@lepsze_liceum: o to zajebiście się składa, bo akurat jak byłem na b00dowie to zajumałem 5 kilo cegieł i nie wiem co z nimi zrobić. A tak to se ogrodzę podwórko i mi ten dzban somsiad nie będzie srał jamnikiem po polu. Wracaj szybko, bo ci się piwerko wygazuje
  • Odpowiedz
Ja pierd********* znowu jestem na dnie. Jestem tak zdesperowany samotnością, że mam ochotę poszukać na fb na poznajkach ludzi i przyznać otwarcie. TAK, jestem facetem, tak, q--a, jestem samotny. Brak mi znajomych. Całe życię spędzone w robocie albo w domu. Mam dosyć, coraz mniej mi zależy. Przede mną ważny rok i najważniejszy egzamin, któy pozwoli mi się wyprowadzić od matki i zacząć może fajną karierę, ale ja nie mam praktycznie żadnych social
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matka_wszystkich_psow: Może już po prostu nie może sobie z tym wszystkim poradzić. Wiem, że trudno jest się z tym pogodzić osobom postronnym, ale widać, że próbował ze wszystkich sił sobie pomóc. Każda interwencja to jedynie przedłużanie jego cierpienia. S---------o to już samo w sobie ogromne wyzwanie i poświęcenie. Nie jest to niczyja wina, po prostu taki los. Nikt już z tym nie jest w stanie nic zrobić.
  • Odpowiedz
Przeszedłem straszne załamanie, które skutkowało beczeniem, krzyczeniem i chęcią natychmiastowej śmierci. Katusze umysłowe, które się wtedy przechodzi są nie do opowiedzenia... jak ktoś tak nie miał, nie zrozumie. Nadal czuję się okropnie, ale spokojniej. Nie wiem co robić, każda sekunda boli, jakby mi wbijano szpile w dusze, umysł, serce.

#samobojstwo #depresja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@budep: W moim przypadku poczucie bezsensu wzięło się z tego, że zbyt dużo rozmyślałem. Rozbierałem rzeczywistość na kawałki. Wszystko i wszędzie analizowałem. Doszedłem do tego, że nie mam pewnego gruntu. Jakichś podstaw, o które miałbym oprzeć całą rzeczywistość. Uznawałem, że wszelka wiedza, jaką posiada ludzkość, to tak naprawdę "prawie pewność". Bardziej wiara niż gwarancja. No ale któregoś dnia postanowiłem, że muszę zmienić myślenie. Muszę uznać, że taki właśnie jest świat.
  • Odpowiedz
Kochani, na pokłosiu ostatniej akcji z samobójczą próbą, stwierdzam, że wyglądało to jak próba zwrócenia uwagi na swoje problemy. Po co ogłaszasz na mirko, że połknąłeś kilkadziesiąt tabletek hydroksyzyny? Ciesz się, że to skończyło się dla Ciebie bólem głowy. Mogłoby się to zakończyć gorszymi powikłaniami z którymi musiałbyś żyć. Wystarczy nam już samobójców na mirko.
Historia @Debil_Lesny naprawdę mną wstrząsnęła. Chłopak nigdzie się nie ogłosił, że idzie popełnić samobója, powtarzam SAMOBÓJA.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-Wszyscy tu zginiemy

-W takim razie, zróbmy tak, żeby śmierć była naszym niezapomnianym przeżyciem

-Co proponujesz?

-Urządzimy
WykopekBordo - -Wszyscy tu zginiemy

-W takim razie, zróbmy tak, żeby śmierć była n...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xVolR: Brak prawa do godnej śmierci i wsadzanie do psychiatryka każdego kto nie chce żyć jest trzymaniem na siłe,osoby które są pro life nie powinny mieć żadnego prawa głosu. Nie każdy ma odwage sie powiesic/skoczyc z wysokości,nie każdy ma dostep do lekow,do broni palnej. Ale osoba ktora ma chęc do zycia nie zrozumie tego.
  • Odpowiedz
Planuję popełnić s---------o bo jestem przegrywem i później będzie tylko więcej tego samego więc nie ma sensu tego kontynuować nie jestem nikomu przydatny więc nikt nie będzie żałował. Wiem z doświadczenia, że się nie zmienię bo sam proces zmiany jest bardziej bolesny niż to co chcę zmienić.
Zamiast jak idiota wieszać się w lesie i gnić przez tydzień na gałęzi aż ktoś mnie znajdzie, postanowiłem zrobić coś innego i komuś pomóc przy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.youtube.com/watch?v=Mjt_EyiZ8-A
Polecam ten film, to jest prawdziwy problem, od malego wpajano nam ze facet nie moze okazywac uczuc, plakac, w szkole jak ktos zobaczyl ze jakis chlopak placze to od razu go wysmiewaja, w pracy tak samo, a mowia kobiety ze maja gorzej w Polsce c---a prawda ;/ Na te protesty chodzia głownie mlodziez i lewaki, mowia ze trzeba byc tolerancyjnym wobec murzynów a same nie maja szacunku do Polaków, chyba ze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach