5624 - 24 - 24 - 24 - 24 - 24 = 5504

Pracbazy z tygodnia. Popadało i powiało czyli jak to ma w zwyczaju jesienią :)

W tym tygodniu to już 120km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6104675 - 1400 = 6103275

Dzisiaj zdecydowany nacisk na delfina. Jest to styl który odstaje u mnie od reszty pod względem techniki. Zostało mi jeszcze wiele do poprawienia, ale powoli widać postępy.

#plywajzwykopem #ruszwroclaw

Wpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

405483,26 - 10,41 - 12,02 = 405460,83

Elo,

Wtoreczek - 4km + ZB 10x1min/1.30 + 2km
Środeczek - 12km wybieganko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czas lekko odświeżyć mój tag #breakingtuforti, który był pewnego rodzaju wyzwaniem #bieganie na wiosnę 2018.

Na początku grudnia otarłem się o tą magicznę barierę podczas maratonu w Walencji. Jestem w pełni zadowolony z tego wyniku :)

Dzisiaj na moim blogu pojawiła się relacja z tego wykonu. Na który mireczki, serdecznie zapraszam :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7039 - 5 = 7034

Drobne zakupy dla siebie oraz dla mojej pary z #wykopaka. Mam nadzieję, że mój mirek ucieszy się z hakowca klocków Lego. Zresztą, kto by się nie cieszył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym tygodniu to już 5km!
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7201 - 26 - 24 - 24 - 26 - 24 = 7077

Pracbazy z tygodnia. Temperatury spoko ale deszcze już mniej :)

W tym tygodniu to już 152km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

406292,67 - 8,02 - 13,40 = 406271,25

Wczoraj i dziś :) Okazało się, ze zapomniałem dystanse do moich miejscówek i na podbiegi dobiegłem z dodatkowym 1.5km. Te same dodatkowe 1.5km musialem tez wrócić :)

#ruszmirko #bieganie #biegajzwykopem

#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

406582,97 - 4,12 - 5,08 - 8,10 = 406565,67

Pierwsze dwa biegi z końcówki minionego tygodnia + dzisiejsze 8 km. Pogoda taka, że grzechem byłoby z niej nie skorzystać ;-) Po trzech dniach przerwy biegło się bardzo lekko i przyjemnie, a na prywatnym segmencie/sprincie w osiedlowej uliczce wpadło ładne 31 sekund na 200m :D

#sztafeta #ruszwroclaw

Wpis
ysk_ - 406582,97 - 4,12 - 5,08 - 8,10 = 406565,67

Pierwsze dwa biegi z końcówki mi...

źródło: comment_U4H3rDr1lhoxPcld5SiALXD2ZON7lQps.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

407440,25 - 8,01 - 8,02 - 12,04 = 407412,18

Myk cyk i koniec roztrenowania i kontuzji :P co zaczynam sie tu udzielac to za chwile mnie cos lapie. Moze tym razem uda sie bez :P

Dystanse z ostatniego tygodnia. Pozdro 600

#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8433 - 53 = 8380

Trochę kręcenia po leniwej sobocie. Kierunek las osobowicki i wyjechałem z niego względnie czysty. Uznałem że tak nie może być i poprawiłem w rędzińskim... z tym samym efektem. Kolejny kierunek to wały Widawy i dopiero tam uznałem że warto będzie odpalać pralkę po powrocie ;) Byłem też blisko zresetowania licznika gleb bo prawie się wyłożyłem pod kościołem... zakładam że to nie był żaden znak ;)

W tym tygodniu to
a-one - 8433 - 53 = 8380

Trochę kręcenia po leniwej sobocie. Kierunek las osobowic...

źródło: comment_Jf7Io50lFVJ9F2vFyvPX7zfeYfdCGBEK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach