Zawsze miałem kompleksy z powodu faktu, że nigdy nie czułem typowo męskich zainteresowań. Jestem już w wieku i na poziomie świadomości społecznej w której wiem, że "dziecinne" pasje jak komiksy i filmy fantasy, gry, Marvele i podobne duperele to osobna gałąź nerdozy, ale nawet wśród takich grup mimo panującego stereotypu nerda w brudkoszulce, też sporo jest gości z klasycznie męskimi pasjami jak sport czy gdy nastawione na rywalizację. Ja zawsze czułem bardziej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Freak_001 Ja np do tej czuje zakłopotanie, że nigdy mnie jakoś nie interesowało np: majsterkowanie - nigdy nie czułem potrzeby żeby coś rozkręcić do ostatniej śrubki, bo Jeszce zepsuje.

Nie było we mnie zainteresowania np na czym polega instalacja hydrauliczna. Po prostu za głupi się na to czułem...
  • Odpowiedz
@akaisterne Może źle się wyraziłem - bałem się sam z siebie że coś s-------ę ( i do dzisiaj mi to zostało). A potem jak mimo tego próbowałem, to i tak często coś z------m - i zaczynało się właśnie takie gadanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Błędne koło
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie pytam na poważnie - warto pompować kasę w #tinder licząc na to że statystycznie musi się jakaś trafić?
- 30 lvl
- z mordy mocne 4,5/10, wzrost ~174
- trzymałem za rękę (szok, niedowierzanie, pewnie oski!)
- samotność już dobija, nie chce seksu tylko zwykłej relacji, związku
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie pytam na poważnie - warto pompować ka...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałam próbkę z basiclab emulsji do mycia skóry ultrawrazliwej i wow. Pierwszy raz w życiu nie czuje ściągniętej i przesuszonej skóry po jej myciu - naprawdę myślałam że to niemożliwe a jak ktoś tak pisze to scam XD trochę droga jest ta emulsja, zwłaszcza że dzielę się kosmetykami z chłopakiem - pytanie brzmi czy może CeraVe te delikatne wersje (nawilżająca emulsja albo pianka) też są tak delikatne? Bo obecnie korzystamy z oczyszczającego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laventel: ja używam z Cerave emulsja do skóry wrażliwej i po użyciu jest uczucie jakby skóra była "lekka". Mam trochę wymagająca skórę, a to działa naprawdę git. Też używałam kiedyś z Cetaphil, ale po tym miałam wrażenie że skóra jest tłusta.
  • Odpowiedz
@laventel: tak, emulsje i pianki są bardzo delikatne i nie powodują ściągnięcia. możecie spróbować z cerave ewentualnie zamiennik z bielendy, pianka z ziaji (ta biala) też jest ok.
  • Odpowiedz
#przegryw #depresja #niebieskiepaski #rozowepaski
Siedzę na plaży, oglądam zachód słońca i rozglądam się dookoła.
Każdy, dosłownie każdy jest z kimś. Mężem, żoną, chłopakiem, dziewczyną, rodziną, siostrą, bratem, kimkolwiek.

A wśród nich ja, siedzący jako jedyny spierdoks, bez nikogo, bez chociaż bratniej duszy.

Just
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maateusz123: Dlatego chociaż dużo chodzę na różne spacerki, to staram się wybierać trasy tak, żeby nie musieć tego oglądać. Plaże? Najlepiej przy jakimś jeziorze w zimie 🙃
  • Odpowiedz
@Zoyav: Bo normalne i przeciętne kobiety, mają ''discorda'' w prawdziwym życiu - czyt. atencje od niebieskich, zaproszenia na randki i adoracje, więc nie potrzebują się dowartościować na stronie dla koniobijców zdesperowanych, bo tylko w tym miejscu mogą dostać uwagę.
  • Odpowiedz
Naprawdę. Bardzo zabawnie się czyta te wypowiedzi #rozowepaski na wykopie, według mirabelki jesteś dorosłą kobietą mając 16 lat bo możesz uprawiać s--s i mieć dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow Czyli idąc jej tokiem myślenia w sumie jeśli jakaś dziewczynka ma okres niezależnie od wieku to jest dorosła bo może mieć dzieci XD
Cztero0404 - Naprawdę. Bardzo zabawnie się czyta te wypowiedzi #rozowepaski na wykopi...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-08-27_173155_wykop.pl

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś kurrrrwa ekspert od #rozowepaski z #tinder z którą był na więcej niż jednym spotkaniu i może mi powiedzieć, jak wygląda relacja tuż po pierwszej randce?

odnośnie tego tematu https://wykop.pl/wpis/77823083/wychodzimyzprzegrywu-proba-nr-3249353469343543-tyd

Mimo że spotkanie było świetne i nic nie zapowiadało kryzsu, to po spotkaniu zachowanie panny obróciło się o 180 stopni. Nagle nie ma czasu, nie ma ochoty na rozmowy itd. i jak jej napisałem nieco więcej i że
@Pralko-suszarka +3
#wychodzimyzprzegrywu próba nr 3249353469343543

Tydzień temu znowu założyłem #tinder i miałem kilka par następnego dnia, w tym dwie 18'stki. Z obieam pisałem ale jedna mieszkała koniec końców zbyt daleko więc nici z tego wyszły, ale druga była blisko i była od razu chętna na spotkanie.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pralko-suszarka:

Po 1. Laski są dziś tak przebodźcowane od nadmiaru atencji zewsząd (a szczególnie jak ma tindera bo tam poznajesz) więc nie spodziewaj się jakiegoś entuzjazmu z jej strony. Ona takich jak ty ma na zawołanie w 5 minut. Nawet chady i Oskarki nie są już dla nich czymś niesamowitym i też muszą się postarać dla księżniczki.

Po 2. Celujesz w nastolatki a to cholernie trudny target. To że śmieszkuje
  • Odpowiedz
Ej Kochani co to się dzieje to ja nie xD
Role się odwróciły i dziewczyny mają ból d--y o to.

Jakiś czas temu pewna pani psycholog która ma 230+ tysięcy obserwujących na instagramie i ogólnie tworzyła content o związkach postanowiła założyć swoje biuro randkowe.
Miała to być alternatywa dla #tinder czy #badoo ponieważ w odróżnieniu od tych aplikacji to człowiek (a w droższym pakiecie sama pani psycholog) dobierała partnerów.
SatanWasa_Babyboomer - Ej Kochani co to się dzieje to ja nie xD 
Role się odwróciły i...

źródło: image

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JasnyBanan: Tutaj kilku chłopaków miało rozkminy, że było iluś chłopców, a coś tam-coś tam, między wierszami, można było wyczytać. Takie kłamstwo trudno udowodnić, bo nawet ginekolog jakby to stwierdził, nie może bez jej zgody, tego ujawnić itd. Wariograf też obciążony błędem. Dla mnie typowy produkt. Jak Wojtek Es i Agatka Es. Sprzedaje nam baję. Fajną w sumie baję. Zobacz jej agresję. Zobacz jej zachowania. Dla mnie prawdy w niej jest
  • Odpowiedz
pamietam pare lat temu jak obracalem taka klaudie,masakra laska jak mi robila pale to zebami,a miala 24 lata i nie potrafila nawet mi dorze obciagnac,po chwili mowie dobra wskakuj na mnie bejbe bo mi k---a kutasa obgryziesz,na nastepny dzien grzyb jak k---a buła spuchniety masakra.nauczice sie robic laske dobrze,a dopiero idzcie z kims sie j---c
#p0lka #rozowepaski #s--s
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach