gdyby Kaczafi tak wjechał do prezesa TVNu to byśmy mieli "drugą Białoruś", a tak to wiadomo, nic się nie stało, Polacy nic się nie stało


@RobolChuop: A to zaraz, Tusk wjechał do prezesa Republiki? W jaki sposób to zrobił?
  • Odpowiedz
Ten 53 latek to tylko debil, który stracil dostep do emaila, bo podal dane logowania na podstawionej stronie, wiec uważajcie, zeby nie podawac wrażliwych danych w podeslanych linkach, bo wasze konto moze byc wykorzystane w niecnych celach i policja wpadnie o 6:00. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-zwrot-ws-interwencji-u-sakiewicza-zatrzymany-53-latek-na-wol,nId,23479007 #policja #polska #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lunaexoriens: międzynarodówka lewicowa właściwie to od zawsze była tradycyjnie antyizraelska, tylko z jakiegoś powodu wmówiono ludziom, że to lewica jest najbardziej prożydowska xD
Dopiero Trump musiał dojść do władzy aby kurtyna opadła i się okazało że to na prawicy jest najwięcej gojów na medal, teraz niedawno w UK - "Reform" UK (taka brytyjska konfederacja) dowodzona przez Faraga opowiada się za przyłączeniem do wojny po stronie Izraela, podczas gdy laburzyści są
  • Odpowiedz
W 2021 roku Łukasz Litewka sprzedał swój ukochany samochód, żeby pomóc dziewczynce.
Kilka lat temu Łukasz poznał Wiktorię. Szła o kulach, włóczyła stopami po ziemi. Mimo ogromnej dysfunkcji wypracowała sobie sposób poruszania się, który próbował nadążyć za rówieśnikami. Dziewczynka cierpiała na paraliż dolnej części ciała - to choroba genetyczna, która cały czas postępuje.
Łukasz skontaktował się z rodzicami Wiktorii oraz panią dyrektor szkoły, do której uczęszczała. Całe pieniądze ze sprzedaży swojego auta
DopamineSnake - W 2021 roku Łukasz Litewka sprzedał swój ukochany samochód, żeby pomó...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykoppltakastronazobrazkami: W jednym z komow chłop chwali się że to już 10 konto. 3 miesiące działalności na tym i już 5 stron n------e. Może nie tyle co troll co jakiś upośledzony debil, ja wiem że w to ciężko uwierzyć ale po świecie chodzą różne ameby ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

Polskie służby powinne były zwinąć Ziobrę po cichu na Węgrzech i przywieźć go w bagażniku:

  • tak 82.5% (33)
  • nie 17.5% (7)

Oddanych głosów: 40

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic mnie tak nie cieszy jak to, co teraz dzieje się w Rosji. Rosjanie przez lata myśleli, że konsekwencje ich nie dotyczą. Nagle rosyjski internet pełen płaczu.
I bardzo dobrze. FAFO.

#polityka #rosja #ukraina #wojna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sin-: Szkoda, że dopiero teraz. Już dawno rakiety powinny na Moskwę lecieć.
kacapy ze swoją mentalnością dopiero zaczną traktować coś na poważnie jak poczują bezpośrednie zagrożenie.

Poza tym masowa panika ludności cywilnej i ewakuacja na własną rękę w takiej Moskwie może być opłakana w skutkach.
Jak ludzie zaczną nagle uciekać to zaczną się zamykać interesy z braku pracowników. A to bardzo mocno uderzy w gospodarkę.

Powinni kuć żelazo póki gorące
  • Odpowiedz
  • 2
@darek-jg: Wiadomo, gdyby nie Kurski mielibyśmy wtedy koalicję PO-PiS z większością konstytucyjną i dzisiaj Polska wyglądałaby całkowicie inaczej.
  • Odpowiedz
Dzień siedemdziesiąty dziewiąty.

- Władze Zjednoczonych Emiratów Arabskich poinformowały, że dziś dron uderzył w elektrownię atomową Barakah w emiracie Abu Zabi. Uderzenie wywołało pożar zewnętrznych instalacji, nikt nie został ranny, nie ma też zagrożenia wycieku radioaktywnego materiału. Media podają, że za atakiem stoi Iran.

- Irańskie media podają, że Mohammad Bagher Qalibaf został mianowany na specjalnego przedstawiciela Iranu do spraw stosunków z Chinami. Qalibaf, który już teraz jest jedną z najważniejszych osób w kręgach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach