Podsumujmy pisiorów i narłokiego w ostatnich miesiącach:
- Poparli w pełni orbana, mimo że jego przeciwnik jest prawicowcem i poglądowo jest nie tylko bardziej spójny z pisem jak rządził, ale korzystniejszy dla polski
- wystawili czarnka na premiera, jednego z najobrzydliwszych ludzi z byłego rządu
- sprowadzają jakieś kompletne guwno do pałacu, żeby zaprosić ich do jakiejś rady nowych memdiów XD
Pewnie coś przeoczyłem, ale k---a - te 3 rzeczy powinny wystarczyć,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 51
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: całe życie słyszę p---------e o tym jak to wartości takie i tamte są dla nich ważne, a jak pojawia się prawicowiec, który nie brzydzi się patriotyzmem, chce się pozbyć kacapów z rządu i mówi że węgrzy są europejczykami i ich miejsce jest w unii, to nagle kaczor gada z d--y że gotował psy w mikrofali XD a reszta prawakoidów tego pięknego kraju zaczyna n---------ć, że wygrana orbana to kwestia
  • Odpowiedz
Nie rozumiem fenomenu tego gości w szeregach PIS-u i nie tylko.

Wygląda jak półdupy za krzaka. Charyzma rybki akwariowej. Inteligencji nie stwierdzono, A co rusz widzę go jak świeci swoją mordą na nowych to stanowiskach.

Ja wiem, że w szeregach PIS przymyka się oko na wielu mankamentów, ale tak bezpłciowej postaci która by zrobiła taką karierę nie jestem w stanie przytoczyć.

#polityka #pis #andruszkiewicz #bekazpisu
gadsh - Nie rozumiem fenomenu tego gości w szeregach PIS-u i nie tylko. 

Wygląda jak...

źródło: hq720

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeczytałem komentarze zwykłych ludzi z zagranicy. Wszyscy poza Żydami propsuja jego wyczyn. Europejczycy, Muzułmanie, Latynosi, nawet Jankesi. Jedyni urażeni to Żydzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A czytam opinie fanów uśmiechniętych, że to zaszkodziło Polsce

#izrael #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pomorski_Wilk: Tak to jest jak się żyje w swojej bańce, nie widząc jak sie narracja zmienia. Na dzień dzisiejszy dosłownie nikt nie daje j-----a o antysemityzm, może jakieś szabas goje polityczne będą płakać ale zobaczycie ,że poparcie wzrośnie tym którzy będą pluć na narod wybrany.
  • Odpowiedz
W ogóle to czym ma się zajmować ta rada nowych mediów? To jest jakaś przechowalnia pokemonów do następnych wyborów? Jaki realnie mogą mieć wpływ? Ktoś się orientuje? Mi to wygląda na ciepłe posadki w nagrodę za zasługi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polska #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milion wyświetleń, mało lajków i notatka społecznościowa. A i w komentarzach wykręcone ratio wiele razy.

#bekazpisu #4konserwy #polityka #polska
Jarusek - Milion wyświetleń, mało lajków i notatka społecznościowa. A i w komentarzac...

źródło: Screenshot 2026-04-15 at 22-50-24 Kancelaria Prezydenta RP w serwisie X „Dziś w Pałacu Prezydenckim odbyło się uroczyste powołanie Rady Nowych Mediów której zadaniem będzie wspieranie działań głowy państwa w obszarze transfor[...]

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś myśli, że cokolwiek w PiSie dzieje się bez aprobaty Kaczora, to jest w ogromnym błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) stary karakan ma wszystko zaplanowane punkt po punkcie

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach