dobra grubasy wy moje
2 tygodnie do startu igrzysk

jestem stary i glupi wiec nie umiem sie powstrzymac miedzy igrzyskami i w wakacje wiec juz wiem ze igrzysk bedzie wiecej

zatem plan na rok to:
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy wy rozmawiacie ze swoimi obecnymi partnerami o swoich byłych partnerach? ja oczywiście powiem, że był ktoś itp. ale nie rozpowiadam się na temat tego co z tobą osobą przeżywałam, nie zagłębiam się w szczegóły itp. bo nie ma to sensu. ale ostatnio zdarzyła się mi dziwna sytuacja i zastanawiam się jakim cudem ona miała miejsce. z dnia na dzień mój były (nie byliśmy razem od 1,5 roku) nagle wszędzie mnie zablokował
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alim03: większość nie rozmawia, bo większość woli nie słuchać jak to jego dziewczyna była peklowana przez innych. Lepiej tego nie poruszać bo pozniej psychika nie wytrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alim03: Ogólnie rozmowy o swoich byłych powinny się odbyć na początku relacji. Niekoniecznie jako podsumowanie podbojów i tego kto co i ile poruchał. Ale dać kontekst przeżyć, doświadczeń oraz potrzeb.

Bo to bzdura, że do związku wchodzi się z czystą kartą. Bo tak nie jest.

Wiadomo, może nie jest kluczowym w detalu opowiadać z kim i w jakiej pozycji. Ale mówienie o tym co wynieśliśmy z tego związku, czego nam
  • Odpowiedz
Co sadzicie se o pomysle ze zamiast wydawac forse na bezuzyteczne pierscionki zareczynowe dac Polce zegarek garmina bo nie ma zadnego a kxe miec bo szyscy w robocie maja garminy i ja tez.
#zwiazki #rozowepaski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fremmm: zastanów się co o tym sądziłaby Twoja kobieta, bo to ją chcesz tak obdarować. Zaręczyny to zaręczyny i czy zegarek sportowy byłby według jej gustu adekwatnym substytutem pierścionka
  • Odpowiedz
  • 233
@Fjubens problem takich kobiet jest taki że one mają w koło facetów ale chadow, oskarkow i high tier normikow ale wszystkich innych nawet nie uważają za mężczyzn
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@quarien: stałe bywalczynie apek i tak się już nie nadają do budowania normalnego związku, bo z tyłu głowy zawsze będzie dalsza chęć szukania lepszego na aukcji randkowej
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Ulquiorra Najlepsze jest to, że dziewczyna naprawdę nie ma profilowego modelki... nie chcę oceniać albo dowalać, ale nie zwróciłbyś na ulicy uwagi na nią. Internet spowodował, że każda dziewczyna, czy brzydka czy ładna ma atencji więcej w ciągu miesiąca niż zwykły chłop przez całe swe życie.
  • Odpowiedz
@Mirek224: mi kilka kobiet w życiu wprost powiedziało, że jestem karzeł, 172 cm wzrostu, więc mnie to nie dziwi. Jak przynajmnie 180-185 cm nie masz to gg. Ale w sumie co się dziwić, jak połowa licealistek jest teraz wyższa
  • Odpowiedz
Dlaczego kobiety nie wychodzą z inicjatywą nawiązania jakiejkolwiek formy kontaktu z mężczyzną? Zawsze taki kontakt musi nawiązywać mężczyzna. Jeśli facet nie wyjdzą z inicjatywą nawiązania kontaktu z kobietą, to jest tak, jakby te kobiety w ogóle nie istniały.

Nie biorę pod uwagę przystojnych mężczyzn.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #pytanie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_Alessandro_: Geny to nie wszystko bo nawet środowisko i rodzina w okresie dorastania decyduje o tym czy geny zostaną wykorzystane w całym potencjale i mogą zostać zmarnowane. Zresztą geny podobno walczą o dominację w jednym organizmie.
Jak ktoś żyje w biedzie, patologii, niedożywieniu, braku dobrych wzorców i ciągłym stresie to może się nie rozwinąć, za to drugi ze średnimi genami żyjący w bogatszej, mądrej rodzinie i bez stresu to wyciągnie
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lavinka: Nie.To właśnie wtedy trzeba sobie zabezpieczyć loszkę na poczet długoterminowego związku,gdy jeszcze nie narobiła przebiegu,ale mało który chłopak ma wtedy to w głowie...
  • Odpowiedz
@DrumnBassArena: jakoś te co nie siedzą na idiotycznych portalach to jakoś nie mają takich wymagań. Przejdź do rzeczywistości i zacznij robić coś fajnego w życiu.

@totem_lesnych_ludzi: do żadnych wniosków nie dojdą bo tiktoki piorą łeb ludziom i skutek będzie odwrotny, jeszcze bardziej będą spermić, część po prostu z całej tej frustracji będzie atakować kobiety i fizycznie napadać.
  • Odpowiedz