Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem to napisać i proszę o niewyśmianie problemu...

Mam 15 lat i cierpię na autyzm dziecięcy (podejrzewam o to szczepionki bo podobno po niej zacząłem się ''dziwnie zachowywać) . Moje życie to jakieś chore piekło - autyzm zniszczył w moim życiu wszystko - teraz jestem w złym stanie psychicznym i od kilku dni myślałem na poważnie nad samobójstwem , bo ten jany autyzm wszystko niszczy co zrobię . W rodzinie jestem traktowany jak jakiś psychol , z którym trzeba iść za rączke bo może się zgubi albo spadnie i się zabije . Przez płeć przeciwną jestem wyśmiewany i niewidzialny nawet nigdy nie trzymałem nigdy za rękę . Chciałem mieć rodzinę i dzieci , ale straciłem nadzieje w to . Wszyscy od razu widzą że jestem chory . Nawet nie muszą się przypatrywać - po prostu zerkną okiem i widzą to , a ja chciałem to ukrywać . straciłem kontakty z ojcem , ponieważ był psychopatą przez którego byłem bity i wyśmiewany . Mówił że jestem nienormalny , że jestem debilem , #!$%@?ynem . Mówił że nigdy nie będę miał dziewczyny . byłem przez tego śmiecia wyśmiewany i wyzyskiwany , byłem tylko po to żeby coś przynieść , pomóc , posprzątać , patrzył się szyderczo , jak na podczłowieka . Rodzice się rozwiedli i mieszkam z matką . Wyzywa ją od szm*t , grozi że nie będzie płacił alimentów . Nie mam praw do własnych decyzji . Gdy wróciłem ze szkoły a nie chciałem jechać do babci , to przyszedł pod dom , zaczał nawalać w drzwi , groził że zostanę zabity jeżeli nie otworzę , potem przyszła matka , zwyzywał ją , rzucił jej telefonem o schody i uszkodził drzwi . Przyjechała policja , przed którą musiałem się tłumaczyć . Robili sobie żarty , patrzyli jak na najgorszego człowieka i mówili teksty typu ''czy pamiętasz swoją date urodzenia'' . Poszedłem do zawodówki , a tam już w pierwszym dniu zobaczyli że jestem chory . siedziałem normalnie w ławce jak uczeń , a osiedlowe p**ały już się śmiały i gadały coś że chory . Potem na lekcji historii gdy dostałem opierdziel od historyczki , to jeden z nich powiedział przy całej klasie ''czego pani krzyczy na dziecko z autyzmem'' a cała klasa zaczeła się śmiać . byłem załamany , jak oni wogóle to poznali że mam autyzm , jak ja się z tym ukrywam , nie dawałem diagnozy do szkoły bo wierzyłem że to ukryje . Takich sytuacji mógłbym wymieniać godzinami, ale nie oto tu chodzi . Chodzi o to że - myślę że kiedyś będę normalny . Szukam leku na ten autyzm który niszczy moje życie . Po prostu to wiem - znajdę coś . Czy to będzie rażenie się prądem , czy palenie medycznej marihuany , czy branie psychotropów i robienie sobie terapii , po prostu zrobię wszystko by być normalnym . z moim stanem psychicznym jest bardzo źle , i już nie mogę wytrzymać z autyzmem . Wiem że się uda i kiedyś moje piekło się skończy . Już nie będę więcej cierpiał bo mam chorobę poszczepienną . Nie popełnie samobójstwa tylko będę walczył i zrobię wszystko by było dobrze . Wyleczę się z tego gówna w mniejszym lub większym stopniu , ale to już coś . Nie będę miał autyzmu poszczepiennego który widać gołym okiem , tylko ewentualnie jakiś lekki asperger taki że ludzie będą mieli problem żeby rozpoznać że coś wogóle mam . Znam osoby które w jakimś stopniu wyleczyły się z autyzmu . Po prostu wiem że uda być normalnym . Nie może być tak że Bogu Ducha winny człowiek cierpi bardziej niż najgorszy człowiek . Po prostu to się skończy . Będę robił wszystko . Byłem głupi że chciałem to ukrywać i nie brać leków . Zrobię wszystko by być normalnym , w przyszłości pracować , mieć samochód , być w związku , mieć dzieci . Jeszcze powiem że jestem osobą bardzo utalentowaną muzycznie , tworzę własną muzykę , chodziłem w wieku 13 lat na lekcje perkusji do jednej bardziej znanych osób w środowisku muzycznym , i powiedział mojej matce że przez 20 lat nigdy nie miał lepszego ucznia . Do niego nawet chodził mój ojciec , a ten nauczyciel zastępował perkusiste w Lady Pank . Nawet w internecie są moje nagrania muzyczne techno , i było tak że pisały wytwórnie na moją skrzynkę , żebym wydał płytę bo mam wielki talent . Może zacząłbym w przyszłości robić muzykę . Po prostu będę robił wszystko żeby zniszczyć swoje ułomności które mogły spowodować jakieś szczepienia
#autyzm #asperger #depresja #samobojstwo #nadzieja #szczepionki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6334a97cdcf9cccaa52ad9a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
Sam jestem zaszczepiony na polio, tężec, dur brzuszny, gruźlicę i WZW. Nie jestem żadnym foliarzem, szurem, antyszczepem czy jak to się zwie. Jeśli natomiast zostanę tak odebrany z powodu napisania, że szczepionki w Szwecji spowodowały narkolepsję u prawie tysiąca dzieci, to trudno. Szczepić się można, a nawet trzeba, ale szczepionkami w pełni przebadanymi.
https://www.dw.com/pl/szwecja-p%C5%82aci-odszkodowania-ofiarom-szczepionki-przeciwko-%C5%9Bwi%C5%84skiej-grypie/a-19257185
https://biotechnologia.pl/farmacja/tajemnica-poszczepiennej-narkolepsji-wyjasniona,15407
@zbiff: Narkolepsja to nie autyzm. Historia tezy "szczepienia powodują autyzm" to historia jednego wielkiego oszustwa rozpropagowanego przez skazanego kilkoma wyrokami pana Andrew Wakefielda, a potem podchwycona przez bandę oszustów w rodzaju Jenny McCarthy (zyskała sławę jako króliczek Playboya, więc dla niektórych została autorytetem medycznym).

Kiedy widzę kogoś powtarzającego to konkretne kłamstwo (szczepienia -> autyzm), to wiem że albo mam do czynienia z kimś świadomie dezinformującym, albo z kimś, kto nie weryfikuje
@AnonimoweMirkoWyznania: czesc. polecam ci terapie psylocybina, mozesz sobie kupic grow kit np z golden teacher. nastepnie, fajnid jak bys mial kogos kto cie przypilnuje, koniecznie zrob to w domu u siebie lub bliskiej ci osoby, zjedz okolo 20 30 grzybow pusc sobie mozarta dla dzieci i poloz sie wygodnie. wszystkiego najlepszego trzymam kciuki
@AnonimoweMirkoWyznania: Cześć, cokolwiek się dzieje teraz w twoim życiu, możesz odwrócić się od tego życia i iść za Jezusem Chrystusem, On może zabrać całą twoją przeszłość z twoich barków, uczynić Cię dzieckiem Boga - nowo narodzonym. On wziął w siebie całą naszą winę i przybił do krzyża, żeby nas uczynić sprawiedliwymi i czystymi, jeśli Jemu zaufamy. Ma moc zmienić całe twoje życie i świadczę Ci o tym sam.
CynicznyOrangutan: Już miałem pytać się czy masz coś nie tak z ojcem, dziadkiem (ojcem ojca) itd. No i dalej wyszło, że masz. To nie jest autyzm poszczepienny. Ty prawdopodobnie masz go w genach przekazanych przez rodziców, zwłaszcza przez ojca (tzn. autyzm lepiej przechodzi z mężczyzny na mężczyznę jak wiele chorób genetycznych). Przynajmniej u mnie tak było. Matka przez lata pieprzyła, że mam aspergera przez szczepionki za młodu. Prawdopodobnie moim zdaniem i
@AnonimoweMirkoWyznania: Wg badan ludzie ,dzieci z autyzmem maja zwiekszona ilosc metali ciezkich w organizmie takich jak rtec i aluminium ,a one sa skladnikami niektorych szczepionek i przyczyna powstania autyzmu. Udowodniono ,ze pozbycie sie czesci tych toksyn ,ktore gromadza sie miedzy innymi w mozgu znacznie poprawia stan. Celuj w substancje ,ktore zmniejsza ich ilosc jak chlorella.
prawda jest taka że to wszystko przez te #!$%@? szczepienia . Tak jak wyżej zostalo napisane objawy autyzmu słabną dzięki oczyszczaniu organizmu z metali ciężkich . jest pełno udowodnionych przypadków że dzieci które po szczepieniu zamkneły się w sobie i miały objawy autyzmu, zostały wyleczone dzięki cheletacji . myśle że 90% dzieci które ma diagnozę autyzm, ma tak naprawdę tylko encefalopatię którą da się wyleczyć . Jednak #!$%@? tacy jak lekarze nie