Nigdy nie jestem bierny w takich sytuacjach ale chciałem poczekać aż się rozwinie. Typek uderzył dwoma pięściami jak goryl w maskę tego samochodu i coś tam wymienili kilka zdań.
Do czego zmierzam?
Niedaleko
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
403

Relacje rowerzyści - kierowcy. Apogeum głupoty w 7:38.
z4

"Rowerowi egoiści", "kiedy pajace zaczną płacić OC za korzystanie z dróg", "stop rowerowym terrorystom" - to tylko niektóre komentarze Internautów na wieść o tym, że Masa Krytyczna będzie jeżdzić częściej.
z4

- To sport ekstremalny, każdy jedzie na własne ryzyko - mówią rowerzyści, którzy urządzają wyścigi po ulicach Łodzi. - Ścigamy się nieoficjalnie, czy jak kto woli, nielegalnie. Często naginamy przepisy - słyszymy od organizatorów, którzy jednocześnie zapewniają, że pewnych granic nie...
z11

Bo nie ma ścieżki, bo chcą jechać po tej stronie ulicy, bo się boją, bo jest zbyt duży ruch samochodów - rowerzyści korzystają z chodników, choć to wbrew prawu. A urzędnicy proszą strażników miejskich o wyrozumiałość we wlepianiu mandatów
z6

Ograniczenie prędkości do 30 km/h to jeden z pomysłów rowerzystów ze stowarzyszenia rowery.rzeszow.pl. Swoje zdanie na temat zmian w Śródmieściu po ustanowieniu płatnej strefy parkowania przedstawili miejskim urzędnikom.
zaha, jeszcze jeden zarzut mi przyszedł do głowy - ignorowanie sygnalizacji świetlnej. zwłaszcza dotyczy mniejszych skrzyżowań albo tylko takich z przejściami dla pieszych. rzadko się widuje, aby kierowca samochodu z premedytacją przejeżdżał na czerwonym - rowerzystom zdarza się to często.
- zachęcić ich do jazdy po jezdni, bo jazda po przejściu jest efektem jazdy po chodniku.
13

Czekamy na więcej
z
źródło: comment_tkkF7CYFFtZugNoxwoMWcOUoxYd03CUu.jpg
Pobierz14

Pytanie brzmi, czy zgłaszanie piratów drogowych oznacza bycie konfidentem?
z1892

Po miesiącach rehabilitacji i pisania odwołań rowerzysta rozkłada ręce. - Myślałem, że uda mi się pokazać, że nikt nie powinien być ponad prawem. Nie udało się - mówi.
z
źródło: comment_DL4k5aP9sKwW0cpxrscRTXAD0n6isXe6.jpg
Pobierz295

Mandaty nie odstraszają cyklistów. Wielu spośród ukaranych płaci karę za przejazd przez pasy albo po chodniku a potem i tak robi to samo – donosi "Rzeczpospolita".
z
źródło: comment_EkgWyaOkLXRaTHbuFp2Y9J0o9PNycWm5.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Dlaczego rowerzysta nie jedzie po ścieżce rowerowej (która jest 2m obok) tylko po chodniku?
https://www.google.pl/maps/@49.950333,18.597161,3a,46y,318.55h,82.48t/data=!3m4!1e1!3m2!1spKAwZzwpnB9UQ9BJZ3QBcQ!2e0!6m1!1e1