@mirko_anonim: mylisz pewne sprawy. Ja np jestem pewny siebie w wielu sprawach ale w innych wiem że jestem zerem, śmieciem itp. To jest realna ocena po prostu sytuacji i nie ma nic wspólnego z pewnością siebie. Jestem na takim dnie że nawet poprawa niewiele mi ta bo jestem na każdym polu opóźniony względem reszty. Ludzie których spotkam nie dadzą mi taryfy ulgowej bo mam ciężko tylko kopa w tyłek
  • Odpowiedz
✨️ Jak namówić matkę na znalezienie bezdzietnego kawalera?
jak namówic matke zeby znalazła starego kawalera bezdzietnego zeby na nią spadek przepisał? bo z tego co słusze jek kolezanki cwane królowe zycia a ona siedzi tylko. elegancko mieszkanie by wpadło
#kiciochpyta #prawo #pytanie #rozowepaski

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hyperlink: za jakieś 5 lat - czarny pasek ZAWSZE WIERNA, a później na czarnym pasku jakieś bohomazy typu SAMA SOBIE a u faceta imie nowej konkubiny albo bombelka xd
  • Odpowiedz
@okti325

Odpowiedź brzmi: to zależy. Z ludźmi bez głębszych wartości, dla których liczy się tyko to co masz + status nie utrzymuje się bliskich relacji, a tylko niezbędne. Tzn. brzydko mówiąc używasz tej relacji jak młotka, do tego do czego potrzebujesz i wymieniasz z nimi przysługi. Nie nadają się oni na bliskich znajomych, przyjaciół czy do związku. Natomiast wiadomo, że najlepiej byłoby mieć wszystkie te cechy z ankiety, wtedy można budować
  • Odpowiedz
To wszędzie na siłowniach tak wygląda? Przychodzą laski z tego pokolenia Z, chłopaczkowie też, ale oni te zachowania mają trochę mniej nasilone, co nie znaczy, że nie występują: siadają przy maszynie, grzebią w telefonie parę minut, wykonają kilka ruchów na najmniejszych obciążeniach, grzebią w telefonie, zrobią drugą serię, grzebią w telefonie dłużej, przesiadają się dalej i cykl powtarza się od nowa. Na sprzętach do cardio też krótko i powoli, bo.... grzebią w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasiknocheinmal: chodzisz do jakiejś popularnej siłowni w miejscu typu galeria? bo jest ogromna różnica między moją osiedlową siłką a taka w galerii, ta sama sieciówka ale klientela skrajnie różna. w galerii głównie julki i oskarki, a na osiedlu cały przekrój społeczeństwa i ludzie ćwiczą normalnie. korzystają z telefonów bo trzeba jakoś zabić nudę, ale nikt zdjęć sobie nie robi albo jeżeli już to jakoś bardziej dyskretnie
  • Odpowiedz
#rozowepaski wykopowy test, która ma dzisiaj #owulacja
jacht - #rozowepaski  wykopowy test, która ma dzisiaj #owulacja

źródło: image

Pobierz

pytanie

  • ja 38.5% (5)
  • jutro 7.7% (1)
  • już była 23.1% (3)
  • nie mam 15.4% (2)
  • nie pamiętam kiedy miałam 15.4% (2)

Oddanych głosów: 13

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lawsuit wychodzi na to że wystarczy być normalnym żeby znaleść fajną dziewczyne. No ale jesteśmy na łykopie i tu nikt nie jest normalny ani fizycznie ani tym bardziej psychicznie
  • Odpowiedz