Pomysłowy odstraszacz psów dla rowerzystów.

Korda - Pomysłowy odstraszacz psów dla rowerzystów.

SPOILER
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rowery #rowerzysci #diy
Mirko pomusz… od godziny próbuję rozkręcić korbę w moim rowerze z #decathlon #rockrider ST 900 S.
Normalnie już nie mam pomysłu jak to rozbroić. Zgodnie z tutorialami na youtube rozkręciło co się da, a korba nadal siedzi i ani drgnie :\
Próbowałem nawet lekko młotkiem ale to nic nie dało - poza tym na filmikach jest chyba coś grubo
dlycs - #rowery #rowerzysci #diy 
Mirko pomusz… od godziny próbuję rozkręcić korbę w ...

źródło: IMG_20230208_095546

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Miraski,
Jakiś czas temu kupiłem sobie rower i chyba ostro zrypałem. Ogólnie bardzo go lubie, ale dosłownie prawie od początku jazdy zmieniam sobie pozycje z "normalnej", na różne alternatywne (łapanie za rogi, most kierownicy, środek kierownicy etc.). No jest mi cholernie niewygodnie.
Kiedyś, gdy jeździłem bardzo dużo w trudniejszym terenie jakoś to ignorowałem bo i tak bardzo dużo się ruszałem na rowerze, ale odkąd jeżdzę głównie po jakiś parkach i ścieżkach rowerowych
Kruqu - Czołem Miraski, 
Jakiś czas temu kupiłem sobie rower i chyba ostro zrypałem. ...

źródło: Screenshot 2023-02-11 at 16.12.21

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema rowerowe świry.

Ostatnio (trzy miesiące) 6 razy łatałęm dętke, 3 x razy przód, 3 razy tył. W zeszłym tygodniu, dzień po dniu 2 x kapeć tył. No więc coś musi siedzieć w oponie, lub coś stało się z felgą. Tutaj przechodzę do meritum, wywróciłem opone na lewą stronę w celu dokładnej inspekcji, chyba udało mi się zlokalizować problem, niestety opona po wywruceniu na prawidłową stronę stała się "deko" większa od felgi
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@macoomba polecam zalać mleko do dętek. Niemal zapominasz wtedy o czymś takim jak łatanie czy wymiana dętki. Dętka żyje cały cykl życia opony
  • Odpowiedz
  • 0
@Arluk ten dziadek na rowerze to nic, ważne że na tyle ogarnięty by nie prowadzić samochodu, a jedynie rower.
w tym filmiku było o wiele gorszych rzeczy jak zawracanie na podwójnej ciągłej przy jadących autach, wjazd na czerwonym świetle na skrzyżowanie, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu to te z tych najbardziej niebezpiecznych, a ogólnie to zawsze bawi mnie zjeżdżanie z normalnego ronda z wewnętrznego pasa xdd
  • Odpowiedz
@Tigermass Dokładnie. Ja tylko wyprzedzam mając 120km/h w dodatku na trzeciego i to nie zawsze mam pewność że się zmieszczę. W innym przypadku nie wyprzedzam, bo po co.
  • Odpowiedz
@jwd07: wiesz, tutaj policja się nie zajmuje pierdołami i nie szuka mandatów po kieszeniach obywateli. Jak będziesz napierdzielony potrzebował pomocy to Ci pomogą.
  • Odpowiedz