Wszystko
Najnowsze
Archiwum
11
Alimenty za zdradę

Dożywotnie alimenty dla żony...
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: img_MlPe475x682fCNb
Pobierz@KwasneJablko ja przy pierwszej kobiecie też się zapierałem że nie będzie minety. A teraz, po piętnastu latach od tamtego momentu to patelnie wręcz uwielbiam xD
- 7
Skumajcie jakie simpy są wśród nas, głowa mała... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#simp #spermiarzalert #tinder #rozowepaski
#simp #spermiarzalert #tinder #rozowepaski
źródło: asdasdasdasdasdasdasd
PobierzA. 34 Warszawa
Zgłoszenie 2dfd94fa352caeb6 z dnia 2024-08-29 10:32:18
Imię: A.
Wiek: 34
Zgłoszenie 2dfd94fa352caeb6 z dnia 2024-08-29 10:32:18
Imię: A.
Wiek: 34
@MirekSzukaZony gdybys byla 7/10 to juz DAWNO mialabys meza i dzieci. Slaby bait 2/10
@Eugeniusz_Zua: bait, bo laska ocenia siebie na 7/10?
- 4
Niedawno widziałem moją niespełnioną szkolną miłość z klasy. Wiadomo wtedy nieśmiały chłopaczek i patrzyliśmy często na siebie i ja odwracałem wzrok pierwszy, słitaśne i urocze, na lekcjach szukaliśmy się wzrokiem gdy był odpowiedni układ ławek to szukaliśmy siebie wzrokiem. Po szkole jakiś czas wstrząsnęło mną jak zobaczyłem na zdjęciach na stronie dyskoteki zdjęcia z jakimś chłopem jak ją obejmuje, jakieś takie rozczarowanie pomimo że nie miałem z nią nic wspólnego. Jakoś szkoda
@aa-aa: Proponuję byś z zemsty wylał jej oranżadę na głowę.
albo jak będzie znów tak robić to ją wyjaśnisz na miejscu że się łajdaczyła po baletach, to jej wina i teraz to może palić wrotki.
@aa-aa: po prostu ignoruj. Baba jesteś że chcesz się wdawać w bezsensowne pyskówki? Olewaj ją, to ją zaboli bardziej
- 0
konto usunięte via Wykop
- 2
@apeee: 4-5?
@apeee 5/10 max
- 5
Który chętny?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #badoo #blackpill #ciekawostki #przegryw
#p0lka #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #badoo #blackpill #ciekawostki #przegryw
źródło: IMG_7489
Pobierz- 2
@Bunch: Co to za niespodzianka xD
@grzmot_cebula: Dlatego napisałem, że potencjalny zdesperowany partner przymknie oko ;)
- 7
Mam taką znajomą i ogólnie ją lubie, jest spoko. Jest 4/10 generalnie a z jakiegoś powodu (hehe) wchodzi w związki z gośćmi wyraźnie atrakcyjniejszymi od siebie, jeden był nawet modelem, pozostali też ponad przeciętni. Każdy ją ruchał kilka miesięcy tylko i potem zlewka leciała xD No i żali mi się czasem z tego a ja mówie jej delikatnie, żeby znalazła sobie kogoś na swoim poziomie bo nie chce mi się tego słuchać
Jest 4/10 generalnie a z jakiegoś powodu (hehe) wchodzi w związki z gośćmi wyraźnie atrakcyjniejszymi od siebie, jeden był nawet modelem, pozostali też ponad przeciętni. Każdy ją ruchał kilka miesięcy tylko i potem zlewka leciała xD
@Lawsuit: Ona nie jest 4/10. Jest na pewno dużo ładniejsza. Po 3-4 miesiącach upada dużo związków, bo po mału zaczyna się widzieć wady, których się nie widziało jak się było zauroczonym.
Po opisie stawiam,
@kaminarii: nie zgadzam się z niczym co powiedziałeś. Rzucasz takie wyswiechtane zdania typu faceci myślą logicznie, gdzie to nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wszyscy ludzie są emocjonalni i kierują się głównie emocjami.
Gdybyś tylko spojrzał na statystyki to wiedziałbyś że faceci zdradzają dużo częściej. Jak myślisz, z brzydszymi kobietami niż ich partnerki, czy raczej chętnie ryzykują rozpad związku dla ładniejszej?
Tak samo pisanie, że ogrom kobiet ma wybujale ego,
Gdybyś tylko spojrzał na statystyki to wiedziałbyś że faceci zdradzają dużo częściej. Jak myślisz, z brzydszymi kobietami niż ich partnerki, czy raczej chętnie ryzykują rozpad związku dla ładniejszej?
Tak samo pisanie, że ogrom kobiet ma wybujale ego,
W związku z tym, że forum podrywaj.org upadło chce się podzielić małą niewygodną prawdą o #pua i tej społeczności.
Pamiętam jak napisałem w 2014 roku, że chce z kimś zrobić demonic confidence. Mogła być Wwa, Kielce, Kraków. Nikt nie napisał xD
Pomijając, że koncepcja iż pewnośc siebie > atrakcyjnośc fizyczna po prostu szybko upadła.
COŚ DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ:
Koncepcja, że mowa ciała przykuwa uwagę jest niedorzeczna, bo mowa ciała
Pamiętam jak napisałem w 2014 roku, że chce z kimś zrobić demonic confidence. Mogła być Wwa, Kielce, Kraków. Nikt nie napisał xD
Pomijając, że koncepcja iż pewnośc siebie > atrakcyjnośc fizyczna po prostu szybko upadła.
COŚ DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ:
Koncepcja, że mowa ciała przykuwa uwagę jest niedorzeczna, bo mowa ciała
konto usunięte via Wykop
- 1
@Unreal6277: To nie są tanie rzeczy.
@jakismadrynickpolacinsku: Dosłownie byłem świadkiem wielu akcji w stylu Podrywacz podbija do zajętej lub już randkującej laski. I na przykład w moim przypadku nigdy żadnemu się nie udało odbić żadnej z moich kobiet. Pomimo, że zawsze pozawalałem im na wszystko, nie okazywałem zazdrości, bo nigdy nawet nie czułem się i nikogo zazdrosny. Także, myślę że jednak to kim jesteś, jak wyglądasz, ma znaczenie. Wiadomo, że jak masz topową 10/10 laskę, to
- 13
źródło: temp_file2772934166332298352
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 5
@Vedar: To bardziej brzmi jak żart
@Vedar: A by się zdziwiła jakby jej ktoś tak w ramach bycia oryginalnym np. low kicka z-----ł tak żeby przez tydzień na balety nie poszła.
Jeżeli koszt wynajmu + rachunki to 2700zł ale moja #rozowepaski pracuje 6h dziennie oraz ma bliżej do pracy wiec wraca pracy 2,5h wcześniej niż ja i w tym czasie zajmuje się przygrzaniem jedzenia i lekkim ogarnięciem syfu w domu (sprzątamy w weekend) to powiniennem więcej dokładać się do rachunków?
Ogólnie roboty w domu ona ma jakieś 30-40min dziennie więcej niż ja.
#niebieskiepaski
Ogólnie roboty w domu ona ma jakieś 30-40min dziennie więcej niż ja.
#niebieskiepaski
Ile płacić
- 50/50 66.7% (16)
- Ja 60% 8.3% (2)
- Ja 70% 25.0% (6)
@Mezomorfix: niby sobie coś tam myślisz, ale jednak zwróciłeś się o poradę terapeutyczną. U mnie coś takiego kosztuje 50 złotych. Niech Ci będzie, że pierwsza porada była gratis ¯\(ツ)/¯ xD
@Mezomorfix: Tag nie dla mnie, więc się wypowiem :)
Nie powinieneś, w normalnym związku zwykłe "dzięki, że ogarnęłaś" "dzięki za obiad" wystarczy. Jeśli chcesz to w weekend wyręcz ją w jakimś obowiązku którego nie lubi, będzie to na pewno miły gest, tak po prostu.
Nie powinieneś, w normalnym związku zwykłe "dzięki, że ogarnęłaś" "dzięki za obiad" wystarczy. Jeśli chcesz to w weekend wyręcz ją w jakimś obowiązku którego nie lubi, będzie to na pewno miły gest, tak po prostu.
- 38
Dziś przygotowałam dla kolegów i koleżanek ciasto ucierane ze śliwkami 🍰
Idealne do kawy! ☕ ...i wszystkim smakowało 😋
#gotujzwykopem #pieczzwykopem #rozowepaski
Idealne do kawy! ☕ ...i wszystkim smakowało 😋
#gotujzwykopem #pieczzwykopem #rozowepaski
źródło: temp_file458684489672401659
PobierzPoszukuję fajnego retinolu (1 raz) cena do jakości i tonik do twarzy. cera mieszana z tendencją do przetłuszczania,
Piankę do mycia twarzy mam + używam spf50+ z cerave a na noc bielenda odżywczy.
Chciałbym do tego dodać retinol i tonik, w internecie jest ich mnóstwo.
Ktoś
Piankę do mycia twarzy mam + używam spf50+ z cerave a na noc bielenda odżywczy.
Chciałbym do tego dodać retinol i tonik, w internecie jest ich mnóstwo.
Ktoś
@PiersiowkaPelnaZiol: no tak, tak mówi reddit, to tak trzeba robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie retinol stosuje się bezpośrednio na skórę, do poczytania: https://my.clevelandclinic.org/health/treatments/23293-retinol i ogólnie możesz sobie poszukać "how to apply retinol"; stosowanie retinolu na wilgotną skórę wzmacnia jego działanie, więc nie ryzykowałbym na początek. Ale generalnie retinol jako serum powinien iść przed, a nie po kremie nawilżającym
@PiersiowkaPelnaZiol @cutecatboy retinol jak najbardziej można nakładać na krem nawilżający po odpowiednim odczekaniu aż produkt dobrze się wchłonie, tzw metoda kanapkowa, jak się nałoży retinol na krem to po prostu słabiej on działa, na początek może to być dobry pomysł żeby uniknąć podrażnień. Co do wilgotnej skóry to prawda.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Widziałem się przedwczoraj z dziewczyną. 19lvl, nadwaga(jakżeby inaczej...), nawet fajna i ładna z twarzy. Powiedziała, że miała 1 związek z pracującym fizycznie patusem, który był "psychiczny". Dziewczyna studiuje prawo na UW. Spotkanie przy piwie na plaży; dzień później napisała, że jestem fajny i w ogóle, ale 'nie czuje tego'.
I tak się zastanawiam teraz... zarabiam dużo jak na swój wiek, mam własne mieszkanie, wzrost 185cm i nie jestem jakimś
Widziałem się przedwczoraj z dziewczyną. 19lvl, nadwaga(jakżeby inaczej...), nawet fajna i ładna z twarzy. Powiedziała, że miała 1 związek z pracującym fizycznie patusem, który był "psychiczny". Dziewczyna studiuje prawo na UW. Spotkanie przy piwie na plaży; dzień później napisała, że jestem fajny i w ogóle, ale 'nie czuje tego'.
I tak się zastanawiam teraz... zarabiam dużo jak na swój wiek, mam własne mieszkanie, wzrost 185cm i nie jestem jakimś
@mirko_anonim: dlaczego zaczynacie od zarabiam dużo - to pokazuje, że jako człowiek nie reprezentujesz sobą niczego więcej niż portfel. Gnij w przegrywie!
- 76
skrupulatny-przewodnik-99: @wincenty1: podawanie wzrostu/zarobków itp tylko świadczy o tym że gość szuka na tinder - stąd walidacja że powinno być z nim wszystko okej bo spełnia minimum na takie miejsce i powinien mieć jakieś efekty.
Tacy nie rozumieją, że w realnym życiu cyferki i wymiary nie mają takiego znaczenia
────────────────────
Tacy nie rozumieją, że w realnym życiu cyferki i wymiary nie mają takiego znaczenia
────────────────────
Bicie żony
- überrigcz 40.0% (22)
- rigcz 12.7% (7)
- rak 30.9% (17)
- neutralne 16.4% (9)
@niedorzecznybubr jak się baby nie bije to jej wątroba gnije
528
Skazany na śmierć morderca kobiet dostał od fanek prawie 100 nagich zdjęć

To obecnie najbardziej znany morderca w Stanach Zjednoczonych. Media ochrzciły go przydomkiem "Deadpool Killer". Morderstwa przyniosły mu nie tylko wyrok śmierci, ale także sławę i tabun wiernych fanek.
z- 238
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
polki wiedzą czego chcą. można dużo o nich mówić ale bawić to się potrafią...
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #julki #przegryw
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #julki #przegryw
źródło: temp_file6134405480445797495
Pobierz@Vedar: kurkiii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jakby facet miał koszulkę z kotkami "i ❤️ pussy" to ojej jaki ma dystans i poczucie humoru, ale on jest fajny
A jak dziewczyna to ale puszczalska Beka
A jakby facet miał koszulkę z kotkami "i ❤️ pussy" to ojej jaki ma dystans i poczucie humoru, ale on jest fajny
A jak dziewczyna to ale puszczalska Beka
konto usunięte via Wykop
- 4
@wielbiciel_storm_iron: Żenada i patusiarnia w obu przypadkach.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem grubą (170 cm, 130 kg) kobietą przed 40-stką. Gruba (bardziej lub mniej) bylam od zawsze, mam znajomych, pracę, w zasadzie na codzień nie czuję się odrzucona przez to jak wyglądam, jestem raczej towarzyska, wesoła, myślę że można ze mną pogadać na różne tematy, nigdy nie unikałam wyjść ze znajomymi, ale nigdy nie byłam w stałym związku. W sumie nie byłam nigdy w żadnym związku. Nie pisze tego,
Jestem grubą (170 cm, 130 kg) kobietą przed 40-stką. Gruba (bardziej lub mniej) bylam od zawsze, mam znajomych, pracę, w zasadzie na codzień nie czuję się odrzucona przez to jak wyglądam, jestem raczej towarzyska, wesoła, myślę że można ze mną pogadać na różne tematy, nigdy nie unikałam wyjść ze znajomymi, ale nigdy nie byłam w stałym związku. W sumie nie byłam nigdy w żadnym związku. Nie pisze tego,































Pytanie do #rozowepaski, czy są sytuacje (jakie?), gdzie pracodawca kazał Wam być w pracy umalowaną?
#rozowypasek #praca #kariera #makijaz
───────
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz