Mój najnowszy nabytek - modelik milicyjnej Wołgi M21( ͡° ͜ʖ ͡°)

Radiowozy GAZ M21/M22 zostały wprowadzone do służby w Milicji Obywatelskiej najpewniej zaraz po tym, jak do Polski trafiły pierwsze dostawy tych samochodów. Większe partie tych pojazdów znalazły się w MO w połowie lat 60. Z pewnością w latach 60 i na początku 70 Wołgi M21/M22 były jednym z najpopularniejszych samochodów osobowych w służbie Milicji Obywatelskiej. Najprawdopodobniej w milicyjnej służbie znalazło się
PiotrekW115 - Mój najnowszy nabytek - modelik milicyjnej Wołgi M21( ͡° ͜ʖ ͡°)

Radi...

źródło: comment_Nmj2f13nT7JV4aIgjKFQyDQ3mCceTb2R.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#oddam telewizor made in #prl marki WZT model Vela 203. Trochę nie działa wizja - startuje WN, ale zaraz się zabezpiecza, poza tym trochę popękana obudowa. Odbiór w #warszawa
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach