Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1069

9 latka Uciekała przed psem - wpadła pod samochód

Pies goni za 9 letnią dziewczynką po chodniku, która wpada pod samochód. Właścicielka oddala się z miejsca zdarzenia.

DriveSpace
DriveSpace
z
facebook.com
dodany: 12.05.2026, 21:24:08
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Pełny film bez cenzury (zdarzenie miało miejsce w Mińsku)
1tn00pr
z streamable.com
  • 90
wciąż aktualne
bolizdor
z youtube.com
  • 10

Komentarze (121)

najlepsze

ekektrykpozdalnym
ekektrykpozdalnym
13.05.2026, 10:56:44 via Wykop
  • 333
Za kolejną szpilę w psiarzy, WYKOP.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
13.05.2026, 19:35:24 via Wykop
  • 17
@ekektrykpozdalnym: i niech mi ktoś powie, że psiarze to chyba gorsze niż alkoholicy
pijak jednak czasami nawet jakieś sumienie ma. u psiarza ciężko to zaobserwować
  • Odpowiedz
ekektrykpozdalnym
ekektrykpozdalnym
14.05.2026, 11:28:19 via Wykop
  • 4
I ok, psów można nie lubić jak i zwierząt w ogóle, ale mówienie, że wszyscy psiarze, czyli według was każdy kto ma psa, to ludzie bez empatii, to odklejka totalna.


@Odszczepienczykowicz: Jest dokładnie na odwrót!

Lubię psy. Nie lubię psiarzy!
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
13.05.2026, 11:37:22 via Wykop
  • 227
Oczywiście psiara zamiast pomóc uciekła. Tfu!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

VeritasEtLux
VeritasEtLux
13.05.2026, 11:58:35 via Wykop
  • 127
@Basiura89: To ta, która mówi że ratowałaby by swojego psa zamiast człowieka.
  • Odpowiedz
1tn00pr
1tn00pr
1tn00pr
13.05.2026, 12:14:27 via Wykop
  • 91
@VeritasEtLux: Chyba, że chodzi o ratowanie własnej d--y przed konsekwencjami. Wtedy nie liczy się ani pies ani człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wincyyyyj
Wincyyyyj
Wincyyyyj
13.05.2026, 08:50:50 via Wykop
  • 218
Pies do uśpienia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elukubracja_depresji
elukubracja_depresji
13.05.2026, 11:05:25 via Wykop
  • 211
@Wincyyyyj: baba tez
  • Odpowiedz
NieMogeSieZarejestrowac
NieMogeSieZarejestrowac
NieMogeSieZarejestrowac
13.05.2026, 11:35:40 via Wykop
  • 73
@Wincyyyyj: Czej, czej, zara jacyś psiarze napiszą, że to nie wina psa, a poza tym na pewno dziecko go prowokowało.
  • Odpowiedz
mindy-moo
mindy-moo
mindy-moo
13.05.2026, 11:32:59 via Wykop
  • 103
Skundlony pies... oczywiście puszek chciał się tylko przywitać. Takie małe coś moze naprawdę mocno i boleśnie ugryźć w łydkę.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

apo
apo
13.05.2026, 11:36:57 via Wykop
  • 45
@mindy-moo: łydka to pikuś, ścięgno i kaleka na resztę życia.
  • Odpowiedz
obibokaleksandrowski
obibokaleksandrowski
obibokaleksandrowski
13.05.2026, 20:56:57 via Wykop
  • 3
@apo: co tam kaleką, może się do szyi rzucić i pozamiatane
  • Odpowiedz
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
13.05.2026, 11:39:50 via Wykop
  • 79
Gdyby rząd chciał coś zrobić z problemem psów, a raczej psiarzy to by już dawno było po problemie z korzyścią dla budżetu.
Ale zawsze warto trzymać każdą możliwość dzielenia obywateli, a że czasem ktoś zginie, albo ma zniszczone życie przez psiarzy to kto by się tam przejmował
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stop_agresji_psow
stop_agresji_psow
13.05.2026, 13:15:49 via Wykop
  • 26
@Wyemancypowanykalafiorek: ja to widzę inaczej trochę. To o czym piszesz świadczyłoby chociaż o minimalnej świadomości rządzących i celowej ignorancji. A jest gorzej.

Nikt, absolutnie nikt nie ma pojęcia np. czy psy z listy ras niebezpiecznych muszą mieć rodowód. Nigdzie nie pada słowo rodowód, ani w ustawie ani w rozporzadzeniu. MSWiA nie umie odpowiedzieć jednoznacznie, nie wiedzą, nikt nie wie. Nie ma żadnego ministerstwa, która te listę może zaktualizować, tylko nowe rozporządzenie :)
  • Odpowiedz
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
13.05.2026, 15:43:20 via Wykop
  • 11
@stop_agresji_psow: Wow, nie myślałem, że jest aż tak źle z prawodawstwem w tym temacie.
Życzę z całego serca powodzenia w walce o bezpieczeństwo, a najlepiej również o czyste chodniki, trawniki i ciszę w blokach.
  • Odpowiedz
Dereg
Dereg
Dereg
13.05.2026, 13:45:33 via Wykop
  • 77
Jest komentarz psiego eksperta
Dereg - Jest komentarz psiego eksperta

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Elmirka16
Elmirka16
13.05.2026, 15:40:22 via Android
  • 18
@Dereg: W sumie racja. Najlepszą taktyką jest brak ucieczki (chyba że pitbull wtedy nie wiem). Nie raz byłem w takiej sytuacji i pies jak widzi że nie jesteś ofiarą to przestaje atakować
  • Odpowiedz
aldi7x
aldi7x
13.05.2026, 22:28:11 via Wykop
  • 4
@Elmirka16: Kilka lat temu miałem sytuację że jechałem z dzieciakiem 4 letnim na rowerze, i na leśnej drodze stoi duży pies, tak ze 100 metrów od nas, jak nas zobaczył to zaczął biec tą drogą prosto na nas. Zsiadłem, zasłoniłem nas rowerem i jak był gdzieś 5 metrów od nas wydarłem się jak mogłem najgłośniej, i udałem że czymś w niego rzucam. Psa to chyba zaskoczyło bo automatycznie skręcił z
  • Odpowiedz
Glaca
Glaca
13.05.2026, 13:14:25 via Wykop
  • 76
Moją córkę kiedyś goniły psy, uciekała rowerem, upadła, bardzo się poobijała, ukruszyła ząb... właścicielka po mojej interwencji zgłosiła, że to nie są jej psy i że się przypałętały - gmina je zabrała do schroniska. To były ich psy od lat... Jej syn właśnie wtedy był w szkółce policyjnej. Nienawidzę psiarzy, nienawidzę psów.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chudyy
Chudyy
Chudyy
13.05.2026, 21:59:56 via Android
  • 9
@Glaca: mialem podobna sytuację tylko u mojego dziecka skończyło się na zdartych kolanach.
Jechałem po właścicielce psa jak po burej suce, bo mi wmawiała, że pies przy nodze chodzi xd
  • Odpowiedz
raxon1
raxon1
raxon1
14.05.2026, 09:47:41 via Wykop
  • 1
@Glaca: wszystkie psy powinny być rejestrowane.
Problem jest taki że ta patologia się tak rozrosła że politycy ich nie rusza bo w wyborach polegna
  • Odpowiedz
Parmenides69
Parmenides69
13.05.2026, 17:01:40 via Wykop
  • 31
Najgorsze jest to że nie ma żadnej woli politycznej by ten problem ruszyć. Pewnie z racji tego że przez brak dzieci wiele osób używa psów jako jakiś dziwaczny substytut rodziny i politycy boją się utraty ich głosów. Bo jak to mój Puszek musi chodzić na smyczy i w kagańcu?!

Przypominam że nie tak dawno temu gościa banda psów dosłownie zjadła częściowo żywcem i niedługo potem skonał w męczarniach. I nic się po
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luciferrrro
Luciferrrro
Luciferrrro
13.05.2026, 19:32:27 via Wykop
  • -5
@Parmenides69: Na Białorusi są ważniejsze problemy niż psy, może niech najpierw mają wolę wprowadzić demokrację czy coś.
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
13.05.2026, 12:03:06 via Wykop
  • 29
Pod filmem dużo zbazowanych komentarzy, które jebią po kundlu, ale oczywiście nie zabrakło psiar, które musiały przybyć w sukurs i p-------ć, że to wina właścicieli i to nie jest wina psa XD To, że właścicieli, to oczywiste, ale to każdorazowe usprawiedliwianie każdego kundla mnie po prostu r---------a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ksiak
ksiak
ksiak
13.05.2026, 07:50:26 via Wykop
  • 24
Zakop za FB bo nie idzie zobaczyć co tam jest.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ksiak
ksiak
ksiak
13.05.2026, 11:33:46 via Wykop
  • 4
@Dereg: No u mnie się nie wyświetla.
  • Odpowiedz
ksiak
ksiak
ksiak
13.05.2026, 13:32:22 via Wykop
  • 4
@Dereg: nie korzystam z aplikacji, na tym co wrzuciłeś masz jeszcze info, że trzeba linka z profilu wziąć. Wybacz, ale wrzucanie czegoś z FB oznacza zakop z automatu. Jakoś @1tn00pr potrafił wrzucić kopię na serwis który nie utrudnia korzystania z sieci.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3055
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2440
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2029
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1791
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1795
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #psy
  • #patologiazmiasta
  • #psiegryw
  • #heheszki
  • #pies
  • #polska
  • #zwierzaczki
  • #patologiazewsi
  • #zwierzeta
  • #bekazpsiarzy
  • #smiesznypiesek
  • #afera
  • #psiecko
  • #dogpill
  • #pokazpsa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking