Wpis z mikrobloga

Także siemanko
Wiem, że przez to co napiszę mogę mieć #!$%@?, ale po prostu się we mnie gotuje... Denerwuje mnie moja inność ten kto przeczytał czym jestem dotknięty ten wie jak konkretnie przegrałem... Nikt, ale to #!$%@? nikt na tym świecie mnie nie rozumie. Ja jestem względem ludzi okej, a oni mnie wyzyskują albo jestem dobry jak nie mają z kim gadać. Dla rodziny jestem śmieciem, dla świata jestem śmieciem, na rynku pracy jestem gównem, na rynku matrymonialnym jakąś #!$%@?ą imitacją faceta i odpadem genetycznym. Ludzie widząc moją mordę na mieście się śmieją, a nawet szepczą sobie do ucha "hahaha co za zjeb" "patrz julcia jaki freak" nawet tutaj na wykopie dzisiaj mnie gościu o 4 lata starszy tak pocisnął, że aż poczułem się jak gówno. Niby myślę się ogarnąć i wgl, ale niby #!$%@? jak? jak życie mi #!$%@? na każdym możliwym kroku przy każdej możliwej okazji jak wyjdę z piwnicy i strefy komfortu... Nie dziwię się wam chłopaki, że wolicie neet ja też wolę się nażreć i napić tyle coli aż poziom cukru osiągnie wartość śmierleną i jebnę nawet bym wolał zdechnąć niż #!$%@? żyć w tym #!$%@? świecie. To nie świat dla słabych i ekscentryków. Genetyka to wszystko jak jesteś inny to masz #!$%@? i ludzie Cię zniszczą tak, że będziesz się chciał #!$%@?ć jak to ja kiedyś zrobiłem i prawie umarłem. #!$%@?ę... Nie wiem czy się nie zabije.
#przegryw #asperger #autyzm #asd #niepelnosprawnosc #silneemocje #gniew ##!$%@? ##!$%@? #samobojstwo #nihilizm #blackpill #depresja #odmiennosc #ekscentryzm
  • 43
@SquarexLoserLover: normalny chlop z Ciebie. Znam kobiety które lubią ten typ faceta - misiek z brodą. Problem natomiast jest z Twoją głową, podejsciem do życia (sorry ale kazdy ucieknie od tak pesymistycznej osoby) Rady? Na poczatek wywal to śmieciowe żarcie bo po nim się bedziesz czuł jak gówno (juz sie czujesz, tak piszesz)
Jak czujesz ze osoby wśród ktorych sie otaczasz zle na Ciebie wplywaja, to zmien towarzystwo. Tak jak w
@betonowa_klata: Masz racje i sam jestem tego przykładem. Od roku #!$%@? jak leci wszystkie fast-foody. Do pracy kupowałem dania gotowe z biedronki (syf bez smaku).
W rok przytyłem 15 kg i wg BMI mam nadwagę. #!$%@? mi bebzol i czułem się jak gowno. Od dwóch tygodni na siłę wręcz jem zdrowo, biorę witaminy, herbata i miód zamiast wódki z colą.
I morda mi się znacznie poprawiła, głowa tak nie boli… pewność
@SquarexLoserLover: Radzić jest mi ciężko ponieważ nigdy nie będę Tobą tak jak Ty nie będziesz mną i z szacunku nie będę udawać, że wiem i rozumiem co przechodzisz kolego jednak łączy nas to, że oboje znajdujemy się na tym łez padole, oboje cierpimy na swój sposób i swoje trudności jak i oboje mamy ten sam księżyc nad głową niezależnie od naszego położenia geograficznego. Chcę powiedzieć, że wierzę że któregoś dnia znajdziesz
@SquarexLoserLover: Serio jest potencjał, żaden cope, wiadomo, że szału nadal nie będzie, ale spokojnie na normika z fajną brodą się wyrobisz. Pamiętam, że wspominałeś, że masz masę chorób i przypadłości, to na pewno nie pomaga w skupieniu się na rozwoju, ale przynajmniej podstawowe warunki spełniasz do looksmaxxingu. Tylko do tego trzeba pracy, pracy i jeszcze raz pracy. Wystartowałbym od wywalenia śmieciowego żarcia w nadmiarze, to tak ryje banie, że sam miałem
@UnaLaluna: To znaczy moja samoocena nie jest znikąd... Ja bym siebie lubił gdyby nie docinki i obrzucanie mnie gównem oraz ostracyzm społeczny może nie jako ja 12 letni ale obecnie ja 20 letni bym siebie polubił. Dam prosty przykład każdy Ci mówi że jesteś np głupia i tak to wchodzi mocno że sama o sobie tak zaczynasz myśleć. To właśnie tak to u mnie wygląda.