Wpis z mikrobloga

#email #problem #it #programista15k Zdarzyło się wam kiedyś nie wejść na e-maila przez 180dni? Jeżeli tak to na serwisie gazeta.pl należącym do Agory bezpowrotnie straciliście dostęp do niego i całą korespondencję. Pozdrawiam #gazetawyborcza
PS. Miałem tam maila od około 1998 roku, gwarantowali miejsce na poczcie bez limitu i dożywotni dostęp... #afera
Pobierz prze-kac - #email #problem #it #programista15k Zdarzyło się wam kiedyś nie wejść na e...
źródło: comment_A2BuoulfFak5rFlZcVZrjBLnLSxUv9ZG.jpg
  • 4
@prze-kac: typowy cykl programista2k:
- a dodam fajny nowy maly feature
- jeb go od razu na produkcje
- o #!$%@? o boze

a pozniej "Uprzejmie informujemy, ze nie ma mozliwosci przywrocenia..."

Pamietam czasy kiedy jeszcze MySpace byl topowa social media - ktos tam wdrazal jakas konwersje muzy, zeby przyoszczedzic storage i cos poszlo nie tak :P #!$%@? sie wszystko bez mozliwosci rollbacku XD I wtedy wszedl Zuckerberg, caly na bialo
@prze-kac: no to już wiem dlaczego nie mogę zalogować się na jedno konto mailowe na gazeta.pl. Nie wiedziałem o tych 180 dniach, a w moim przypadku również by się zgadzał brak logowania w ostatnich 6 miesiącach
@mrbarry mi było dzisiaj potrzebne do przywrócenia hasła i niestety jestem w kropce, a tak chwalili się kiedyś co to za niezawodność etc. Niestety nie ma co liczyć na nic innego jak Google w dzisiejszych czasach. Znając życie zmienili politykę jakąś pewnie, bo przyszedł nowy dyrektor i musiał nawymyślać "innowacji".