Mirko co robić, niedawno przeprowadziłem się do swojego mieszkania w nowym budownictwie... Oczywiście nie ominęło mnie to, ze ściany zostały zrobione z kartonu i wszystko słychać... Staram się nie uprzykrzać sąsiadom życia i prowadzę w miarę ciche życie. Niestety mam #sasiad który mieszka pode mną i lubi sobie puścić awangardowa muzykę, jaka jest jazz (nie to rytmu, plumkanie, basy itd) i wszystko słychać. Napisałem mu w liście żeby odrobinę ściszył
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Niebadzkotem zakłócanie spokoju. Dla policji nie ma takiego terminu jak cisza nocna
Nie ma ciszy nocnej w przepisach
Nie ma ciszy nocnej w przepisach
@Trochutak: nasraj do papierowej torby, podpal i zapukaj. Zawsze pomaga
#kupka #pierd #zemsta #sasiad Witajcie Mirki i Mirabelki. Opowiem Wam historię zemsty na niemiłym sąsiedzie. Otóż facet na rencie w-----a wszystkich w bloku, wszystko mu przeszkadza łącznie z butami które stukają czy dziećmi które bawią się na dworze. Otóż dzisiaj zabolał mnie brzuszek i specjalnie jak wychodzilem z domu przetrzymalem i puściłem mu najbardziej śmierdzącego bączura na świecie pod drzwiami mojego ulubionego sąsiada. Ot
#kupka #pierd #zemsta #sasiad Witajcie Mirki i Mirabelki. Opowiem Wam historię zemsty na niemiłym sąsiedzie. Otóż facet na rencie w-----a wszystkich w bloku, wszystko mu przeszkadza łącznie z butami które stukają czy dziećmi które bawią się na dworze. Otóż dzisiaj zabolał mnie brzuszek i specjalnie jak wychodzilem z domu przetrzymalem i puściłem mu najbardziej śmierdzącego bączura na świecie pod drzwiami mojego ulubionego sąsiada. Ot
0
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Wracam sobie normalnie z zakupów, a tu pod blokiem straż pożarna, miejska i policja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzą do mieszkania nade mną; szukają sąsiada, którego nikt nie widział od paru tygodni. Żadnych dziwnych zapachów nie czułem, więc zagwozdka jest.
z- 0
- #
- #
- #
w sumie głupia sytuacja, ale nie wiem co zrobić. kilka miesięcy temu wprowadził się do naszej kamiennicy ktoś nowy piętro wyżej. no i ten chłopak bardzo głośno chodzi i to nie jest normalny chód, tylko bardzo mocno stąpa piętami, czasami jakby nie wiem, skakał tymi piętami? XD jest to tak mocny chód, że normalnie mi się wszystko trzęsie na chacie i skrzypi. robi to od rana do późnej nocy, łazi w tę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NajlepszyStalkerWZonie: jak robi to w godzinach późnych po 22(nie ma czegoś takiego jak cisza nocna), to zakłócanie spokoju. Niech w-------ą mu mandaty.
@NajlepszyStalkerWZonie: musicie go nagrać kilku krotnie, najlepiej jak się zatacza po klatce i wydziera ryj. Jak policja powie że nie może przyjąć nagrania jako dowód to warto wspomnieć że przyjmują z wideo rejestratorów aut cywilnych.
konto usunięte via Android
- 4
@Luna98x Wieś sama w sobie jest zajebista, największym minusem są ludzie na wsi.
@Megawonsz_dziewienc: i często ograniczona komunikacja miejska która jeździ tam 2x dziennie. Żadnych zabaw weekendowych itd. Imo życie na wsi jak nie masz swojego gospodarstwa jest bez sensu
Dzisiaj do mnie zapukał sąsiad z zapytaniem czy miałem awarii wody w kuchni, bo on ma zalany garaż. Aż zbladłem, ale poszedłem do kuchni i wszystko suche. Zaprosił mnie do tego garażu, żebym zobaczył zaciek i purchla na suficie. Okazało się że zaciek nie jest w garażu tylko w komórce do której jest wejście z tego garażu. Sąsiad sugerował że no może gdzieś rurka pękła i że no trzeba sprawdzić. Z tym
- 11
@Kapitan_Wie_Wszystko: powiedz mu, żeby s--------ł
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2327
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1831
- 1873
@kriksess: dobra i skuteczna rada: wyprowadź się gdzieś indziej, bo nic z tym nie zrobią, chyba że będzie tam jakiś pożar...
#anonimowemirkowyznania
Sąsiad i disco
Mam problem. Sąsiad od ponad 2 miesięcy ma fazę na puszczanie muzy. Wszystko spoko, ja zniosę dużo, ale głośniki które ma są chyba zawinięte z jakiegoś klubu. Mieszkam w blokach całe życie, w akademiku też kilka lat, ale ten pobija wszystko. Rezonans taki, że wszystko skacze. Czasem głośniej, czas ciszej, ale wibracje zawsze mega. Nawet fajnej muzy słucha, ale żeby tak o 4 nad ranem jeden utwór
Sąsiad i disco
Mam problem. Sąsiad od ponad 2 miesięcy ma fazę na puszczanie muzy. Wszystko spoko, ja zniosę dużo, ale głośniki które ma są chyba zawinięte z jakiegoś klubu. Mieszkam w blokach całe życie, w akademiku też kilka lat, ale ten pobija wszystko. Rezonans taki, że wszystko skacze. Czasem głośniej, czas ciszej, ale wibracje zawsze mega. Nawet fajnej muzy słucha, ale żeby tak o 4 nad ranem jeden utwór
@AnonimoweMirkoWyznania: dzwoń na pały
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kulturalny_Jegomosc90: a widzisz? Było takim śpioszkiem być? Kto to widział, żeby spać do 7?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Kulturalny_Jegomosc90: @murarz13: na bank spalił, pewnie jedzie do Casto po nowy młot - szykuj się
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wyobraź sobie że była kwarantanna i remont 8-20
@Kulturalny_Jegomosc90:
@Kulturalny_Jegomosc90:
Mam takie rozważanie. Załóżmy, że sąsiad zaparkował pod moją wiatą swój samochód, samochód mu się spalił, ale z nim poszła moja wiata. Ja obliczyć bilans? Stało się dobrze czy nie?
#sasiad
#sasiad
- 1
@Marcymon: zajebiscie. On nie ma samchodu, a przy okazji masz nowa wiate na jego koszt, wiec nie musisz zadnego remonciku robic zeby ja utrzymac w eleganckim stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcymon:
To zależy czy sąsiad miał AC jak nie miał to wygrałeś życie możesz go p-------ć i dosrywac mu przez 3-4 lata o tej sytuacji a będziesz miał nowa wiatę i to taka porządną a nie ten cebulacki badziew co miałeś z drewna wyniesionego z budowy. Jeśli to była starsza fura lub mazda to możesz też skomentować że myślałeś że ruda szmata zezre a patrz sasiad ogień wygrał. Jeśli to
To zależy czy sąsiad miał AC jak nie miał to wygrałeś życie możesz go p-------ć i dosrywac mu przez 3-4 lata o tej sytuacji a będziesz miał nowa wiatę i to taka porządną a nie ten cebulacki badziew co miałeś z drewna wyniesionego z budowy. Jeśli to była starsza fura lub mazda to możesz też skomentować że myślałeś że ruda szmata zezre a patrz sasiad ogień wygrał. Jeśli to
- 1
18 marca 2020, Bielsko-Biała, ul. Sobieskiego - W jednym z bloków widnieje takie ogłoszenie: Drodzy sąsiedzi, jeśli w związku z koronawirusem wolicie nie wychodzić z domu, lub potrzebujecie pomocy, chętnie pójdę za was na zakupy, do apteki lub wyprowadzę pieska na spacer :). Proszę dzwonić pod nr... wasza sąsiadka :)
#bielskobiala #blok #ludzie #sasiad #sasiadka #pies #spacer #
#bielskobiala #blok #ludzie #sasiad #sasiadka #pies #spacer #
źródło: comment_1584535876ym9i8a3qpqPfQ4MMSR4fYF.jpg
Pobierz@grishko: jest grupa na fb Widzialna ręka Bielsko-Biała
@glutlamy: nie tylko dziadki potrzebują pomocy, poza tym jak ktoś zna jakiegoś dziadka z osiedla, to może podać namiary i potrzeby osobie, która się tam zgłosiła. Skoro dziadki nie wychodzą z domu, to informacji na klatce też mogliby nie przeczytać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Cormor: tym bardziej się tłuczcie dopóki nie ma ciszy nocnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a różowa niech chodzi po domu w obcasach
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Del trzech króli dzisiaj bezbożniku
- 867
- 372
@luxkms78: Za pisanie "on jebną" zamiast "on jebnął" powinna być grupa inwalidzka XD
- 1
@polskiburger4-40: inwalicka*
Mój sąsiad nie może przemówić współmieszkańcom do rozumu odnośnie zamykania drzwi wejściowych do kamienicy, więc przeszedł do trybu passive-aggressive ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #sasiad #miastomeneli (?)
#heheszki #sasiad #miastomeneli (?)
źródło: comment_g5EA16G4LIf9mzyOJQmDSuNMHM7tB2vX.jpg
Pobierz@jadalny_kasztan Akurat facet ma rację.
- 150
@kiszczak: nie mówię o typie wywieszającym kartkę, tylko o ludziach, którzy wspólną klatkę traktują jak niczyją































Mamy łączony balkon 8m,oddzielony szyba przez którą łatwo można przeskoczyć.
Do rzeczy.
Sąsiad surinamiec kilka razy w tygodniu wychodzi na balkon tylko po to by krzyczeć, wyzywać, rzucać wyzwiskami.
Ostatnio po moim powrocie do domu,wiedzial, że jestem sama więc się odważył stanąć pod moimi drzwiami wejściowymi i kilka minut wyzywać (głównie kankerleijer). Obok niego stała jego żona trzymając kilku miesięczne dziecko na rękach.
Policja umywa ręce. Mówi, że
Komentarz usunięty przez moderatora