Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
- 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
@a-one: Jutro wyjeżdżam i wracam w Nowy Rok :)
- 15
Pogoda dziś nie zachęcała, ale nogi chciały biec. Spotkałem też po drodze mamuta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
403474,88 - 20 = 403454,88
403474,88 - 20 = 403454,88
źródło: comment_Ig2fNVWOtzDq2eCLExq2SILm3KomTSBJ.jpg
Pobierz- 1
@Rogi_: j-------k #codziennypolmaraton
Komentarz usunięty przez autora
- 15
403526,92 - 12,54 - 15,04 - 13,96 - 10,50 = 403474,88
Hejka,
Swinta, swinta i po swintach. Czasu nawet nie bylo zeby na wypok wejsc. Ale cos tam sie udalo pobiegac.
piatek
Hejka,
Swinta, swinta i po swintach. Czasu nawet nie bylo zeby na wypok wejsc. Ale cos tam sie udalo pobiegac.
piatek
- 10
- 8
6021600 - 2000 - 2400 - 6000 = 6011200
świąteczne przygotowania xD
dawajcie mnie tę jarzynową xD
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
świąteczne przygotowania xD
dawajcie mnie tę jarzynową xD
#plywajzwykopem #ruszwroclaw
- 0
@luzny_lori: ostatnio z powodu nadmiaru obowiązków zmuszony byłem ograniczyć pływanie, to chociaż w okresie świątecznym sobie odbiję xD
doczytałem, że do nowego roku orbita ma basen 50m przez cały dzień ^^
doczytałem, że do nowego roku orbita ma basen 50m przez cały dzień ^^
@zieju94: ano ma
- 14
404009,54 - 8,00 - 13,00 - 13,00 - 14,00 - 10,00 - 13,00 = 403938,54
Po 2 tygodniach roztrenowania i choroby wreszcie uczciwie przepracowany tydzień. W tym 4x siłka z stabilizacją.
Do kolejnego wyzwania zostało raptem 100 dni, w pierwszej części sezonu zdecydowanie stawiam na szybkość i w związku z tym będę próbować łamania 75 minut podczas Półmaratonu Warszawskiego. Czas ucieka, robota czeka :)
#
Po 2 tygodniach roztrenowania i choroby wreszcie uczciwie przepracowany tydzień. W tym 4x siłka z stabilizacją.
Do kolejnego wyzwania zostało raptem 100 dni, w pierwszej części sezonu zdecydowanie stawiam na szybkość i w związku z tym będę próbować łamania 75 minut podczas Półmaratonu Warszawskiego. Czas ucieka, robota czeka :)
#
- 17
3698 - 9 = 3689
Ostatnie prezenty :) i fotka najlepszego renifera, jakiego znam, specjalnie dla @a-one jako przedsmak nowej edycji równika, która startuje już od 1 stycznia :)
W tym tygodniu to już 61km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
Ostatnie prezenty :) i fotka najlepszego renifera, jakiego znam, specjalnie dla @a-one jako przedsmak nowej edycji równika, która startuje już od 1 stycznia :)
W tym tygodniu to już 61km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
źródło: comment_C12XDYbF96vt7VcSgLtMnnMJNhwCrqt4.jpg
Pobierz@elady1989: Znaczy wprowadzić mikropłatności? Prawdę powiedziawszy nie widziałbym przeszkód, choćby dorzucić się do utrzymania strony, sam nie wiem. Ale póki są święta, nie będę koledze zawracał głowy równikiem. Odpoczywajmy:)
Wszystkiego dobrego:)
Wszystkiego dobrego:)
- 1
@MordimerMadderdin: wesołych ;-)
- 16
3951 - 25 - 24 - 24 - 24 - 24 = 3830
Jesienne pracbazy z tygodnia :)
Achievementy:
Złapana guma ✓
Jesienne pracbazy z tygodnia :)
Achievementy:
Złapana guma ✓
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
4351 - 18 = 4333
Dpd i różne inne sprawy po drodze we #wroclaw :)
W tym tygodniu to już 35km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
Dpd i różne inne sprawy po drodze we #wroclaw :)
W tym tygodniu to już 35km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
źródło: comment_JchwLQOC3So1PKyscZ1FvTLaJvqabb8G.jpg
Pobierz- 13
404550,08 - 10,12 - 10,01 = 404529,95
Hejka,
Wczoraj 10km rozbieganko
dzis 4km + 10x1min/1min ZB + 2km
Hejka,
Wczoraj 10km rozbieganko
dzis 4km + 10x1min/1min ZB + 2km
- 14
404611,50 - 18,00 = 404593,50
Mówili: idź, pobiegaj przed snem, pooddychaj trochę powietrzem...
Eche, z takim "powietrzem", to zdrowiej nie wychodzić z piwnicy pooddychać.
Wielki
Mówili: idź, pobiegaj przed snem, pooddychaj trochę powietrzem...
Eche, z takim "powietrzem", to zdrowiej nie wychodzić z piwnicy pooddychać.
Wielki
źródło: comment_cBI4HzbNKHE4VDiXF6oMzw7qiFFiFNIA.jpg
Pobierz- 1
@ppawel: witam sasiada i potwierdzam. Rano jest czasami lepiej. Ja wlasnie skonczylem trening i czuje, ze troche sie sadzy najadlem ;)
- 9
- 16
4545 - 17 = 4528
Po długiej przerwie powrót do dpd. :)
W tym tygodniu to już 17km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
Po długiej przerwie powrót do dpd. :)
W tym tygodniu to już 17km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
@elady1989: Cześć. Może zabierzesz głos?
https://www.wykop.pl/wpis/37489553/rowerowyrownik-rower-szosa-mtb-rowery-co-dalej-z-r/
https://www.wykop.pl/wpis/37489553/rowerowyrownik-rower-szosa-mtb-rowery-co-dalej-z-r/
- 16
404785,89 - 7,16 - 7,60 - 15,08 = 404756,05
Siemanko przy poniedzialku !
piątek - rozruch 5km + 5x100m rytmy + 1km
sobota - city trail 5km + rozgrzewki i schlodzenie
Siemanko przy poniedzialku !
piątek - rozruch 5km + 5x100m rytmy + 1km
sobota - city trail 5km + rozgrzewki i schlodzenie
- 15
404852,52 - 8,00 - 12,00 - 12,00 = 404820,52
Pierwsze biegania od Maratonu w Walencji i od falstart. Przeziębienie pozamiatało mnie do reszty i cały weekend już przebimbałem :D
Przy okazji zapraszam na swój kolejny wpis dot. Walencji -> bit.ly/2R1rmIs
#
Pierwsze biegania od Maratonu w Walencji i od falstart. Przeziębienie pozamiatało mnie do reszty i cały weekend już przebimbałem :D
Przy okazji zapraszam na swój kolejny wpis dot. Walencji -> bit.ly/2R1rmIs
#
- 2
@landu: gdzie można zobaczyć źródła dla tego skyptu?
@cypherpunkbtc: podejrzewam, że patrząc na adres skryptu dobrze by było zapytać @anonim1133 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cypherpunkbtc: O jezu, wolałbym nie. Tam pod spodem jest masakra i kaszana zmieszane i sklejone na łajno xD Dawno temu i nie prawda :P
Na githubie, na moim profilu, rusz dupę jest. Od dawna obiecuję sobie, że przepiszę jakoś sensowniej :P
Na githubie, na moim profilu, rusz dupę jest. Od dawna obiecuję sobie, że przepiszę jakoś sensowniej :P
- 19
5257 - 88 = 5169
Ekspedycja w poszukiwaniu śniegu po trasie Bodnar Cup Chrząstawa MTB. Ilość śniegu była bez rewelacji ale za to błota aż nadto. Klasycznie były chaszcze i prawie wpadłem do jakiejś dziury z... rzepą ;) Na koniec pozostało tylko podziękować nadleśnictwu Oława że w ramach wycinek pięknie zaorali drogi leśne ;)
W tym tygodniu to już 205km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
Ekspedycja w poszukiwaniu śniegu po trasie Bodnar Cup Chrząstawa MTB. Ilość śniegu była bez rewelacji ale za to błota aż nadto. Klasycznie były chaszcze i prawie wpadłem do jakiejś dziury z... rzepą ;) Na koniec pozostało tylko podziękować nadleśnictwu Oława że w ramach wycinek pięknie zaorali drogi leśne ;)
W tym tygodniu to już 205km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw
źródło: comment_Nmr3Z5ArD4lxmokM84cj0KDQZrl4iYWb.jpg
Pobierz













Małe odrdzewienie stawów po świętach. Czekam na lepszą (bezdeszczową) pogodę i będzie kręcone więcej.
W tym tygodniu to już 22km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw