Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lysandros

Lysandros

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19612
  • Znaleziska 1914
  • Mikroblog 17698
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 87
MLeko29
MLeko29
przedwczoraj, 23:58:28
  • 5
Co ci Haitańczycy mają w nogach?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros wczoraj, 00:04:45 via Wykop
  • 1
@MLeko29: dużo szybkokurczliwych mięśni
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
przedwczoraj, 23:28:45
  • 8
Dobra, dawać jeszcze wejście Neymara albo chociaż tych kosmitów. Jedno z dwóch musi się wydarzyć
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros przedwczoraj, 23:31:58 via Wykop
  • 0
@lukex92: jest taki mem że podczas meczu Brazylia-Szkocja ufo wyląduje na stadionie
  • Odpowiedz
Defined
Defined
przedwczoraj, 10:42:27
  • 22
W 2500 roku średni wzrost mężczyzn będzie wynosił 250 cm. #przegryw #blackpill
Defined - W 2500 roku średni wzrost mężczyzn będzie wynosił 250 cm. #przegryw #blackp...

źródło: 1000004660

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros przedwczoraj, 18:01:17 via Wykop
  • 0
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Po pewnym czasie może zostać wyeliminowa. Sprawdź Pułapkę Fischeriana.
  • Odpowiedz
salo91
salo91
salo91
23.06.2026, 18:27:37
  • 301
Trzeba przyznać, że Klose został okradziony z rekordu. Przez wpuszczenie tylu ogórów co drugi wynik lepszego zespołu to 5 bramek do przodu. Klose strzelał na normalnych turniejach.

BTW MŚ mają piłkarsko poziom niższy niż ME.

#mecz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 23.06.2026, 18:29:44 via Wykop
  • 0
@salo91: w fazie grupowej tak. Zwłaszcza tegoroczne
  • Odpowiedz
America
America
23.06.2026, 18:25:12
  • 8
Ja pierd0lę takie shitty drużyny jak Irak czy Uzbekistan to by w Ekstraklasie dostawały oklep nawet od Radomiaka i Piasta.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 23.06.2026, 18:27:53 via Wykop
  • 0
@America: a połowa reprezentacji Iraku nie gra w ekstraklasie?
  • Odpowiedz
zbyszko17
zbyszko17
21.06.2026, 23:36:20
  • 1
czy hydration break dotyczy również pijących piwsko przed telewizorami kibiców? #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 21.06.2026, 23:37:21 via Wykop
  • 0
@zbyszko17: tak, bo p--o odwadnia
  • Odpowiedz
vorky
vorky
21.06.2026, 22:51:23
  • 8
Vamos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Vamos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026

źródło: vam

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 21.06.2026, 22:52:24 via Wykop
  • 0
@vorky: Spaniałe pamtriotyczne kombiety
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
21.06.2026, 22:45:52
  • 27
bielsze niż w Europie

#mecz
tyrytyty - bielsze niż w Europie

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 21.06.2026, 22:47:17 via Wykop
  • 1
@tyrytyty: chłop sie nabrał na jankeskie memy że cała Ameryka Łacińska to genetycznie 80% Amerindianie a w 20% Czarni
  • Odpowiedz
Lysandros
Lysandros 21.06.2026, 22:47:48 via Wykop
  • 4
@tyrytyty: a wiele Krajów jak np Argentyna,Paragwaj czy Urugwaj są w sumei bielsze niż USA i Kanada obecnie xD
  • Odpowiedz
Lysandros
Lysandros 21.06.2026, 22:50:47 via Wykop
  • 1
@Bydlaczek: albo oni albo Paragwaj
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
21.06.2026, 20:35:03
  • 13
Błagam, niech Iran pokona ten sztuczny kraik, gdzie 1/3 mówi po francusku, a pozostałe 2/3 po niderlandzku.

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 21.06.2026, 20:35:57 via Wykop
  • 2
@Markowowski: jest jeszcze 5% Niemców!
  • Odpowiedz
san-francisco
san-francisco
20.06.2026, 19:12:06
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 21.06.2026, 17:26:31 via Wykop
  • 2
@bropek: TO. Tamte mokebiaki z filmiku mają więcej wspólnego z dawnym rycerstwem niż bialorycerskie wyobrażenia.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
13.06.2026, 14:59:22
  • 23
Jakby w latach 90 matka z ojcem zobaczyli, że córka do telegazety wstawia zdjęcia swojej wypiętej d--y, albo siedzi i na wideo udaje, że gra w atari i pokazuje c--e, to by taki w------l dostała, że by jej się odechciało

A jakby w tych latach 90 matka z ojcem zobaczyli, że syn nierób co ma 2 lewe ręce, ani do pracy, ani do szkoły, a jeszcze siedzi w takim cyfrowym burdelu i takiej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 14.06.2026, 20:16:01 via Wykop
  • 0
@lord-nihilus: Największe skonsternowanie miałem gdy widziałem czarną laskę pchającą wózek a obok czarnego kukolda. Dziecko było białe, ale potem pomyślałem że pewnie opiekunka do dziecka...
  • Odpowiedz
Lysandros
Lysandros 15.06.2026, 00:19:54 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
piratestorm
piratestorm
13.06.2026, 15:39:38
  • 7
#blackpill uwielbiam to normickie przekonanie o tym że cokolwiek rozumieją o świecie, chłop pisze o selekcji naturalnej, a od kiedy kręcenie korbą jest naturalne? nic o great replacement, kolor skóry autora nieprzypadkowy
wymieranie jest regułą, przetrwanie jest wyjątkiem
piratestorm - #blackpill uwielbiam to normickie przekonanie o tym że cokolwiek rozumi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 14.06.2026, 20:13:08 via Wykop
  • 0
@Zopyross: V Chwalebna czy 3 Radosna?
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
13.06.2026, 16:19:30
  • 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 14.06.2026, 20:05:51 via Wykop
  • 0
@polakpatriota2137: nie umniejsza to jej wadom
  • Odpowiedz
Lysandros
Lysandros 14.06.2026, 20:08:05 via Wykop
  • 0
Zapewniam, że jestem człowiekiem z krwi i kości, a nie jakimś kolektywnym bytem, rojem czy umysłem zbiorowym


@SoplicaTadeusz: on cię nie uważa za człowieka tylko wrzucił do jakiejś grupy którą gardzi i pewnie zagazowałby
  • Odpowiedz
zmij30
zmij30
zmij30
13.06.2026, 16:53:35
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 14.06.2026, 20:03:07 via Wykop
  • 0
@zmij30: dlatego że katolicyzm uznaje sakrament święceń i szanowana jest rola Kapłana bo daje ona szczególnie magiczne i nadzwyczajne moce Kapłanowi nie ważne jakim on jest człowiekiem.
  • Odpowiedz
pawelososo
pawelososo
14.06.2026, 19:33:11
  • 50
I Międzynarodowe Sympozjum Blackpillu Stosowanego, wykład "It is over dla chłopa: konstrukt manlet j----i w ujęciu środkowo i wschodnioeuropejskim" w sali konferencyjnej 4B #blackpill #polska #rosja #kultura
pawelososo - I Międzynarodowe Sympozjum Blackpillu Stosowanego, wykład "It is over dl...

źródło: obraz_2026-06-14_213118337

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 14.06.2026, 19:40:14 via Wykop
  • 30
@pawelososo: WORLDWIDE BLACKPILL PRIDE!
  • Odpowiedz
WonszJadowity
WonszJadowity
12.06.2026, 08:26:11
  • 0
Nie rozumiem tego memu jaki to ananas na pizzy jest zły. Jeżeli jest taki zły to dlaczego każda pizzeria go oferuje? Wszyscy są tacy głupi i kupują składnik który im nie schodzi? A na przykład w USA uważają że kukurydza na pizzy jest obrzydliwa jednak w Europie to nic dziwnego. To co jest uznawane za zły topping pizzy jest w dużej mierze podyktowane tym jak bardzo jest się gaslightowanym i nie tylko
WonszJadowity - Nie rozumiem tego memu jaki to ananas na pizzy jest zły. Jeżeli jest ...

źródło: pizza-hawajska52-4

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 12.06.2026, 16:10:27 via Wykop
  • 0
@WonszJadowity: to jest taki typowy safe edgy fake rage outburst jak to mówią na zagramanicznym twitterze, typowy dla millenalsów
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
12.06.2026, 15:14:00
  • 4
Wiedzieliście, że Premier Czech jest Słowakiem?
#polityka #czechy #czeskiememy #heheszki #memy #blackpill
Kieranz - Wiedzieliście, że Premier Czech jest Słowakiem?
#polityka #czechy #czeskiem...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 12.06.2026, 15:31:32 via Wykop
  • 3
@Kieranz: BSC- Big Slovakian Cock
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
11.06.2026, 20:52:59
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 12.06.2026, 05:55:11 via Wykop
  • 0
@Rajbond: nie pozostaje nic innego jak zaakceptować to i oddać się swojej roli
Lysandros - @Rajbond: nie pozostaje nic innego jak zaakceptować to i oddać się swojej...

źródło: 1000024057

Pobierz
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
11.06.2026, 16:02:25
  • 9
#blackpill #przegryw #tinder
MecenasMarcinNajman - #blackpill #przegryw #tinder

źródło: 48d54effea18a6533c99cadb963dda0b0b1bf81df179ec9004f52003d33ecafa,w400

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lysandros
Lysandros 11.06.2026, 17:06:16 via Wykop
  • 1
@UczesanyPedryl: staremu też
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • "Tak jak kiedyś pisałem, normik przyjmujący blackpilla nie zacznie inaczej traktować przegrywow, zmieni się tylko że będzie uwazal że należy im się za slabe geny, zamiast za zly charakter jak wcześniej. " -olaf_wolominski. Wykop.pl.2022.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.12.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 05.11.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking