• 13
Powoli zaczynam wierzyć w to, że wszystko co najgorsze to moja wina. Ale przecież ja nie chcę robić nikomu nic złego! Tylko czemu nikt tego nie rozumie? Czemu zawsze wszystko odwraca się przeciwko mnie?
Chciałabym po prostu mieć trochę spokoju, ale nie wierzę już w to, że mogę to dostać. Chyba na to nie zasługuję. Na nic dobrego nie zasługuję, czas się z tym już pogodzić. Nic dobrego mnie już nie spotka.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napisałem wczoraj do Red-Bulla z zapytaniem na temat sponsoringu czy mogliby mi umożliwić skok z kosmosu i pobicie dotychczasowego rekordu. Odpisali dzisiaj, że moja oferta trafiła do "specjalistów, którzy w razie zainteresowania odezwą się do mnie" XD lecę w kosmos
#gownowpis #skoki #depresja #samobojstwo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co mnie jeszcze trzyma moze strach przed tym ze cos pojdzie zle i bede niepelnosprawnym a moze cos innego nie wiem
ale gdybym mogl zapaść w śpiączke to zrobilbym bez myslenia dwa razy
#depresja #s----------e #samobojstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś mi może podać oficjalne dane z GUSu lub podobnego ośrodka dotyczące zgonów w Polsce w roku 2020 (+ ew. 2021) z podziałem na rodzaj śmierci (typ choroby, wypadki, samobójstwa itp.)? Niestety albo jestem ślepy albo na GUSie tego nie ma. Jest tylko ilościowo podane w tygodniach.

#covid #covid19stats #covid19 #statystyki #gus #nowotwory #samobojstwo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem po próbie samobójczej w 2015. Co do tego doprowadziło historia na książkę. Zażyłem 60 tabletek nasennych na recepte. Miałem zasnąć ale coś się spieprzylo. Zaczęło mnie piekielnie palić w żołądku i dostałem afazji. Ojciec akurat wcześniej wrócił z pracy i wezwał pogotowie. Od razu mnie przewiezli na izbę przyjęć. Do dzisiaj pamiętam ratownika który krzyczał "k---a nie odchodz" bo juz zaczynałem odlatywac. Potem zaczęli mi wsadzac rurke do zoladka. Jestem silnym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FrostyMM: wlasciwie to go ogladam bo odczuwam prawie identyczne rzeczy co osoba na filmiku opowiadajaca i to jest przerazajace jak wszystko sie zgadza, ogólnie to warto zobaczyc nawet jesli nie ma sie takich jazd ze soba
  • Odpowiedz
Dlaczego przez powieszenie można się udusić skoro cząsteczki tlenu są małe i mogą się przecisnąć przez zaciśnięte gardło?
#samobojstwo
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bezi1538: Lina zamyka tętnice odcinając mózg od tlenu. Nie wiem czy muszę to dodawać, ale tlen jest transportowany w krwi za pomocą hemoglobiny. Nawet, jeśli jakieś cząsteczki hemoglobiny się przecisną to jest ich zbyt mało, żeby utrzymać mózg przy życiu.
  • Odpowiedz