Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
- 10
5878650 - 2100 = 5876550
Oto i ja po długiej przerwie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że moje dzisiejsze pływanie nie okazało się klęską. Niestety, to jeszcze nie powrót na stałe, bo od przyszłego czwartku czekają mnie przymusowe 2 tygodnie basenowej laby. :(
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
Wpis
Oto i ja po długiej przerwie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że moje dzisiejsze pływanie nie okazało się klęską. Niestety, to jeszcze nie powrót na stałe, bo od przyszłego czwartku czekają mnie przymusowe 2 tygodnie basenowej laby. :(
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
Wpis
@Politoczika: po to są okulary pływackie, żeby Ci woda nie wpadała do oczu. Możesz kupić jakieś tanie np. z decathlonu, wystarczą na pewno.
@Kinja: nie ma tragedii, 2-3 sesje po przerwie i już znowu czujesz to coś w rękach ;)
Miłego wypoczynku!
Miłego wypoczynku!
- 12
401130,06 - 20,28 - 13,02 = 401096,76
Elo,
Zima to bieganie jest zastepowane biegowkami :)
Biegowki
Elo,
Zima to bieganie jest zastepowane biegowkami :)
Biegowki
- 9
- 0
@Desmosedici: ja dodałam z tygodnia jak przy rr
- 18
401567,88 - 4,63 = 401563,25
Mała przerwa i wracam do ogarniania uczelnianego życia.
Mała przerwa i wracam do ogarniania uczelnianego życia.
- 15
401661,63 - 93,75 = 401567,88
Nowy rok, nowy Ja :D
A tak na poważnie, konkretna robota się zaczęła i wreszcie bez jakiś większych komplikacji. Mimo srogiego jak na Wrocław ataku zimy biega mi się bardzo dobrze. Może tylko pozbyłbym się tych resztek przeziębienia, żeby było lepiej.
W
Nowy rok, nowy Ja :D
A tak na poważnie, konkretna robota się zaczęła i wreszcie bez jakiś większych komplikacji. Mimo srogiego jak na Wrocław ataku zimy biega mi się bardzo dobrze. Może tylko pozbyłbym się tych resztek przeziębienia, żeby było lepiej.
W
- 10
5928050 - 2150 = 5925900
widać nowy rok, nowe postanowienia to i nowe ameby umysłowe pojawiły się na basenie
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
widać nowy rok, nowe postanowienia to i nowe ameby umysłowe pojawiły się na basenie
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
@zieju94: 10 lat obserwacji mówi jasno - 2 tygodnie i 90% postanowień noworocznych znika z basenu.
- 1
@Wyrewolwerowanyrewolwer: ja wczoraj już nie byłem kulturalny xD powiedziałem chamsko, żeby nie wpieprzał się tuż przede mną (ja pływałem raczej ciągiem, a on 50m i musiał startować tuż przed moim nawrotem) - janusz się przejął i trochę ogarnął,a ostatecznie po od rozmowy 10 min zmienił tor xD
- 9
- 14
402139,09 - 12,52 - 10,03 - 17,02 = 402099,52
Elo,
sobota - 4km + ZB 8x2min/2min + 2km
wtoreczek - 10km rozbieganko
Elo,
sobota - 4km + ZB 8x2min/2min + 2km
wtoreczek - 10km rozbieganko
źródło: comment_wfruotr11Tb40cKiRh2H40yLqfGUqqZ1.jpg
Pobierz- 10
- 10
- 19
18 - 50 = -32
Pierwszy atak zimy, oby nie ostatni ❄
W tym tygodniu to już 50km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
Pierwszy atak zimy, oby nie ostatni ❄
W tym tygodniu to już 50km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
źródło: comment_CWDDjAPNoWvr8m15qEkw03ms9iyaclEM.jpg
Pobierz- 18
402313,49 - 5,19 = 402308,30
W końcu jakieś poranne bieganie - chociaż w moim przypadku to póki co kaleczenie biegania raczej. XD Nie ma co marudzić, tylko trzeba wziąć się do roboty. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Cracovia sama się przecież nie przebiegnie. (
W końcu jakieś poranne bieganie - chociaż w moim przypadku to póki co kaleczenie biegania raczej. XD Nie ma co marudzić, tylko trzeba wziąć się do roboty. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Cracovia sama się przecież nie przebiegnie. (
@Kinja: To spokojnie dasz radę.Rób tylko raz w tygodniu wybieganie 28-30 km i będzie dobrze.Do tego biegaj wolno i powinno być ok :) Trzymam kciuki młoda !
@Kinja: gratulacje stażu, życzę powodzenia i utrzymania systematyki (chociaż z tego co widzę, nie ma co narzekać na nią). :)
Noworoczne postanowienia to nie tylko siłka i basen. Trzeba poczekać 2 tygodnie aż się 90% wykruszy.
#wroclaw #ruszwroclaw
#wroclaw #ruszwroclaw
źródło: comment_nzv3cm94lZY5LaNiOkRRzT29UFTwCsec.jpg
Pobierz- 1
@amisobad: ja na basen chodzę, lodowisko jest obok to cyknąłem fotkę. Tu gdzieś jest jakaś wypokowa grupa łyżwiarzy co się zbierają na spiskiej, musisz poszukać, będą wiedzieć.
- 0
@luzny_lori: no lodowisk, basenow w tym miescie jest za malo, a spoleczenstwo coraz chetniej i czesciej wychodzi z domu...
no to na rozpoczęcie roku gadka motywacyjna:
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
wstawać kuhwa pijaki, samo się nie przepłynie
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 18
318 - 55 - 24 - 24 - 14 = 201
Nadeszła ta chwila na ostatni wpis w 2018 :)
55- dzisiejsza sylwestrowa pętla,
2x 24- zagubione pracbazy z poprzedniego tygodnia,
Nadeszła ta chwila na ostatni wpis w 2018 :)
55- dzisiejsza sylwestrowa pętla,
2x 24- zagubione pracbazy z poprzedniego tygodnia,
źródło: comment_BGCF23sxZLGNvYKlB3IWEboMLi9AaRpl.jpg
Pobierz- 18
Mój chiński zegarek dziś p------o, bo GPS coś szalał i zygzaki mi na mapie narysował, ale za miesiąc sprawdzę czas na trasie już wg czipa.
Ostatni bieg w tym roku i nawet dobrze się biegło. 4:43 bez spinki, jak jeszcze niedawno chciałem robić trasę w godzinę przy mojej ulaności. ( ಠ_ಠ) Dzięki za wspólne przebieranie nogami w tym i do zobaczenia w przyszłym roku na trasie!
402736,90 - 10,00
Ostatni bieg w tym roku i nawet dobrze się biegło. 4:43 bez spinki, jak jeszcze niedawno chciałem robić trasę w godzinę przy mojej ulaności. ( ಠ_ಠ) Dzięki za wspólne przebieranie nogami w tym i do zobaczenia w przyszłym roku na trasie!
402736,90 - 10,00
źródło: comment_tIGJUyeLbDARMGykD9RqZvXOVvrRDUBl.jpg
Pobierz- 15
403057,02 - 12,00 - 16,00 - 14,00 - 10,00 - 13,00 - 13,50 = 402978,52
Niemrawo, staram się za to dbać o robienie jak najwięcej ćwiczeń uzupełniających. W czwartek i niedzielę wpadły pierwsze akcenty szybkościowe, w postaci fartleku. Poszło tak źle, że szok :)
Ten rok kończę z niemal 4700 km łącznego przebiegu. Jeszcze nigdy dotąd nie udało mi się tyle upchnąć w jeden rok. Sprzyjał temu zdecydowanie skuteczny brak kontuzji i piekielnie długi
Niemrawo, staram się za to dbać o robienie jak najwięcej ćwiczeń uzupełniających. W czwartek i niedzielę wpadły pierwsze akcenty szybkościowe, w postaci fartleku. Poszło tak źle, że szok :)
Ten rok kończę z niemal 4700 km łącznego przebiegu. Jeszcze nigdy dotąd nie udało mi się tyle upchnąć w jeden rok. Sprzyjał temu zdecydowanie skuteczny brak kontuzji i piekielnie długi
@landu: Panie nie mógł pan już do tych 5000 dojechać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to gratulację, ja chyba swoim autem tyle nie zrobiłem, ile Ty nogami.
Wielki szacun!
A tak serio to gratulację, ja chyba swoim autem tyle nie zrobiłem, ile Ty nogami.
Wielki szacun!
- 1
@landu: piękny przebieg, zwłaszcza biorąc pod uwagę że to nie jakieś takie tam dreptanie tylko uczciwe z-----------o ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulacje!














Pracbazy za obecny tydzień. Udało się trochę śniegu zobaczyć więc pozytywnie :)
W tym tygodniu to już 120km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
źródło: comment_j40HoAGQ56e1W00mlsrTAtbZAOzQtZU4.jpg
Pobierz