Po samobojstwie prawdopodobnie idzie sie do piekla takze nie robcie tego. #samobojstwo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 4
@SPRAWDZANIE_IP: pieklem jest to życie
@SPRAWDZANIE_IP: patrząc na to jak cudowny świat stworzył bóg, oraz że człowieka stworzył na swoje podobieństwo, to chcę być jak najdalej od tego jebniętego s-------a.
- 24
@gniX79: magia wypoku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 11
@gniX79: chciałbym być jednym ze zgonów
885
Polacy dwukrotnie częściej giną w samobójstwach niż w wypadkach drogowych

W 2020 na drogach zginęło 2480 osób. O czym się nie mówi to fakt, że od stycznia do listopada, s---------o w Polsce popełniły 4742 osoby (do tego trzeba będzie doliczyć dane za grudzień), a przez cały 2019 rok samobójstw było 5255.W tym czasie Polacy podjęli 11 961 prób samobójczych.
z- 118
- #
- #
- #
- #
@lepsze_liceum: Kup mi pół kilo azotynu sodu. A, no i baterie bo mi myszka na blutacza pada
@lepsze_liceum: o to zajebiście się składa, bo akurat jak byłem na b00dowie to zajumałem 5 kilo cegieł i nie wiem co z nimi zrobić. A tak to se ogrodzę podwórko i mi ten dzban somsiad nie będzie srał jamnikiem po polu. Wracaj szybko, bo ci się piwerko wygazuje
@Niski_Manlet: GRUBAS GRA CORAZ OSTRZEJ STRASZĄC SAMOBUJEM ALE PAMIĘTACJE HODLLLLL APES TUGEDER STRONG TU DE MUN
- 4
@niepopularna_opinia: No ja bym jeszcze czekał zawsze jest ten cień, promil szansy ale to był pewnie przypływ emocji po dzisiejszych spadkach
Ja pierd********* znowu jestem na dnie. Jestem tak zdesperowany samotnością, że mam ochotę poszukać na fb na poznajkach ludzi i przyznać otwarcie. TAK, jestem facetem, tak, q--a, jestem samotny. Brak mi znajomych. Całe życię spędzone w robocie albo w domu. Mam dosyć, coraz mniej mi zależy. Przede mną ważny rok i najważniejszy egzamin, któy pozwoli mi się wyprowadzić od matki i zacząć może fajną karierę, ale ja nie mam praktycznie żadnych social
- 1
@regal20: Biorę tabsy, ale to oszukiwanie samego siebie. W końcu nie wytrzymam.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@celtanonim: 31 here, z czasem jest coraz mniej nadziei i coraz więcej marazmu
Gdzie zgłosić zagrożenie popełnienia samobójstwa przez osobę dorosłą, nieubezwłasnowolnioną? Psychiatryk? Policja? #samobojstwo #depresja
- 14
@matka_wszystkich_psow: No ale czemu od razu chcesz za niego decydować? Co, jeśli już nie zostało mu żadne wyjście? Cierpienie psychiczne bywa gorsze od tego fizycznego... s---------o to smutna i trudna decyzja, ale czasem nie ma innego.
- 18
@matka_wszystkich_psow: Może już po prostu nie może sobie z tym wszystkim poradzić. Wiem, że trudno jest się z tym pogodzić osobom postronnym, ale widać, że próbował ze wszystkich sił sobie pomóc. Każda interwencja to jedynie przedłużanie jego cierpienia. S---------o to już samo w sobie ogromne wyzwanie i poświęcenie. Nie jest to niczyja wina, po prostu taki los. Nikt już z tym nie jest w stanie nic zrobić.
- 12
Przeszedłem straszne załamanie, które skutkowało beczeniem, krzyczeniem i chęcią natychmiastowej śmierci. Katusze umysłowe, które się wtedy przechodzi są nie do opowiedzenia... jak ktoś tak nie miał, nie zrozumie. Nadal czuję się okropnie, ale spokojniej. Nie wiem co robić, każda sekunda boli, jakby mi wbijano szpile w dusze, umysł, serce.
#samobojstwo #depresja
#samobojstwo #depresja
- 1
@budep: W moim przypadku poczucie bezsensu wzięło się z tego, że zbyt dużo rozmyślałem. Rozbierałem rzeczywistość na kawałki. Wszystko i wszędzie analizowałem. Doszedłem do tego, że nie mam pewnego gruntu. Jakichś podstaw, o które miałbym oprzeć całą rzeczywistość. Uznawałem, że wszelka wiedza, jaką posiada ludzkość, to tak naprawdę "prawie pewność". Bardziej wiara niż gwarancja. No ale któregoś dnia postanowiłem, że muszę zmienić myślenie. Muszę uznać, że taki właśnie jest świat.
Kochani, na pokłosiu ostatniej akcji z samobójczą próbą, stwierdzam, że wyglądało to jak próba zwrócenia uwagi na swoje problemy. Po co ogłaszasz na mirko, że połknąłeś kilkadziesiąt tabletek hydroksyzyny? Ciesz się, że to skończyło się dla Ciebie bólem głowy. Mogłoby się to zakończyć gorszymi powikłaniami z którymi musiałbyś żyć. Wystarczy nam już samobójców na mirko.
Historia @Debil_Lesny naprawdę mną wstrząsnęła. Chłopak nigdzie się nie ogłosił, że idzie popełnić samobója, powtarzam SAMOBÓJA.
Historia @Debil_Lesny naprawdę mną wstrząsnęła. Chłopak nigdzie się nie ogłosił, że idzie popełnić samobója, powtarzam SAMOBÓJA.
Komentarz usunięty przez moderatora
@Debil_Lesny na zawsze w naszych sercach, tylko konto na wykopie po nim zostalo
- 23
#rozowepaski, czy dałybyście #s--s samotnemu #przegryw, jeżeli to miałoby go uratować przed samobójstwem?
#pytanie #samobojstwo #logikarozowychpaskow
#pytanie #samobojstwo #logikarozowychpaskow
No tak czy nie?
- Tak 19.0% (131)
- Nie 81.0% (558)
- 222
Komentarz usunięty przez moderatora
- 154
@WykopekBordo: nikogo nie obchodzą samobójstwa przegrywow, jakby chad sie chcial zabić to by p0lka sie dała zabić za niego
- 26
-Wszyscy tu zginiemy
-W takim razie, zróbmy tak, żeby śmierć była naszym niezapomnianym przeżyciem
-Co proponujesz?
-Urządzimy
-W takim razie, zróbmy tak, żeby śmierć była naszym niezapomnianym przeżyciem
-Co proponujesz?
-Urządzimy

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 15
@WykopekBordo: jedna ze smutniejszych scen, szczególnie jak już B---a odleciał a Ci myk myk z laserka do japy
Jak chcecie więcej takich akcji to zapraszam na tą grupę, tutaj co chwilę ktoś grozi samobójem
#przegryw #depresja #samobojstwo
#afera #wykopefekt
#przegryw #depresja #samobojstwo
#afera #wykopefekt
źródło: comment_1612246444HHAFPWRdMxhaJX6TnrqvkD.jpg
Pobierz@balatka dobre, sprawdze
Nie znam tego Mirka, ale @myszolejen bardzo dziękuję ci za reakcję i działanie w tej sprawie!
Mam nadzieję, że wszystko szczęśliwie się skończy.
#przegryw #samobojstwo
Mam nadzieję, że wszystko szczęśliwie się skończy.
#przegryw #samobojstwo
źródło: comment_1612244909OpeTOXd796FMJPLL39dVIN.jpg
Pobierz- 27
@MarcinBachleda: no zajebiscie że go na siłe ludzie trzymają na tym świecie xD
@xVolR: Brak prawa do godnej śmierci i wsadzanie do psychiatryka każdego kto nie chce żyć jest trzymaniem na siłe,osoby które są pro life nie powinny mieć żadnego prawa głosu. Nie każdy ma odwage sie powiesic/skoczyc z wysokości,nie każdy ma dostep do lekow,do broni palnej. Ale osoba ktora ma chęc do zycia nie zrozumie tego.
Mam tyle agresji w sobie, ze lituje się nad wami i zostawiam ją samemu sobie.
Staram się być zamkniętą puszką pandory, docencie to parówy.
#depresja #samobojstwo #agresja
Staram się być zamkniętą puszką pandory, docencie to parówy.
#depresja #samobojstwo #agresja
byla u was policja?
#samobojstwo
#samobojstwo
@SPRAWDZANIE_IP: tak
- 0
@Mika02 po cóż
#samobojstwo
Czy jesli nie będę pić wody ani jeść to w końcu umrę? Czy jest to dobry sposób na s---------o ? Czysto hipotetyczne pytanko
Czy jesli nie będę pić wody ani jeść to w końcu umrę? Czy jest to dobry sposób na s---------o ? Czysto hipotetyczne pytanko
@Przegryw555555 bardzo c-----y, zagłodzenie to podobno jedna z najgorszych śmierci porównywalna ze w pełni świadomym utopieniem tylko trwająca o wiele dłużej.
@Kotmirek: tak, chyba nawet w hinduiźmie albo innej wschodniej religii jest to jedyna dopuszczalna moralnie forma samobójstwa którą poddają się osoby starsze i schorowane
- 14
Planuję popełnić s---------o bo jestem przegrywem i później będzie tylko więcej tego samego więc nie ma sensu tego kontynuować nie jestem nikomu przydatny więc nikt nie będzie żałował. Wiem z doświadczenia, że się nie zmienię bo sam proces zmiany jest bardziej bolesny niż to co chcę zmienić.
Zamiast jak idiota wieszać się w lesie i gnić przez tydzień na gałęzi aż ktoś mnie znajdzie, postanowiłem zrobić coś innego i komuś pomóc przy
Zamiast jak idiota wieszać się w lesie i gnić przez tydzień na gałęzi aż ktoś mnie znajdzie, postanowiłem zrobić coś innego i komuś pomóc przy
@Bezi1538: bardzo piękny gest. Zaklepuję anusa, bo już mam nieco rozjechany od maratonów gejowskiego seqsu.
konto usunięte via Android
- 7
@Bezi1538 tylko żeby twoje organy nie trafily do żadnej p0lki
- 19
https://www.youtube.com/watch?v=Mjt_EyiZ8-A
Polecam ten film, to jest prawdziwy problem, od malego wpajano nam ze facet nie moze okazywac uczuc, plakac, w szkole jak ktos zobaczyl ze jakis chlopak placze to od razu go wysmiewaja, w pracy tak samo, a mowia kobiety ze maja gorzej w Polsce c---a prawda ;/ Na te protesty chodzia głownie mlodziez i lewaki, mowia ze trzeba byc tolerancyjnym wobec murzynów a same nie maja szacunku do Polaków, chyba ze
Polecam ten film, to jest prawdziwy problem, od malego wpajano nam ze facet nie moze okazywac uczuc, plakac, w szkole jak ktos zobaczyl ze jakis chlopak placze to od razu go wysmiewaja, w pracy tak samo, a mowia kobiety ze maja gorzej w Polsce c---a prawda ;/ Na te protesty chodzia głownie mlodziez i lewaki, mowia ze trzeba byc tolerancyjnym wobec murzynów a same nie maja szacunku do Polaków, chyba ze
- 12
@prawiczek92: Zgadzam się, ale widzę, że to Reżyser Życia, więc z szacunku do siebie nie obejrzę xD
- 11
@prawiczek92: Ja wiem, że problem jest, ale ten Reżyser Życia to manipulator i nie mam zamiaru mu nabijać oglądalności
byla u was policja mirki? #samobojstwo
@SPRAWDZANIE_IP: a czemu miala byc
Komentarz usunięty przez autora

















#samobojstwo