Wpis z mikrobloga

Czy można coś zrobić z tym... czymś?

Ogólnie koleś gada głupoty odkąd poznałem jego twórczość – a poznałem gdy mój ojciec stał się jego fanem. Poziom bzdur i rosyjskiej propagandy w jego ostatnim materiale spowodował, że cos we mnie pękło:

W skrócie:

„Ukraina zła – spowodowała wojnę"
„Gdyby on rządził, to by się dogadał, bo to tylko polityka"
„Ukraińcy przenoszą hiv"
„Rakiety hehe i tak nie zadziałają, bo na czołgach rosjanie mają metalowe kratki"
„Nie wpuszczać Ukraińców"
„Śmieszne, bo Ukraińcy jadą tam walczyć"
„Ukraińcy nie powinni walczyć – tylko się poddać"
„Ukraińcy mieszkający na wschodzie ucieszyli się, i wreszcie odetchnęli z ulgą"

Jest jeszcze drugi, znany jako #ator natomiast tam widzę głupotę, lenistwo i cynizm. Natomiast w przypadku twórczości tego... (wstawcie sobie odpowiedni wyraz) widzę świadome i celowe szerzenie rosyjskiej propagandy / działanie na szkodę Państwa Polskiego / propagowanie treści szkodliwych i niebezpiecznych i celowe wprowadzanie ludzi w błąd.

Ponad 100 000 subskrybentów!

I chyba robi to skutecznie, ponieważ komentarze są jednoznaczne...

Nie wiem – przecież za coś takiego powinien być pierdel. Koleś chyba z jakimiś aspiracjami politycznymi.

PS: Zgłosiłem kanał, ale nie wiem czy YouTube ma zamiar coś z tym zrobić. W przypadku pi-olenia głupot nt. covidu media społecznościowe reagowały ¯\_(ツ)_/¯

#ukraina #rosja #wojna #pomocy
Thorrand - Czy można coś zrobić z tym... czymś?

Ogólnie koleś gada głupoty odkąd p...
  • 6
@Pryshlyak:

Jestem zwolennikiem 100% wolności słowa, natomiast tego xxxxx wsadziłbym do pierdla za ten film, i jego całą aktywność związaną z wojną. #!$%@? nawet za gruby hajs bym nie był w stanie tych głupot opowiadać – a ten bez cienia żenady od początku afery równo – codziennie, w kółko to samo:

Ukraina zła, Ukraina dąży do wojny, Ukraina śmierdzi putin dobry, PiS głupi bo popiera Ukrainę, Węgrzy mądrzy I TAK #!$%@?