Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Aerials
via iOS- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Aerials
- 1
@Niedowiarek: Oglądałam z babcią Interwencję. XD Beka, rzeczony rowerzysta to długowłosy informatyk w kraciastej koszuli
konto usunięte
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@i_love_poland: pierwszy raz widze
@i_love_poland: Jako rowerzysta nawet śmiechłem. Niektóre trochę na siłę, ale ostatni zajebisty.
Idę sobie chodnikiem rozmawiając przez telefon i pociągając z e-fajka w międzyczasie, kiedy nagle typ na rowerze jadący za mną chyba chciał mnie klepnąć w tyłek, ale jechał szybko i tak mi przypierniczył, że mało się nie przewróciłam. Wszystko, co trzymałam w rękach mi wypadło, telefon taki zarysowany, e-fajek taki r-------y. Gość nawet się nie obejrzał i pojechał. Nienawidzę ludzi, którzy nie myślą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#
#
@portugalka: za samą jazdę po chodniku powinien sobie ten łeb w szprychy wkręcić
- 1
@MaddoxX1911: lubię klepanie po tyłku od mojego #niebieskipasek, a nie takie uderzenie od jakiegoś debila.
- 3
@r5678: garnitur i brak błotników zdaje się niemal boskim połączeniem...
@r5678: słabo, można lepiej
źródło: comment_WFb1WNSCKE3g62yl5lpzL9EHZCPptfRs.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
15
Rowerzysta na czerwonym, Toruń ul. Poznańska [31.07.2015]
![Rowerzysta na czerwonym, Toruń ul. Poznańska [31.07.2015]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_cV2R9W7tvaU3fhF1o1rCCuw9PoriN2Yx,w220h142.jpg)
Opis z YT: Miał czerwone ale co tam rowerzysta święta krowa. Ciekawe jak zapłaci za szkody? OC chyba raczej nie miał. Filmik znaleziony
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Uwaga #rowerzysci w #poznan na skrzyżowaniu Kórnickiej, koło polibudy #policja zgarnia za jazdę po chodniku.
#rower #jpna100procent
#rower #jpna100procent
- 8
@co-to-ma-byc: no i prawidłowo.
@co-to-ma-byc: mogliby w końcu zgarniać ludzi za chodzenie po ścieżkach rowerowych
Idę sobie często uczęszczaną nieutwardzoną ścieżką koło garaży (taka schodząca z górki, na której utworzono trasę spacerową) przechodzącą w chodnik. Może metr szerokości, i nagle jak mi nie śmignie debil (bo inaczej się tego nie da nazwać) na rowerze, a raczej kolarce mija mnie na centymetry. Żadnego uwaga, dzwonka czy czegoś takiego. Przepraszam trudne słowo dla niektórych...
#j--------e #rowerzysci #gorzkiezale
#j--------e #rowerzysci #gorzkiezale
@amisquew91: ale najważniejsze by zostało:p
@amisquew91: w sumie masz rację
Radykalne upowszechnienie się kolarstwa staje się faktem, ale ilość ewidentnie nie idzie w jakość. Przede wszystkim ze względu na okazywanie braku wyobraźni przez #rowerzysci . Kierowców także, ale to temat na inną dyskusję. Wiele do myślenia dała mi pewna sytuacja. Jest przejazd kolejowy, a za nim krzyżówka. Jedzie sznureczek samochodów, które radykalnie zwalniają, przejeżdżając przejazd. Gdzieś między nimi jedzie rowerzysta, lat około 35-40, ubrany a'la profi, który wyprzedza na pełnej
- 1
- 4
@Quattroporte93: u mnie w mieście to już nie tyle, że po jezdni jechać nie potrafią, ale nawet przejechać jezdnię nie potrafią..

konto usunięte via Android
- 1
Mireczki #rowerzysci #rowerzystki co sądzicie o oponach smart samach, w teren typu las, piasek, błoto. Pytanie tylko do tych co mają lub mieli :) #rower #opony
- 2
Rowerzyści są w---------y- jak nie po pasach na swojej kozie to przeleci mi taki przed nosem na przejściu dla pieszych mimo że mam zielone. #j--------e #rowerzysci
22
Samobójcy na rowerach

Kompilacja filmów z rosyjskich dróg.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Cyckiem_wTwarz: Jak jadę rowerem to ulica a jak idę chodzikiem to do rowerzystów mowie, ze maja ulice do jazdy.. no chyba, ze znak jest to wtedy nie
- 1
@Cyckiem_wTwarz: tak samo piesi niech nie chodzą po drogach rowerowych, proste.
konto usunięte via Android
- 3
Nie cierpię #rowerzysci. Ograniczenie 70km/h, wjazd pod górę, podwójna ciągła ze wyprzedzić się nie da i wlecze się jakaś ubrana na sportowo profeszonal-rajder panna blokując pas, a 50m obok ścieżka rowerowa.
#rower
#rower
@the_eel: Trochę wyrozumiałości i zrozumienia. To, że jest ścieżka to nie znaczy że jest ona taka super i może być przykładowo z kostki. Poza tym pani może wybrała się na dłuższy wyjazd/trening i to że akurat Tobie blokuje ten kawałek to chwilowe. Do tego jak ją wyprzedzisz na podwójnej ciągłej i będzie pusto to nikt Ci nic wielkiego nie zrobi.
No i jeszcze zmęczenie. Ja dość często jak wracam już
No i jeszcze zmęczenie. Ja dość często jak wracam już
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
Londyn testuje nowatorską sygnalizację świetlną

A co w niej takiego nowatorskiego? Głównie fakt, że została opracowana z myślą o rowerzystach, którzy w dużych miastach nie mają wcale łatwego życia. Nie wszędzie znajdują się bowiem ścieżki rowerowe, a wtedy pozostaje jazda specjalnym pasem po ulicy.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jaki jest sens budowania ścieżek rowerowych krzyzujacych sie wielokrotnie z chodnikiem dla pieszych? Jestes pieszym - musisz sie ciągle rozglądać, zeby cie rower nie jebnal. Jesteś rowerzysta - non stop ktos ci wchodzi na ścieżkę.
Przecież mozna byłoby to zrobić na poziomie jezdni i nikomu by nie zawadzalo.
#rowery #rowerzysci
Przecież mozna byłoby to zrobić na poziomie jezdni i nikomu by nie zawadzalo.
#rowery #rowerzysci
źródło: comment_HXFU1HR5E7d7k2ddg1bopfMB6ZKJkoWi.jpg
Pobierz@Dziadekmietek: dużo ścieżek tak wygląda i jak jeździsz szybko, np kolarzówką to jest problem, bo ludzie chodzą po ścieżce, a kierowcy buldupy, bo rowerzysta powinien być gdzie indziej
10
Jadący chodnikiem rowerzysta potrącił dziecko

Wyglądało dużo gorzej, niż się skończyło...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Debili na rowerach nie brakuje. Debil przebiegał przez drogę ekspresową. To była już 2 jezdnia przez którą przebiegł, pozostała mu jeszcze jedna. Nagrywane kalafiorem.
#polskiedrogi #rowerzysci #debil
#polskiedrogi #rowerzysci #debil

- 1
@Srala-Bartek: Ja nawet takiego kota widziałem! Czekał, aż przejadą i przebiegł dopiero :)
- 120
8
Rowerzyści wpadają pod koła, bo ich nie widać?

Jak wyglądają działania prowadzone przez polską policję na rzecz poprawy bezpieczeństwa rowerzystów na tle statystyk wypadków z udziałem cyklistów?
z- 3
- #
- #
- #





















