Lokal sprzedający żywność dla ludzi. Zakaz wstępu z psami ze strony właściciela z szacunku do klientów, którzy mogą nie chcieć spożywać żywności z psią sierścią, bać się psów, mieć alergię itp.

Co robi w sytuacji prośby o pozostawienie psa przed sklepem roszczeniowa psiara? Pycha się do środka nie z 1 a z 2 niewychowanymi amstaffami, które skaczą wszędzie łapami a powinny zostać uwiązane przed lokalem jak kultura nakazuje albo zostać w domu.
WielkiNos - Lokal sprzedający żywność dla ludzi. Zakaz wstępu z psami ze strony właśc...

źródło: 1000131278

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Casuel: Nieważne ile osób to popiera, w tym przypadku nawet jeśli jeden pacjent się nie zgadza w całym szpitalu to powinien mieć spokój od tych rozsadników salmonelli i pasożytów. W szpitalu jest dosyć ludzkich zarazków żeby jeszcze psy je wwalały brudnymi girami ludziom do łóżek.
  • Odpowiedz
@arapv: Ja nikomu nie zabraniam mieć zwierzęcia domowego (==w domu!!!) ale niech mi potem nie chrzani, że nie można mieć dzieci i samochodów, bo planeta płonie. Średni pies "wytwarza" rocznie więcej co2 niż SUV
  • Odpowiedz
Wiem że większość osób lubi narzekać na straż miejską (albo ogólnie narzekać na wszystko) - to ja z innej strony, spotkałem błąkającego się psa, nie wyglądał to jak pies "bezpański" (miał obrożę przeciw kleszczom), ale w okolicy nikogo od niego nie było, wróciłem się po obrożę i smycz. Zabezpieczyłem pieska, był przyjazny, merdał ogonkiem itp., zadzwoniłem na straż miejską, ogarnięty chłop zebrał informacje, przekazał je do najbliższego schroniska, schronisko 2 minuty od
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@g0blacK: te psy to też mają przerąbane z takimi wariatkami. Pies by chętnie wyszedł na łąkę, potarzał w padlinie i powąchał sobie gówien i szczyn a ta go ubiera w jakieś fancy ubranka i sadza przy stole dla własnego kaprysu żeby się pochwalić na insta.
  • Odpowiedz
#psiarze sąsiadka z dołu zostawiła dwa pieski i pojechała se na weekend. Jeden pies to jakiś myśliwski w stylu ogara czy coś. Nie znam się na rasach. Drugiego to w ogóle nie słychać, bo jakiś mops czy coś . Ledwo szczeka.
Poniżej minutowy fragment wielogodzinnej arii w wykonaniu jej piesków.
https://jumpshare.com/s/cKQkmDmbXUZVTlt4yYuz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spiewaciem swoim psom? Znalem kiedys pieska, ktory mial kolysanke o sobie. Cieszyl sie, gdy ja slyszal :)

"Właściciel śpiewający do psa to już nie nisza

Jedna z najbardziej uroczych statystyk dotyczy śpiewania. Większość ankietowanych właścicieli psów przyznaje, że śpiewa swoim pupilom. Co więcej, 27 procent amerykańskich właścicieli psów stworzyło dla nich własne piosenki. Nie playlistę. Nie przypadkowy refren pod prysznicem. Wlaane piosenki."

https://menworld.pl/amerykanskie-psy-maja-playlisty-na-spotify-jaka-muzyka/
Casuel - Spiewaciem swoim psom? Znalem kiedys pieska, ktory mial kolysanke o sobie. C...

źródło: 1000007998

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze Podczas gdy na Manhattanie tłumy ludzi spacerują spokojnie ze swoimi psami, pewien wykopek, jadący na rowerze z rurą wbitą w odbyt, narzeka, że w dwuosobowej wiosce stuletnia para staruszków ma jednego psa.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Pies nie atakuje bez powodu" idzie o krok dalej. Według psiarzy pies ma cię prawo zaatakować jak ktoś mu kiedyś coś tam zrobił i ty nawet nie masz z tym nic wspólnego xd

Zamiast pozbywać się agresywnych psów z przestrzeni publicznej będziemy im robić psychoanalizy i dociekać czemu kogoś pogryzły, bo na pewno nie może być tak, że pies to zwierzę i może w każdej chwili ugryźć tylko musi być jakiś winny
WielkiNos - "Pies nie atakuje bez powodu" idzie o krok dalej. Według psiarzy pies ma ...

źródło: 1000131415

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach