo głośno chodzi i to nie jest normalny chód, tylko bardzo mocno stąpa piętami, czasami jakby nie wiem, skakał tymi piętami? XD jest to tak mocny chód, że normalnie mi się wszystko trzęsie na chacie i skrzypi. robi to od rana do późnej nocy, łazi w tę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj do mnie zapukał sąsiad z zapytaniem czy miałem awarii wody w kuchni, bo on ma zalany garaż. Aż zbladłem, ale poszedłem do kuchni i wszystko suche. Zaprosił mnie do tego garażu, żebym zobaczył zaciek i purchla na suficie. Okazało się że zaciek nie jest w garażu tylko w komórce do której jest wejście z tego garażu. Sąsiad sugerował że no może gdzieś rurka pękła i że no trzeba sprawdzić. Z tym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Sąsiad i disco

Mam problem. Sąsiad od ponad 2 miesięcy ma fazę na puszczanie muzy. Wszystko spoko, ja zniosę dużo, ale głośniki które ma są chyba zawinięte z jakiegoś klubu. Mieszkam w blokach całe życie, w akademiku też kilka lat, ale ten pobija wszystko. Rezonans taki, że wszystko skacze. Czasem głośniej, czas ciszej, ale wibracje zawsze mega. Nawet fajnej muzy słucha, ale żeby tak o 4 nad ranem jeden utwór
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam takie rozważanie. Załóżmy, że sąsiad zaparkował pod moją wiatą swój samochód, samochód mu się spalił, ale z nim poszła moja wiata. Ja obliczyć bilans? Stało się dobrze czy nie?
#sasiad
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcymon: zajebiscie. On nie ma samchodu, a przy okazji masz nowa wiate na jego koszt, wiec nie musisz zadnego remonciku robic zeby ja utrzymac w eleganckim stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcymon:
To zależy czy sąsiad miał AC jak nie miał to wygrałeś życie możesz go p-------ć i dosrywac mu przez 3-4 lata o tej sytuacji a będziesz miał nowa wiatę i to taka porządną a nie ten cebulacki badziew co miałeś z drewna wyniesionego z budowy. Jeśli to była starsza fura lub mazda to możesz też skomentować że myślałeś że ruda szmata zezre a patrz sasiad ogień wygrał. Jeśli to
  • Odpowiedz
18 marca 2020, Bielsko-Biała, ul. Sobieskiego - W jednym z bloków widnieje takie ogłoszenie: Drodzy sąsiedzi, jeśli w związku z koronawirusem wolicie nie wychodzić z domu, lub potrzebujecie pomocy, chętnie pójdę za was na zakupy, do apteki lub wyprowadzę pieska na spacer :). Proszę dzwonić pod nr... wasza sąsiadka :)

#bielskobiala #blok #ludzie #sasiad #sasiadka #pies #spacer #
grishko - 18 marca 2020, Bielsko-Biała, ul. Sobieskiego - W jednym z bloków widnieje ...

źródło: comment_1584535876ym9i8a3qpqPfQ4MMSR4fYF.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@glutlamy: nie tylko dziadki potrzebują pomocy, poza tym jak ktoś zna jakiegoś dziadka z osiedla, to może podać namiary i potrzeby osobie, która się tam zgłosiła. Skoro dziadki nie wychodzą z domu, to informacji na klatce też mogliby nie przeczytać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach