Mam na myśli, że np spotykasz się z wieloma tinderówkami na raz, ale oficjalnie to nie jesteś jeszcze z żadną w związku.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytaniedoeksperta #randkujzwykopem

Czy akceptowalne jest randkowanie z wieloma osobami, jeżeli jeszcze z żadną nie jesteś w związku

  • Tak 62.9% (56)
  • Nie 25.8% (23)
  • Nie mam zdania 11.2% (10)

Oddanych głosów: 89

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astronomiczna jesień przybyła. Słońce od nastu dni nie smali w twarz tym samym ciepłym odcieniem. Wszystko wydaje się chłodne ale pomijając tą meteorologiczną dygresję, chciałem pochwalić się taką o to realizacją. Czemu widzimy na kolażu trzy sztuki biżuterii? Nie są to rekwizyty do ślubu z jakiejś pikantnej produkcji NRD. Nie. To nie to.
Komplet biżuterii ślubnej, w którym miałem pogodzić zamiłowanie do nordyckiej mitologii przyszłego pana młodego oraz dorobić pannie młodej coś na
MishMashStudio666 - Astronomiczna jesień przybyła. Słońce od nastu dni nie smali w tw...

źródło: temp_file2046307129961796512

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy przegrywy to atencyjne kłamczuszki?
Sam mam ledwo powyżej 1,7m wzrostu, ruska morda, mnóstwo wad ale nie da się nie mieć nigdy dziewczyny. Bywały relacje krótsze, dłuższe, z ładniejszymi, z brzydszymi - ale były. Owszem, moje statystyki #tinder są kiepskie i raczej udaje się raz na rok spotykać z jakąś ale to nie jest tak, że w życiu nigdy nie całowałem czy trzymałem za rękę.

"To czemu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zażądasz za swoją pracę więcej jeśli twój pracodawca byłby w trudnym położeniu, lub nie miałby nikogo innego na zastępstwo?

#pytanie #pracbaza #praca #pracait #niebieskiepaski #rozowepaski

Czy zażądasz za swoją pracę więcej jeśli twój pracodawca byłby w kryzysowym położeniu?

  • Tak 63.3% (57)
  • Nie 15.6% (14)
  • Sprawdzam 21.1% (19)

Oddanych głosów: 90

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wez_idz_sobie: a co jest nieprywaciarzem dzisiaj? przypomne ze biznes ma przynosic jak najwiecej kasy, i gdyby pracodawca mogl wykorzystywac jak teraz sytuacje rynkowa to wykorzystuja to bardzo skrupulatnie oferujac doswiadczonym programistom mniejsze stawki bo moga
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: prywatny biznes i kapitalizm to taki rozproszony mikro komunizm. Ploletariat pracuje, a większość benefitów idzie do tych u góry, ale mówiąc zasobom ludzki że Ci na górze zajmują się sprawiedliwą redystrybucją, udając przy tym że jesteśmy jedną wielką rodziną. Nikt nie wspomina że to patologiczna mafijna rodzina oczywiście. Żaden sztuczny system wymyślony przez człowieka nie zmieni prawa natury, silny żre słabego. Silni zbierają się w stada i polują na
  • Odpowiedz
Czy jara was koncept związku?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #tfwnogf #mgtow #przegryw #tinder

pajacowanie zwane tudzież wspólnym spędzaniem czasu

  • Spędzanie czasu z laską jest piękne i rozwijające 33.3% (42)
  • Pajacowanie za seks jest satysfakcjonującą nagrodą 6.3% (8)
  • Pajacerka nie jest warta penis into vagina 48.4% (61)
  • Jestem kobietą, ale muszę w coś kliknąć 11.9% (15)

Oddanych głosów: 126

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koncepcja władzy i kraju jest s---------a, albo ja jestem sociopatą.

Janusz z Grażyną mieszkający w radomiu, zagłosowali, żeby Józek z warszawy został królem, po czym ten Józek, wymyślił na kiblu przepis, wobec którego Henryk z krakowa, ściągnie za miesiąc Sebastiana ze szczecina (bo za miesiąc osiągnie pełnoletność) i wyśle do białegostoku, by tam kopał rowy, bo tak. I on musi to zrobić, bo jak nie to go zamkną do więzienia. Mimo, że na
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a kto będzie ustalał i wartościował pochodzenie i genetykę? Tak samo wiek i umiejętności?


@wez_idz_sobie: Tu nie ma co ustalać, to nie są zmienne. Co do niebieskookich młodych blondynów, tu masz rację. Jednak jak uczy nas historia, bez kasy starców, takie zrywy są skazane na porażkę.
  • Odpowiedz
Udało się wyjść na kilka randek , oczywiście nic nie wyszło i jeszcze bardziej mnie to podłamało
Praktycznie nie ma innego obszaru w którym taki ogromny wysiłek włożony przynosi tak marne rezultaty :(
Na pocieszenie jedynie fakt ,że konkurencja jest OGROMNA- dziś wyjście na randkę z dziewczyną, która ma tysiące matchy to już jest sukces i trzeba zdawać sobie sprawę, że większość nawet do tego etapu nie dojdzie.
Najbardziej smutne jest to
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@Chad30 mam wrażenie, że one już tak są przestymulowane tymi wszystkimi randkami, że jak nie wyczarterujesz prywatnego lotu do Barcelony to i tak nie wzbudzisz ich zainteresowania
  • Odpowiedz
Nic mnie tak nie cieszy gdy czytam o rzeczach typu kredyt bezgotówkowy i kolejnych rzeczach uprzykrzających młodym ludziom życie i później widzę jak wskaźnik urodzeń leci na łeb xd ja już mam w------e w to zakładanie rodziny, bo nie będę miał dzieci dopóki nie będę miał własnego mieszkania, albo chociaż na tyle korzystnego kredytu z niską ratą która nie będzie aż tak bardzo wpływać na moje życie. I takie podejście ma większość
mateo2111 - Nic mnie tak nie cieszy gdy czytam o rzeczach typu kredyt bezgotówkowy i ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-09-01 085158

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kokos24: jak wiadomo, w dobie automatyzacji firmy zwalniaja, gospodarki nie potrzebuja imigrantów i taniej siły roboczej...oh wait xD Najlepiej widzimy to w Korei Płd, jednym z najbardziej zautomatyzowanych krajów świata, gdzie siła robocza stała się zbędna xD Co wy palicie
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Oglądałem sobie kilka odcinków programu randkowego i co zwróciło moją uwagę. Każda baba potrafi skreślić za wzrost. To jest podstawowy egzamin jaki przrchodzi koleś podczas randkowania. Jedna 150cm skreśliła typa 172 cm, bo jest za niski dla niej xD
Nawet na wykopie była taka różowa, która zapierała się nogami, że dla niej wzrost nie jest ważny, bo sama ma 152cm, ale jak ciągnęło się ją za język to wyrażenie
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach