Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Miauczynski_adas_adam

Miauczynski_adas_adam

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3208
  • Znaleziska 482
  • Mikroblog 2726
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 21

694

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

Pokaż treści 18+

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

W Nowym Dworze (dolnośląskie) pies wbiega na posesję i zagryza biegającego po podwórku chihuahua.

WielkiNos
z
tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 16:11:06
  • 106
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    truestory
  • #
    dolnoslaskie
  • #
    polska
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam przedwczoraj, 18:27:08 via Wykop
  • 188
A jak w zeszłym roku starszy pan w podobnej sytuacji skutecznie obronił sie przy użyciu toporka to było wielkie halo ヽ( ͠°෴ °)ノ

Swoją drogą ciekawe jak to sie skończyło - sprawa była bardzo medialna, jakby został skazany to już na pewno by o tym trąbili, tak więc chyba wygląda na to, że jak sie bardzo chce to można ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

614

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: 15.06.2026, 08:21:37
  • 393
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 16.06.2026, 07:48:16 via Wykop
  • -1
Jeżeli obsługa jest poprawna daje 10% lub zaokrąglam pare zł w góre przy mniejszym rachunku, jeżeli coś mi nie pasowało to nic. Natomiast zdecydowana większość moich znajomych (głównie wyższa klasa średnia, sporo dobrze zarabiających) nie daje napiwków nigdy.

Daje napiwki także np. chłopu na myjni i kiedyś znajomym kurierom i listonoszowi (przez paczkomaty w zasadzie już nie) - co jakiś czas wręczam drobny banknot, a babie na bazarku zawsze zostawiam reszte. Jeżeli
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
12.06.2026, 18:01:21
  • 21
Nie dość, że spowodowal stłuczkę kilku aut swoim kundlem to jeszcze uciekł tchórz

#psiarze

https://youtu.be/nqpi0NM2nRI
Cygan_Wojtus - Nie dość, że spowodowal stłuczkę kilku aut swoim kundlem to jeszcze uc...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 12.06.2026, 19:59:34 via Wykop
  • 6
@Cygan_Wojtus: właściciel psa jest w pełni odpowiedzialny za tę sytuacje i kierowcy po ustaleniu jego tożsamości będą dochodzić od niego roszczeń za naprawę 3 aut, a dodatkowo zostanie ukarany mandatem za brak nadzoru nad zwierzęciem. Razem to pewnie sporo kasy, więc psiarz z torbami pod most, a kundel do bidula ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WielkiNos pewnie, że nie musiał hamować, jeżeli uznałby to za skuteczny
  • Odpowiedz
RowerowySwiat
RowerowySwiat
12.06.2026, 14:13:12
  • 0
Jestem tego ciekaw bardzo. #systemyoperacyjne #windows #linux #macos #marian

Jakiego systemu operacyjnego używasz i czemu

  • Windows 42.4% (140)
  • MacOS 13.9% (46)
  • Linux 30.6% (101)
  • *BSD 0.6% (2)
  • Własnego 2.1% (7)
  • Android 2.7% (9)
  • iOS 2.1% (7)
  • Kalkulator 5.5% (18)

Oddanych głosów: 330

  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 12.06.2026, 18:33:46 via Wykop
  • 0
@RowerowySwiat: używam macos ponieważ mam maca pozdrawiam
  • Odpowiedz
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 11.06.2026, 17:27:30
  • 5
3 lata temu na światowych rynkach towarowych mieliśmy boom na rynku kakao, 2 lata temu lokalnym hitem w PL było masło. Śledząc doniesienia medialne i nastroje społeczne moje przewidywanie jest takie, że najbliższej przyszłości prawdziwą rakietą będzie zdrowa żywność, w szczególności segment słodzików i żywności niskokalorycznej ze względu na prawdziwe trzęsienie ziemi po stronie popytu - Polacy masowo ruszą do półek z napisem FIT.

Po drugiej stronie największe załamanie wystąpi na rynku
Miauczynskiadasadam - 3 lata temu na światowych rynkach towarowych mieliśmy boom na r...

źródło: 9F782BBE-0230-41AD-9115-934B868271FC_1_201_a

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar
09.06.2026, 14:26:57
  • 3
Ktoś wypowie się na temat tego konkretnego zapachu ? #perfumy
G0ntar - Ktoś wypowie się na temat tego konkretnego zapachu ? #perfumy

źródło: IMG_2205

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 09.06.2026, 18:09:49 via Wykop
  • 2
@G0ntar: moim zdaniem żaden dziad, troche oldskulowy i to wszystko - za tę kase steal, psikałem sie nim całą zime
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
07.06.2026, 07:02:29
  • 146
Czemu główna i gorące nie są zasrane piętnowaniem znanej osoby puszczającej kundla bez smyczy w lesie? A no tak, bo tą znaną osobą jest bezrobotny ulubieniec przegrywów z wykl0pa #konfitura

#psiarze #bekazpodludzi
rolnik_wykopowy - Czemu główna i gorące nie są zasrane piętnowaniem znanej osoby pusz...

źródło: 1250336b4b8b3166b3cc28724a2885e6f8d274f6d72dfd1d6781f04c9907d87e

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 07.06.2026, 10:43:31 via Wykop
  • 3
@rolnik_wykopowy: no tak, wygląda na to, że prawdopodobnie złamał prawo i powinien za to dostać odpowiedni mandat - najlepiej możliwie wysoki, bo jest osobą medialną i mógłby być dobrym przykładem dla reszty psiarzy. fikołki, że nie złamał prawa, bo przepisy enumeratywnie nie wskazują smyczy to oczywiste halucynacje spowodowane odpieskowym zapaleniem mózgu - kundel był luzem, a nie "bez smyczy" ¯\(ツ)/¯

nic to nie zmienia w kontekście działalności konfiarza - ja
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
26.05.2026, 05:01:06
  • 1205
Wiem, że śmianie się z czyichś nazwisk to poziom pierwszej klasy podstawówki, ale to silniejsze ode mnie w tym przypadku ( ͡º ͜ʖ͡º)
We Wrocku przyjmuje laryngolog Anton Konowałow, który w dodatku na Znanym Lekarzu ma jakieś negatywne opinie xD
#lekarz100k #konowalposting #heheszki #wroclaw
Lolenson1888 - Wiem, że śmianie się z czyichś nazwisk to poziom pierwszej klasy podst...

źródło: E3D1D4B6-7D8C-4A24-9262-2E25F204C635

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 26.05.2026, 19:56:09 via Wykop
  • 0
@Lolenson1888: euwa jest nieme
Miauczynskiadasadam - @Lolenson1888: euwa jest nieme

źródło: nieuwaga

Pobierz
  • Odpowiedz
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 23.05.2026, 19:13:57
  • 14
Kiedy po zobaczeniu na własne oczy jak i w internecie mnóstwa skrajnie kretyńskich, antyspołecznych, zwyczajnie obrzydliwych lub groźnych dla otoczenia zachowań psiarzy myślisz, że nic Cie już nie zdziwi - życie dalej okazuje sie zaskakujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Dzisiaj widziałem przypadek odpieskowego zapalenia mózgu w ostatnim stadium inkubacji - baba, która jedną ręką kierując samochód trzymała na kolanach psiecko, a drugą ręką jakoś sie tam z nim
Miauczynskiadasadam - Kiedy po zobaczeniu na własne oczy jak i w internecie mnóstwa s...

źródło: Obrazek

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyyyyj
Wincyyyyj
Wincyyyyj
23.05.2026, 19:33:47 via Wykop
  • 6
@Miauczynski_adas_adam: przeciez to powinna być utrata prawa jazdy xD
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
24.05.2026, 08:42:57 via Wykop
  • 3
@Wincyyyyj: Jak coś źle zrobiła to trzeba odpuścić, bo przecież kocha pieski przecież
  • Odpowiedz
haabero
haabero
18.05.2026, 19:03:43
  • 12
Mój ojciec mi polecił film „Miasto prywatne” z 1994 roku. Odpaliłem z ciekawości. Oglądam a tam Linda w długich włosach i w dresie i Boczek tłukący ludzi XD
Sam film fajny. Mroczny. Szczególnie pierwsza połowa wywołująca mocny niepokój i pokazujący klimat lat 90 i samozwańcze gangi rządzące miastem. Mogę polecić, jest na filmanie
#film #filmnawieczor #filmpolski #lata90 no i może tak przewrotnie #swiatwedlugkiepskich
haabero - Mój ojciec mi polecił film „Miasto prywatne” z 1994 roku. Odpaliłem z cieka...

źródło: IMG_0295

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 21.05.2026, 14:03:51 via Wykop
  • 0
@haabero: moim zdaniem film sam w sobie to okropny i pokraczny badziew, tak jak przytłaczająca większość polskich produkcji z gatunku kina akcji - eufemistycznie mówiąc to nie jest nasza domena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie jedyny sensowny powód, żeby to obejrzeć to zawartość kronikarska - można zobaczyć / przypomnieć sobie jak wyglądał nasz kraj w 90.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
20.05.2026, 09:59:08
  • 39
Dlaczego w kraju miłośników psów w ogóle istnieją schroniska? Przecież wystarczyłoby, żeby mały procent ludzi decydujących się na psa wybrało kundla ze schroniska i problem by nie istniał. Odpowiedź jest prosta: pies to dla psiarzy egoistyczna zabawka, dodatek jak zegarek, czy torebka. Kundelek ze schroniska jest często w ich ocenie brzydszy niż rasowy i nie można nim się pochwalić na instagramie. Pięknie to widać po "obrończyniach zwierząt" jak Doda, czy Rozenek, które
nowszyja - Dlaczego w kraju miłośników psów w ogóle istnieją schroniska? Przecież wys...

źródło: HIsl98hXUAAam1H

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 20.05.2026, 10:54:34 via Wykop
  • 10
@nowszyja: udawane miłosierdzie i virtue signalling na cudzy rachunek - zwierzęta, które mają małe szanse na znalezienie odpowiedzialnego posiadacza powinny być humanitarnie kładzione spać, zamiast męczone trzymaniem latami w ciasnych klatkach dla sadystycznej przyjemności psiarzy i bambinistów
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
16.05.2026, 12:31:24
  • 2
Opinie sa kasowane. Ocena spada. To byla super przemyslana akcja. Oj psiegrywy wy moje nieudaczne xD

@Average-CottonWorld-Enjoyer taki dumny byles ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #psiarze
Casuel - Opinie sa kasowane. Ocena spada. To byla super przemyslana akcja. Oj psiegry...

źródło: 1000007773

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 16.05.2026, 18:50:28 via Wykop
  • 6
@Casuel: serio aż tak cie to pasjonuje, że siedzisz i filujesz czy na googlu spadła ocena jakieś randomowej lodziarni o 0.1? Wszystko po to, żeby o tym napisać post? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To musi być strasznie ważna sprawa w twoim życiu, że odtrąbiłeś taki ogromny sukces, cieszymy sie razem z tobą xD
Miauczynskiadasadam - @Casuel: serio aż tak cie to pasjonuje, że siedzisz i filujesz ...

źródło: IMG_4829

Pobierz
  • Odpowiedz
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 09.05.2026, 09:20:06
  • 34
Yo, zapowiadana wojna klonów LV Imagination - Aqua Dubai vs Zara vs Marwa vs Alexandria vs Hectic, miłego :)




Główne wrażenia i przemyślenia z mojej strony są takie: 

- Balans, jakość i naturalność składników w LV są moim zdaniem nie do podrobienia, w cenie macie oczywiście zdyskontowany oryginalną kompozycję i markę premium. Perfumy robią naprawdę duże wrażenie na otoczeniu, dziewczyny nie mogłby wyjść z podziwu, na temat jakiegokolwiek klona nikt nigdy sie
Miauczynskiadasadam - Yo, zapowiadana wojna klonów LV Imagination - Aqua Dubai vs Zar...

źródło: IMG_0489

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam
Autor
09.05.2026, 11:04:04 via Wykop
  • 1
@Gontareek: dziękuję za miłe słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dzieju41 szczerze mówiąc flaszka, którą miałem wy wyglądała inaczej (przezroczysta z pomarańczowym płynem), nie wiem czy była jakaś reformuła czy coś

@arcxa akurat Pacific Chill nie wąchałem, ale wąchałem klona z Alexandii (Pacific cośtam) i perfumy same w sobie są spoko, nie wiem jak
  • Odpowiedz
Snowdr0p
Snowdr0p
08.05.2026, 05:00:08
  • 1279
#heheszki #humorobrazkowy
Snowdr0p - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000016727

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 08.05.2026, 18:36:28 via Wykop
  • 7
@Snowdr0p:
Miauczynskiadasadam - @Snowdr0p:

źródło: 93FB78EB-B669-42EF-8612-F88D2DC5E9C6_1_201_a

Pobierz
  • Odpowiedz
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 05.05.2026, 23:00:37
  • 10
Yo, do rozparcelowania mam Bujairami Hectic - spoko klon LV. Rozbiórka po bydgosku - 3x20 ml po 40 pln każdy (1.9 pln/ml + dwójka za szkiełko), wysyłka - Twój kod inpost.

W niedalekim czasie planuje napisać wojne klonów Imagination, na rozkładzie znajdzie sie Marwa, Hectic, Zara Intense, Aqua Dubai oraz protoplasta od LV ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro

#perfumy
Miauczynskiadasadam - Yo, do rozparcelowania mam Bujairami Hectic - spoko klon LV. Ro...

źródło: IMG_0483

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam
Autor
08.05.2026, 17:10:52 via Wykop
  • 1
@stefan-dzierzynski: mam troche podobne przemyślenia, jutro pewnie wrzuce zapowiadany tekst i zawołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

351

UW obiecał tanią stołówkę. W BUW otwarto food hall

UW obiecał tanią stołówkę. W BUW otwarto food hall

Zapowiedzi padły w 2023 r., lokal miał ruszyć w roku 2024/2025. Zamiast uczelnianej stołówki jest prywatny BUWBAR, zamawianie przez QR, bez gotówki, a operator płaci ok. 58 tys. zł netto miesięcznie.

Pan_od_Internetu
z
horecatrends.pl
dodany: 07.05.2026, 11:57:17
  • 135
  • #
    warszawa
  • #
    gastronomia
  • #
    edukacja
  • #
    studbaza
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 08.05.2026, 13:11:12 via Wykop
  • 3
Moim zdaniem jeżeli da sie tym najeść to nie wiem na co narzekanie, bo ceny są ok - na stołówce centralnej PW jest drożej, menu podobnie widło i powidło <pic.rel>
Miauczynskiadasadam - Moim zdaniem jeżeli da sie tym najeść to nie wiem na co narzeka...

źródło: IMG_4806

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
06.05.2026, 19:02:04
  • 7
kurde, ale mi ziolowo daje, nie spodziewałem sie,

ciekawe jak sie zmieni percepcja zapachu wraz z upływem czasu, a wiem ze sie zmieni.

#perfumy
pomelobezkaca2 - kurde, ale mi ziolowo daje, nie spodziewałem sie, 

ciekawe jak sie ...

źródło: IMG_1131

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 07.05.2026, 07:49:31 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: ja tam czuje nie tyle zioła, co eukaliptus 🐨
  • Odpowiedz
maaagic
maaagic
04.05.2026, 18:57:34
  • 0
zardzewiałem i wypadłem z obiegu - jakie są aktualne top świeżaki na lato (siłka/sklep) do 100/150zł uwzględniając araby? #perfumy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 04.05.2026, 20:52:59 via Wykop
  • 0
@maaagic: za tę kase kupiłbym sobie mililitry sel d'issey na tagu
  • Odpowiedz
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 05.05.2026, 10:30:25 via Wykop
  • 1
@mingan: @Turpizm ja np nie czuje żadnych glonów, jest troche akigalawoodu i drewna, no ale autor wiadomo kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@maaagic moim zdaniem niepodobny do AdS, troche syntetyczny (nie zawsze to wada) i słony, z niszowym przechyłem, ale jednak dalej mainstream. Sel d'Issey w grupie perfum morskich jest tym czym Encre Noire Sport w grupie perfum cytrusowych ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
03.05.2026, 19:21:48
  • 0
Mireczki, jak odbieracie nuty przyprawowe w #perfumy ? Pytam bo od bardzo bardzo dlugiego czasu szukam czegos w stylu "przyprawy i dym" czyli moznaby pomyslec, ze dosc popularne polaczenie w niszy ale w wiekszosci perfum okreslanych jako "Spicy" w ogole tych przypraw nie czuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Juz tlumacze gdzie mam problem - mysle, ze wiekszosc tego typu zapachow mozna podzielic na pare kategorii/najczesciej spotykanych grup:

- cynamon,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 04.05.2026, 09:47:27 via Wykop
  • 0
@hmmmmmmv2: amouage epic - bardzo przyprawowy (dużo wspominanego goździka ( ͡° ͜ʖ ͡°)) balsamiczny, troche kadzilany, może przypominać dymne nuty. Najlepiej gra w ciepłą pogode, np taką jak dziś
  • Odpowiedz
MichalLoczek
MichalLoczek
02.05.2026, 15:38:21
  • 0
Hej, szukam ~50 ml refill bois imperial, fajnie jakby ktoś miał z dzisiejszej promki na flaconi

Ewentualnie mogę zamówić i rozlać/sprzedać 100 ml, cena 2 zł/ml
#perfumy #rozbiorka
MichalLoczek - Hej, szukam ~50 ml refill bois imperial, fajnie jakby ktoś miał z dzis...

źródło: 1000004550

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam 02.05.2026, 16:51:02 via Wykop
  • 0
@MichalLoczek: jak znajdzie sie 3 osoba chętna na 50 ml boisika borzego za stówke to moge rozlać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Ciągle drugi
  • Łódź kuwra

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.12.2022

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 06.09.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 03.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking