Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@r__k: Hasło trochę słabe, albo przynajmniej dalszą część powinna być tym samym fontem. Co do samej kampanii to w sumie produkt fajny, bo nic mnie tak nie #!$%@? jak obsługa sklepów próbująca uszczęśliwić mnie na sile. Jak mam pytania czy czegoś potrzebuje to sam do nich idę.
  • Odpowiedz
@r__k: wygląda jak użycie kontrowersyjnego hasła by przyciagnąć uwagę potencjalnych klientów. Jakby napisali "mężczyzna nie prosi o pomoc w sklepie z ubraniami" to nie miało by już takiej siły.
Nie ważne jak mówią, ważne że mówią.
  • Odpowiedz
@Charlie_Baker: bez przesady, równie dobrze można by to zinterpretować tak, że kobieta nie ogarnie aplikacji i potrzebuje pomocy obsługi.

Ale samo hasło rzeczywiście brzmi źle, bo odnosi się do szkodliwego stereotypu "silnego" mężczyzny.
  • Odpowiedz
@r__k: po kolei, w skali ważności
1. reklama sugeruje że facet nie potrafi się ubrać
2. reklama używa szokującego zabiegu marketingowego by przyciągnąć uwagę
3. reklama używa realnego problemu by się wypromować
3a - reklama używa naprawdę poważnego problemu, który bagatelizuje facetów.

Cóż, mam nadzieję że wszyscy ci (dziani czy nie) faceci, którzy swoim kobietom dają na ciuchy zobaczą tę reklamę i stwierdzą, że lepiej iść do marki która facetów
  • Odpowiedz
@r__k: Jest seksistowska bo sugeruje ze facet potrafi się ubrać to raz a dwa gdy główny slogan zestawi sie z statystykami odnośnie kondycji psychicznej mężczyzn w pl to tez nie jest śmiesznie.
  • Odpowiedz
@r__k: okropna reklama, bardzo krzywdząca. Wiem, ze mój komentarz to jak kropla w oceanie, ale szanowni panowie nie bójcie się prosić o pomoc kiedy jej potrzebujecie! Niezależnie od tego czy chodzi o pomoc w postaci rozmowy i wsparcia, pomocy z pralką/kuchenką, czy poświecenie latarką.
  • Odpowiedz
  • 8
@r__k kompletnie słabe. Równouprawnienie to nie tylko profity dla kobiet w postaci dostępu do kształcenia czy robienia kariery. To też danie mężczyznom możliwości otrzymania wsparcia, pokazania słabości czy zdjęcia z nich wyłącznej odpowiedzialności za zapewnienie bezpieczeństwa i bytu rodzinie.
Mega slabe w kontekście tego jak hm promuje feminizm i wszystkie -izmy
  • Odpowiedz