Nie jestem za pisem i nie interesuję się polityką, ale uważam za świetny ruch ze strony prezydenta RP JE Karola Nawrockiego powołanie do Rady Nowych Mediów tak wspaniałego eksperta jakim niewątpliwie jest Michał Białek. Doświadczony, obyty na salonach, człowiek z klasą. Brawo Panie prezydencie oby więcej tak doświadczonych osób w pańskim otoczeniu!

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #wykop
KRZYSZTOFDZONGUN - Nie jestem za pisem i nie interesuję się polityką, ale uważam za ś...

źródło: 1000091281

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 407
@alylayl23:

dlaczego według was lewaków wyznawców tuska wszystko co mówią prawicowcy to ruska propaganda a to co mówi lewak to prawda objawiona?


Ponieważ jesteśmy wyposażeni w funkcjonalny mózg zdolny do krytycznego myślenia, który nie uległ uszkodzeniu w wyniku ekspozycji na prawacką, antypolską zarazę.

Ps: Kłamstwo zawarłeś we własnej wypowiedzi.. Mówisz, że „lewaków wyznawców Tuska”, tymczasem Tusk jest centrystą (liberałem), trudno więc żeby lewak był jego wyznawcą. Jesteś modelowym przykładem ofiary
  • Odpowiedz
Ale pięknie duopol w Wielkiej Brytanii wywrócił się o własne sznurówki i sobie ten głupi ryj rozwalił ()

Sytuacja w pewnym sensie bardzo analogiczna do tej w Polsce co samo w sobie jest bardzo ciekawe.

Otóż po długich rządach konserwatystow systematycznie podgryzanych przez tzw nową prawice czy to w formie UKIP czy Reform (analogia między PiS i Konfederacją nasuwa się sama), zmęczeni władzą i bez pomysłu
Towarzysz_Moskvin - Ale pięknie duopol w Wielkiej Brytanii wywrócił się o własne sznu...

źródło: 2244

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka Ale co by nie mówić Pinokio to najcięższego kalibru zawodnik który odejdzie z PiSu i założy partię. Zero to jednak nie był ten poziom plus Prezes wtedy był w swoim prime.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sondaz #polska #poznan #samochody #polityka Czy w Poznaniu powinno się zorganizować referendum w sprawie odwołania Jacka Jaśkowiaka za zamykanie Toru Poznań oraz ograniczanie działalności lotniska?

Czy w Poznaniu powinno się zorganizować referendum w sprawie odwołania Jacka Jaśkowiaka za zamykanie

  • Tak 80.9% (38)
  • Nie 19.1% (9)

Oddanych głosów: 47

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@manowak2016: Nie ma na to najmniejszych szans w Poznaniu. A nawet jakby jakimś cudem udało się zebrać wymaganą ilość podpisów to Jaca nic nie robiąc by to wygrał, bo jest z PO. A w Poznaniu małpa by wygrała jakby ją PO wystawiła.
  • Odpowiedz
Trochę się cykam, ale

Cały PiS Kradł.

146. Ministerstwo Cyfryzacji

Kwota:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pis #morawiecki #rozwojplus #polityka

Wyśniony i ogłaszany jakoś od 2021 przez Stan po Burzy/Stan Wyjątkowy (o ironio, podcast Stankiewicza suflujący rozpad PiS rozpadł się pierwszy xd) rozpad Zjednoczonej Prawicy właśnie się dokonuje. Na tę chwilę wydaje mi się, że panowie nadal są przy stole pokerowym, Morawiecki zrzucił all in z miliona złotych a Kaczyński zastanawia się, czy wchodzić w to, czy spasować.

Co jak
LebronAntetokounmpo - #pis #morawiecki #rozwojplus #polityka 

Wyśniony i ogłaszany j...

źródło: at-4-31-am-an-unauthorized-photo-taken-of-stalin-inside-of-v0-ggykjosvjdc51

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Okej jestem jak najbardziej za tym, by cancellowac polityków wszystkich opcji za zdjęcia z podejrzanymi ludźmi. Czy Dorota Kanalia jest gotowa do cancelowania Batyra za zdjęcia z wielkim Buu? Bo ja jestem gotów na wyrzucenia Tuska na śmietnik historii pod warunkiem, że polityków PiSu także zabierze śmieciarka.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Turin89 - Okej jestem jak najbardziej za tym, by cancellowac polityków wszystkich opc...

źródło: 1000004021

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turin89: różnica jest taka, że batyr dalej utrzymuje kontakty z przestępcami takimi jak majin buu, do tego zaprasza nowych przestępców do współpracy (świniarski), a ta fota Tuska to pewnie przy okazji jakiejś wizyty.
  • Odpowiedz