@galicjanin

Tak, ta sama.

A dlaczego blokuje? Dlatego, że większość rosyjskich pieniędzy w UE (ok. 180–200 mld euro) leży w belgijskim systemie finansowym (np. Euroclear). Gdyby UE je skonfiskowała, Rosja mogłaby później zażądać zwrotu, wtedy to Belgia (jako depozytariusz) mogłaby zostać z rachunkiem.

Wystarczyłyby gwarancje od innych państw Unii, że w razie czego to będą współodpowiedzialne, ale kraje tego nie chcą, więc sory, Belgia nie jest aż takim frajerem xD.
  • Odpowiedz
Powstanie tej rady wg mnie jest celowe. W PiS mamy albo posłów skompromitowanych, albo niewyróżniających się. Stawiam, że te osoby celowo zostały do niej powołane aby wprowadzić ich do świata polityki, aby ktoś więcej niż internauci o nich usłyszał. Cel? Start z list PiSu w wyborach parlamentarnych.

Wyobraźcie to sobie... Michał Biauek posłem PiS xD O ŚWINIArskim nie wspomnę

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak dla mnie dostanie 10 lat w zawieszeniu i po temacie. A wy uwazacie, ze dobrze zrobil? Jaka ocena moralna tego czynu?

#ankieta #bystrzycaklodzka #polska #polityka #bron #strzelnica #opinia #prawo #moralnosc
pearl_jamik - Jak dla mnie dostanie 10 lat w zawieszeniu i po temacie. A wy uwazacie,...

źródło: e3d31504f4153bc39cccaf56c8b50f94640000

Pobierz

Dobrze zrobił?

  • fajnie ze wyrwal chwasta, bronil sie koniecznie 78.3% (90)
  • niedobrze, mog nie zabijac, tu nie ma samosonda 21.7% (25)

Oddanych głosów: 115

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pearl_jamik: to nie była obrona konieczna facet wrócił do mieszkania i po czasie wrócił z giwerą. Nad obroną konieczną można by się zastanawiać, gdyby od razu zatłukł gołymi pięściami patusa.
  • Odpowiedz
"Fobia to zaburzenie nerwicowe charakteryzujące się uporczywym, irracjonalnym i silnym lękiem przed konkretnymi sytuacjami, przedmiotami lub zjawiskami, nieproporcjonalnym do rzeczywistego zagrożenia"

Więc jeśli ruscy gadają o rusofobii, szlag mnie trafia, ale z tego powodu, że my się ich nie boimy:
-od setek lat Polacy nienawidzą Rosji, tak samo jak Rosjanie nienawidzą Polski
-tłuczemy się od setek lat i najeżdżamy nawzajem
-polskie elity knują jak zniszczyć Rosję, ale ruskie elity knują jak zniszczyć Polskę
luke-mat - "Fobia to zaburzenie nerwicowe charakteryzujące się uporczywym, irracjonal...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zblizeniowy: Mmmm hej piękna może się umuwimy rantka spacer?? zapraszam ‚do miee na herbatkę wrencze pani statuetke takom dużo, twardq z czerwonom konciuwkon hehe.,pisz prif,napisałem. Mariusz z Trzebnicy
  • Odpowiedz
#polityka Tak wgl to czemu prezydent wydaje grube miliony na jakieś nic nie robiące rady z d--y, za które wszyscy płacimy?
Przecież to jest jawna korupcja i kupowanie przychylności.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pis #morawiecki #polityka #polska

Nowa faza na tzw prawicy - Przestaje popierać PiS, będę popierać ugrupowanie Morawieckiego.

Zastanawiam się czy to Kaczyński robi z nich idiotów czy to oni chcą zrobić idiotów z opinii publicznej.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedno trzeba oddać Kaczyńskiemu i PISowi. Dobrze wyczuwają nastroje społeczne.

Kaczyński po przegranych wyborach parlamentarnych mówił, że niedługo powstanie nowa telewizja i faktycznie wkrótce otworzył się Kanał Zero.

Teraz część społeczeństwa łyka ruskie fejki bez popity to kupują sobie proruskich blogerów.

Do
mhmhmhmhm - Jedno trzeba oddać Kaczyńskiemu i PISowi. Dobrze wyczuwają nastroje społe...

źródło: IMG_7818

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mhmhmhmhm: czyli receptą na otępiałą propagandę dla debili jest jeszcze większa propaganda dla debili xd
Fajne czasy, takie idiokratyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja proponuję coś innego - zniechęcić ludzi do polityki i wyborów, 70-80% frekwencja jest za duża, chcąc nie chcąc większość społeczeństwa to idioci, im mniej ludzi pójdzie do urn tym lepiej bo mądrzy zawsze pójdą i będą mieli silniejszy głos jeżeli stado baranów
  • Odpowiedz
  • 1
@NaczelnyWoody: tego nie powiedziałem. Wskazuje tylko, że PO się zatrzymało i nie komunikuje się z częścią wyborców.

Wyłącz sobie konto na YT i zobacz czym zalany jest Polski Internet. Ugrupowania inne niż konfederacje i PIS tam nie istnieją
  • Odpowiedz
@kmlbnd: ciekawe dlaczego
"Adam Andruszkiewicz w przeszłości, głównie jako poseł ruchu Kukiz'15 i lider Młodzieży Wszechpolskiej, aktywnie dążył do ocieplenia relacji polsko-białoruskich, spotykając się m.in. z przedstawicielami reżimu Łukaszenki. Jego działania w latach 2015-2016 obejmowały wizyty w Mińsku i promowanie dialogu, co krytycy określali jako uwiarygodnianie dyktatury.
Kluczowe aspekty związków Andruszkiewicza z Białorusią:
Działalność parlamentarna: W 2016 roku Adam Andruszkiewicz był aktywnym członkiem Polsko-Białoruskiej Grupy Parlamentarnej, która wznawiała działalność w
  • Odpowiedz
PiSowcy sprowadzają kanały serwujące bezczelne kłamstwa i manipulacje ruskiej propagandy do rangi mediów xD
A co dopiero gdyby doszli do władzy.

Kłamstwo jest fundamentem totalitaryzmu. Więc jeżeli PiS codziennie pokazuje, czynami i słowami, że zaprowadzi w Polsce zamordyzm z nutą ruskiego miru, w to powinniśmy im uwierzyć.

#polityka #bekazpisu #polskieonuce #zdrajcyzprawicy #russiahateclub
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mike-johnston: odpowiednio długo siej pisowski przekaz, to partia się odwdzięczy. Dostał stanowisko od samego prezydenta, a wypłata pewnie też sroga. Moralność to tylko takie p--------y dla plebsu.
  • Odpowiedz