Mimo, że coraz więcej osób życzy mi by mnie coś potrąciło, lub, że sami mnie potrącą, lub, że zginę bo jadę ulicą, albo, że będą dymić na mnie swoim biedo samochodem z lejącymi wtryskami.
Czyli cała plejada zwierzaków z wykopu, może być rozczarowane, żyję, mam się dobrze i idę po browara!
Wypiję zdrowie wszystkich rowerzystów z wykopu.



















#rower #rowerzysci #rowerowykrakow
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1NFQl8P48EIugJwaaQmOli4wzj-Y≪=50.066511019821%2C19.68082469532634&z=11&fbclid=IwAR2sEJja652sunOETrwPe9BYrelBc4AY704V8ZwHelk3bnhHt5yVbtWJHjk