Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
- 9
6104675 - 1400 = 6103275
Dzisiaj zdecydowany nacisk na delfina. Jest to styl który odstaje u mnie od reszty pod względem techniki. Zostało mi jeszcze wiele do poprawienia, ale powoli widać postępy.
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
Wpis
Dzisiaj zdecydowany nacisk na delfina. Jest to styl który odstaje u mnie od reszty pod względem techniki. Zostało mi jeszcze wiele do poprawienia, ale powoli widać postępy.
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
Wpis
- 11
405483,26 - 10,41 - 12,02 = 405460,83
Elo,
Wtoreczek - 4km + ZB 10x1min/1.30 + 2km
Środeczek - 12km wybieganko
Elo,
Wtoreczek - 4km + ZB 10x1min/1.30 + 2km
Środeczek - 12km wybieganko
- 9
- 9
- 9
Czas lekko odświeżyć mój tag #breakingtuforti, który był pewnego rodzaju wyzwaniem #bieganie na wiosnę 2018.
Na początku grudnia otarłem się o tą magicznę barierę podczas maratonu w Walencji. Jestem w pełni zadowolony z tego wyniku :)
Dzisiaj na moim blogu pojawiła się relacja z tego wykonu. Na który mireczki, serdecznie zapraszam :)
Na początku grudnia otarłem się o tą magicznę barierę podczas maratonu w Walencji. Jestem w pełni zadowolony z tego wyniku :)
Dzisiaj na moim blogu pojawiła się relacja z tego wykonu. Na który mireczki, serdecznie zapraszam :)
- 12
405866,41 - 10,03 - 9,10 - 15,52 = 405831,76
W piateczek luzne bieganko, sobota zabawa biegowa 12x 30sec/45sec i dzis dlugie wybieganie.
#bieganie #ruszmirko #biegajzwykopem
#
W piateczek luzne bieganko, sobota zabawa biegowa 12x 30sec/45sec i dzis dlugie wybieganie.
#bieganie #ruszmirko #biegajzwykopem
#
- 23
6918 - 102 = 6816
No i nadszedł ten dzień w tygodniu kiedy można się bezkarnie wytarzać w błocie ;) Leśne Gran Fondo sponsorowane przez nadleśnictwo Miękinia.
W tym tygodniu to już 254km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw #100km
No i nadszedł ten dzień w tygodniu kiedy można się bezkarnie wytarzać w błocie ;) Leśne Gran Fondo sponsorowane przez nadleśnictwo Miękinia.
W tym tygodniu to już 254km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw #100km
źródło: comment_6BIbFOCRre82RTj875BMaJJR3Kd4sMA6.jpg
Pobierz- 16
7039 - 5 = 7034
Drobne zakupy dla siebie oraz dla mojej pary z #wykopaka. Mam nadzieję, że mój mirek ucieszy się z hakowca klocków Lego. Zresztą, kto by się nie cieszył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym tygodniu to już 5km!
#
Drobne zakupy dla siebie oraz dla mojej pary z #wykopaka. Mam nadzieję, że mój mirek ucieszy się z hakowca klocków Lego. Zresztą, kto by się nie cieszył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym tygodniu to już 5km!
#
- 16
7201 - 26 - 24 - 24 - 26 - 24 = 7077
Pracbazy z tygodnia. Temperatury spoko ale deszcze już mniej :)
W tym tygodniu to już 152km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
Pracbazy z tygodnia. Temperatury spoko ale deszcze już mniej :)
W tym tygodniu to już 152km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
- 8
- 18
7445 - 28 = 7417
Szybka runda po lesie w ramach odkurzenia convoy'a :)
W tym tygodniu to już 28km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
Szybka runda po lesie w ramach odkurzenia convoy'a :)
W tym tygodniu to już 28km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
źródło: comment_dgirlnk9pYCKOQYEHP8ATrxzbEHwgHr2.jpg
Pobierz- 12
406292,67 - 8,02 - 13,40 = 406271,25
Wczoraj i dziś :) Okazało się, ze zapomniałem dystanse do moich miejscówek i na podbiegi dobiegłem z dodatkowym 1.5km. Te same dodatkowe 1.5km musialem tez wrócić :)
#ruszmirko #bieganie #biegajzwykopem
#
Wczoraj i dziś :) Okazało się, ze zapomniałem dystanse do moich miejscówek i na podbiegi dobiegłem z dodatkowym 1.5km. Te same dodatkowe 1.5km musialem tez wrócić :)
#ruszmirko #bieganie #biegajzwykopem
#
- 9
- 14
- 9
406582,97 - 4,12 - 5,08 - 8,10 = 406565,67
Pierwsze dwa biegi z końcówki minionego tygodnia + dzisiejsze 8 km. Pogoda taka, że grzechem byłoby z niej nie skorzystać ;-) Po trzech dniach przerwy biegło się bardzo lekko i przyjemnie, a na prywatnym segmencie/sprincie w osiedlowej uliczce wpadło ładne 31 sekund na 200m :D
#sztafeta #ruszwroclaw
Wpis
Pierwsze dwa biegi z końcówki minionego tygodnia + dzisiejsze 8 km. Pogoda taka, że grzechem byłoby z niej nie skorzystać ;-) Po trzech dniach przerwy biegło się bardzo lekko i przyjemnie, a na prywatnym segmencie/sprincie w osiedlowej uliczce wpadło ładne 31 sekund na 200m :D
#sztafeta #ruszwroclaw
Wpis
źródło: comment_U4H3rDr1lhoxPcld5SiALXD2ZON7lQps.jpg
Pobierz406582.97 - 4.12 - 5.08 - 8.10 = 406565.67
@ysk_ Sprawdź czy użyłeś poprawnego ostatniego dystansu (407393.97) http://www.wykop.pl/tag/wpisy/sztafeta/wszystkie/
Do dodawania wpisów możesz użyć także dodatku aninim1133: http://ruszdupe.anonim1133.me
Podpowiedź:
407393.97 - 4.12 - 5.08 - 8.10 = 407376.67
- 0
406582.97 - 4.12 - 5.08 - 8.10 = 406565.67
@ysk_ Sprawdź czy użyłeś poprawnego ostatniego dystansu (407393.97) http://www.wykop.pl/tag/wpisy/sztafeta/wszystkie/
Do dodawania wpisów możesz użyć także dodatku aninim1133: http://ruszdupe.anonim1133.me
Podpowiedź:
407393.97 - 4.12 - 5.08 - 8.10 =
źródło: comment_jtF60FViLQSATObiNEokQLqzbZfSEUCg.jpg
Pobierz- 14
407440,25 - 8,01 - 8,02 - 12,04 = 407412,18
Myk cyk i koniec roztrenowania i kontuzji :P co zaczynam sie tu udzielac to za chwile mnie cos lapie. Moze tym razem uda sie bez :P
Dystanse z ostatniego tygodnia. Pozdro 600
#
Myk cyk i koniec roztrenowania i kontuzji :P co zaczynam sie tu udzielac to za chwile mnie cos lapie. Moze tym razem uda sie bez :P
Dystanse z ostatniego tygodnia. Pozdro 600
#
8380 - 35 - 43 - 32 = 8270
W tym tygodniu to już 110km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
Wpis dodany za pomocą tego skryptu
W tym tygodniu to już 110km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
Wpis dodany za pomocą tego skryptu
- 25
8433 - 53 = 8380
Trochę kręcenia po leniwej sobocie. Kierunek las osobowicki i wyjechałem z niego względnie czysty. Uznałem że tak nie może być i poprawiłem w rędzińskim... z tym samym efektem. Kolejny kierunek to wały Widawy i dopiero tam uznałem że warto będzie odpalać pralkę po powrocie ;) Byłem też blisko zresetowania licznika gleb bo prawie się wyłożyłem pod kościołem... zakładam że to nie był żaden znak ;)
W tym tygodniu to
Trochę kręcenia po leniwej sobocie. Kierunek las osobowicki i wyjechałem z niego względnie czysty. Uznałem że tak nie może być i poprawiłem w rędzińskim... z tym samym efektem. Kolejny kierunek to wały Widawy i dopiero tam uznałem że warto będzie odpalać pralkę po powrocie ;) Byłem też blisko zresetowania licznika gleb bo prawie się wyłożyłem pod kościołem... zakładam że to nie był żaden znak ;)
W tym tygodniu to
źródło: comment_Jf7Io50lFVJ9F2vFyvPX7zfeYfdCGBEK.jpg
Pobierz










Pracbazy z tygodnia. Popadało i powiało czyli jak to ma w zwyczaju jesienią :)
W tym tygodniu to już 120km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw