738 - 22 = 716

Małe odrdzewienie stawów po świętach. Czekam na lepszą (bezdeszczową) pogodę i będzie kręcone więcej.

W tym tygodniu to już 22km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

403526,92 - 12,54 - 15,04 - 13,96 - 10,50 = 403474,88

Hejka,

Swinta, swinta i po swintach. Czasu nawet nie bylo zeby na wypok wejsc. Ale cos tam sie udalo pobiegac.

piatek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luzny_lori: ostatnio z powodu nadmiaru obowiązków zmuszony byłem ograniczyć pływanie, to chociaż w okresie świątecznym sobie odbiję xD
doczytałem, że do nowego roku orbita ma basen 50m przez cały dzień ^^
  • Odpowiedz
404009,54 - 8,00 - 13,00 - 13,00 - 14,00 - 10,00 - 13,00 = 403938,54

Po 2 tygodniach roztrenowania i choroby wreszcie uczciwie przepracowany tydzień. W tym 4x siłka z stabilizacją.

Do kolejnego wyzwania zostało raptem 100 dni, w pierwszej części sezonu zdecydowanie stawiam na szybkość i w związku z tym będę próbować łamania 75 minut podczas Półmaratonu Warszawskiego. Czas ucieka, robota czeka :)

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@landu: Sporo. Ale cóż, widać dobrze mówią, że bez odpowiedniego przebiegu nie będzie poprawy wyników.

Powodzenia życzę! Zasubowałem tag, chętnie poczytam o postępach.
Dla mnie 1:15 to niewyobrażalny poziom póki co, ale może się pokuszę o 1:25 w przyszłym roku.
  • Odpowiedz
@elady1989: Znaczy wprowadzić mikropłatności? Prawdę powiedziawszy nie widziałbym przeszkód, choćby dorzucić się do utrzymania strony, sam nie wiem. Ale póki są święta, nie będę koledze zawracał głowy równikiem. Odpoczywajmy:)
Wszystkiego dobrego:)
  • Odpowiedz
3951 - 25 - 24 - 24 - 24 - 24 = 3830

Jesienne pracbazy z tygodnia :)

Achievementy:
Złapana guma ✓
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

404550,08 - 10,12 - 10,01 = 404529,95

Hejka,

Wczoraj 10km rozbieganko
dzis 4km + 10x1min/1min ZB + 2km
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@randy: @ppawel: dzisiaj poczułem jak śmierdzi dopiero, gdy zdjąłem maskę w garażu... polecam - mimo wszystko to lepsze niż bieżnia na siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
404785,89 - 7,16 - 7,60 - 15,08 = 404756,05

Siemanko przy poniedzialku !

piątek - rozruch 5km + 5x100m rytmy + 1km
sobota - city trail 5km + rozgrzewki i schlodzenie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

404852,52 - 8,00 - 12,00 - 12,00 = 404820,52

Pierwsze biegania od Maratonu w Walencji i od falstart. Przeziębienie pozamiatało mnie do reszty i cały weekend już przebimbałem :D

Przy okazji zapraszam na swój kolejny wpis dot. Walencji -> bit.ly/2R1rmIs

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cypherpunkbtc: O jezu, wolałbym nie. Tam pod spodem jest masakra i kaszana zmieszane i sklejone na łajno xD Dawno temu i nie prawda :P

Na githubie, na moim profilu, rusz dupę jest. Od dawna obiecuję sobie, że przepiszę jakoś sensowniej :P
  • Odpowiedz
5257 - 88 = 5169

Ekspedycja w poszukiwaniu śniegu po trasie Bodnar Cup Chrząstawa MTB. Ilość śniegu była bez rewelacji ale za to błota aż nadto. Klasycznie były chaszcze i prawie wpadłem do jakiejś dziury z... rzepą ;) Na koniec pozostało tylko podziękować nadleśnictwu Oława że w ramach wycinek pięknie zaorali drogi leśne ;)

W tym tygodniu to już 205km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
a-one - 5257 - 88 = 5169

Ekspedycja w poszukiwaniu śniegu po trasie Bodnar Cup Chr...

źródło: comment_Nmr3Z5ArD4lxmokM84cj0KDQZrl4iYWb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach