Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko118
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DVD_666
DVD_666

DVD_666

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 875
  • Znaleziska 558
  • Mikroblog 317
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 13
DVD_666
DVD_666
DVD_666 przed chwilą
  • 1
#mecz Postawiłem na wyspe 150 pln do wygrania. PIERWSZY RAZ W ZYCIU POSTAWILEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
przed chwilą via Wykop
  • 0
@DVD_666: ja też pieszy raz ale na remis
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 25 min temu
  • 3
#mecz Polece tam i bede szukał żony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DVD_666 - #mecz Polece tam i bede szukał żony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot 2026-06-14 at 19-01-27 Curaçao - Wakacje Wczasy Wycieczki ITAKA

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
22 min temu via Wykop
  • 1
@DVD_666: wątpie, z mojej analizy wynika, że w kraju mieszka tylko ok 9700 dziewczyn w wieku 18-30
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 27 min temu
  • 0
#mecz Ale fajne te żony ( ͡º ͜ʖ͡º) . Mireczki chyba mamy nowy kierunek wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
29 min temu
  • 3
#mecz w tym Kukuryku to nawet fajne d--y są szkoda że nawet nie wiem gdzie to k---a jest XDDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666 28 min temu via Wykop
  • 0
@RealnyMadrysta: Dupiaste Latynoski w twojej okolicy
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 33 min temu
  • 1
#mecz WAŻNE ZEBY SOMSIAD NIE WYGRAL A ZWLASZCZA NIEMCY.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lNKOGNITO
lNKOGNITO
11.06.2026, 20:03:22
  • 3
R-----------ą mnie te muzyczki w tle xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666 11.06.2026, 20:03:55 via Wykop
  • 4
@lNKOGNITO: Jakbym siedział w taksoówce w gta V xD
  • Odpowiedz
river_styx
river_styx
10.06.2026, 09:32:42
  • 59
wyplata huopska ehhh
#przegryw
river_styx - wyplata huopska ehhh
#przegryw

źródło: 1000001599

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666 10.06.2026, 10:04:50 via Wykop
  • 23
@river_styx: ok oski.
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 10.06.2026, 09:01:54
  • 2
#przegryw Czy brać robotę na pełen etat dojazd w 1 strone 89 km. ? Nie ma nic lepszego. Ciągle szukam pracy.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666
Autor
10.06.2026, 09:08:15 via Wykop
  • 1
@czykagobuls: Najnizsza krajowa :( 160 h w miesiacu. Na Paliwo 1000 pln.
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 07.06.2026, 07:24:52
  • 2
Na 2ga w nocy. Pobudka do roboty. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666 03.06.2026, 10:51:20
  • 4
Naprawde juz nie mam siły jeśli chodzi o znalezienie pracy. Co raz bardziej mysle o wyjezdzie za granica do pracy. Z Kumplem bym jechał. Tylko sie obawiamy ze Agencje pracy nas oszukaja. Jak sie za to zabrac? w Polsce nie ma nic. Jak bylismy na produkcji 2 dni. To powiedzieli ze oni wola obcokrajowcow bo oni robia wyzsze normy. #przegryw #neet #pracazagranica #emigracja #
DVD_666 - Naprawde juz nie mam siły jeśli chodzi o znalezienie pracy. Co raz bardziej...

źródło: images

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666
Autor
04.06.2026, 11:58:41 via Wykop
  • 0
@Mathas: Na produkcji chcieli tempo jak nie wiadomo kto.
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
03.06.2026, 10:54:18
  • 5
Orgazmoobiadokolacja huopska: schabowy chiński po staropolsku
#przegryw #jedzenie
Fikster - Orgazmoobiadokolacja huopska: schabowy chiński po staropolsku 
#przegryw #j...

źródło: 1000027645

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666 03.06.2026, 10:55:20 via Wykop
  • 1
@Fikster: Smacznego. Huopa nie stać na takie rarytasy. A ponoc Polska to 20 Gospodarka świata. Smiechhu Warte!
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 15.05.2026, 14:58:00
  • 4
Jak się bronić przed agresywnymi Psami? Roznosze ulotki. I juz nie wiem. Mam ochote przestac pracowac. #przegryw #psiarze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Casuel
Casuel
15.05.2026, 15:46:18 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Marian_Pe
Marian_Pe
15.05.2026, 16:12:06 via Wykop
  • 1
@DVD_666: gaz (Fox labs, red sabre) + nóż, chyba że masz dostęp do broni
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 04.05.2026, 12:30:10
  • 15
Nadal bez pracy. Byłem na rozmowie i co? i Klasyk. Odezwiemy się..... #przegryw #neet #bezrobocie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
04.05.2026, 12:32:17 via Wykop
  • 7
@DVD_666: a ja bym chciał być bez pracy eh syty głodnego nie zrozumie tak to jes
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
04.05.2026, 12:32:34 via Wykop
  • 6
@DVD_666: ja byłem na rozmowie i co? i teraz muszę czekać na badania lekarskie i jazda xD
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 03.05.2026, 13:24:39
  • 0
Ehh. Inni korzystają z życia a ja w pokoju. Over
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666 03.05.2026, 11:54:49
  • 1
#przegryw Po co ta majowka jak nie ma gdzie jechać bo nie ma kasy a brak kasy bo nie ma roboty k--w.......
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....o
konto usunięte 03.05.2026, 11:55:20 via Wykop
  • 1
@DVD_666: to jeszcze nic, wszystko z------e pod korek
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 03.05.2026, 11:10:00
  • 2
#przegryw Pozostaje grać na kompie no bo co.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666 03.05.2026, 11:03:33
  • 0
#przegryw Ehhh. Cena ropy 7,30 za litr. OVER
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DVD_666
DVD_666
DVD_666
Autor
03.05.2026, 11:09:30 via Wykop
  • 1
@anonanonimowy321: Odezwał się Oski co ma własna Kawalerke.
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
DVD_666 02.05.2026, 17:44:52
  • 1
Napisałbym cos o parę zdań za dużo. I cały wykop by wiedział kto tu siedzi. Jaki Wielki Wyjadacz I Celebryta Na tagu siedzi... #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

DVD

  • DVD
  • Zachodnia Polska

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 29.04.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking