@znikam5: UE nas dusi, wolne media to tylko Polsat, który jest prywatny, inflacja dalej szaleje, bezrobocie jest ciągle wysokie, a teraz neuropku do spania i szlochać w poduszkę
  • Odpowiedz
#polityka Pamiętam wybory w USA w 2024, mialem ciężką depresję 3-4 dni. Potem śmialem się jak glupi z tego co ten debil wyprawia ze swoją administracją. Ale tu jest Polska..tutaj jest Ukraina..i putin..nie ma smiechu.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każde wybory w których biorę udział w zasadzie nie zmieniają wiele w moim życiu... biedniejszy nie będę, majątek fajnie rośnie a jedyne o co mogę być zły to zawetowanie przez Dudę składki dla przedsiębiorców ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Ale patrząc na to wszystko z boku chłodnym okiem to Trzaskowski to największy #przegryw w historii Polski... 2 razy przegrać wybory prezydenckie to trzeba umieć... Za 1 razem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kutafonix215: Frekwencja nie dowiozła, ludzie niestety nie zrozumieli powagi tych wyborów. Ci co głosowali na koalicje w 2023 nie w pełni zrozumieli, że to jest de facto gra o wynik wyborów w 2027 roku.
  • Odpowiedz
#famemma
Pięknie triggeruja wyborców Rafała komentarze typu

„PAN Karol Nawrocki to poważana osoba w Gdańsku i jako gdańszczanin jestem dumny, że darzony estymą i szacunkiem człowiek z mojego miasta, a jednocześnie brat po szalu oraz kibic Lechii Gdańsk będzie Prezydentem tego kraju. Chuligani zawsze razem. Au!”
@( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do pisowskich sympatyków mam przesłanie.
Możecie wyśmiewać popierających Trzaskowskiego i ich „ból d--y”, ale jeszcze parę lat i sami takowy złapiecie.
Zagłosowaliście za oddalaniem się od UE (przyszła koalicja konfy i pisu), a co to oznacza? Oznacza to przy ostatecznym rozwiązaniu ogromne tąpnięcie gospodarcze a więc biedę. A po czym wnioskuję? A no po tym, że gospodarka Polski jest ściśle związana z gospodarką UE. I to bardzo ściśle. Polska nie ma własnych
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelswd: I tak musi składać, bo ta kampania oszczerstw, to była przesada. Może amatorski pięściarz i fan Lechii, ale jakby był sutenerem i złodziejem, to by wyszło, bo był prześwietlany przez ABW i nic nie znaleźli.
  • Odpowiedz
Za 2 lata jak wrócą pisowcy, to ledwo powołają prokuratora generalnego, a Tusk, Bodnar czy Sienkiewicz będą siedzieć w areszcie. Tymczasem taki Romanowski, Matecki czy Morawiecki z ułaskawieniami.

#polityka #wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za 2 lata jak wrócą pisowcy, to ledwo powołają prokuratora generalnego, a Tusk, Bodnar czy Sienkiewicz będą siedzieć w areszcie.


@Promilus: Ziomuś Tusk dosłownie wygrał PISowi prezydenckie. Zamknąć go to jakby zabić kurę znoszącą złote jaja xD
  • Odpowiedz