#polityka Pamiętam wybory w USA w 2024, mialem ciężką depresję 3-4 dni. Potem śmialem się jak glupi z tego co ten debil wyprawia ze swoją administracją. Ale tu jest Polska..tutaj jest Ukraina..i putin..nie ma smiechu.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 2
Każde wybory w których biorę udział w zasadzie nie zmieniają wiele w moim życiu... biedniejszy nie będę, majątek fajnie rośnie a jedyne o co mogę być zły to zawetowanie przez Dudę składki dla przedsiębiorców ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Ale patrząc na to wszystko z boku chłodnym okiem to Trzaskowski to największy #przegryw w historii Polski... 2 razy przegrać wybory prezydenckie to trzeba umieć... Za 1 razem
- 3
@MarianJanusz: nie tyle Końskie, co rejterada z terenu przeciwnika.
- 2
źródło: GsZMPWgWIAA0Av_
Pobierz@panDario: 1 000 000 do odrobienia. CIĘŻKO!
#polityka #bekazlewactwa #wybory całe wybory pisałem, że wy, te pseudo elity swoim zachowaniem najbardziej napędzacie polaryzację i nienawiść w tym społeczeństwie. Bardzo dobrze, że przegraliście. Trochę pokory ;)
źródło: 1000021880
Pobierz
źródło: 1000033251
Pobierz
źródło: 1000008743
Pobierz- 21
Ludzie to debile, pogonili pis, zeby go wprzywrocic z karta wyjscia z wiezienia, z przyzwoleniem na wszystko i bez konsekwencji.
#polityka
#polityka
@Kutafonix215: nie znam wyników z zakładów karnych, ale się domyślam, że jest jak zawsze...( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kutafonix215: Frekwencja nie dowiozła, ludzie niestety nie zrozumieli powagi tych wyborów. Ci co głosowali na koalicje w 2023 nie w pełni zrozumieli, że to jest de facto gra o wynik wyborów w 2027 roku.
- 1
@Kryn217: chyba za późno na wykop efekt xD
#polityka Czemu Trzaskowski a nie Nawrocki? Czemu Nawrocki a nie Trzaskowski?
Czemu Trzaskowski a nie Nawrocki?
@bartosz007: Jakoś wolałem normalny kraj bez wysokiej inflacji, jak za PiS, ale trudno.
@Filipterka25: ale rządzi Koalicja, więc jak za to ma odpowiadać teraz PiS?
#famemma
Pięknie triggeruja wyborców Rafała komentarze typu
„PAN Karol Nawrocki to poważana osoba w Gdańsku i jako gdańszczanin jestem dumny, że darzony estymą i szacunkiem człowiek z mojego miasta, a jednocześnie brat po szalu oraz kibic Lechii Gdańsk będzie Prezydentem tego kraju. Chuligani zawsze razem. Au!”
@( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #
Pięknie triggeruja wyborców Rafała komentarze typu
„PAN Karol Nawrocki to poważana osoba w Gdańsku i jako gdańszczanin jestem dumny, że darzony estymą i szacunkiem człowiek z mojego miasta, a jednocześnie brat po szalu oraz kibic Lechii Gdańsk będzie Prezydentem tego kraju. Chuligani zawsze razem. Au!”
@( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #
- 266
Do pisowskich sympatyków mam przesłanie.
Możecie wyśmiewać popierających Trzaskowskiego i ich „ból d--y”, ale jeszcze parę lat i sami takowy złapiecie.
Zagłosowaliście za oddalaniem się od UE (przyszła koalicja konfy i pisu), a co to oznacza? Oznacza to przy ostatecznym rozwiązaniu ogromne tąpnięcie gospodarcze a więc biedę. A po czym wnioskuję? A no po tym, że gospodarka Polski jest ściśle związana z gospodarką UE. I to bardzo ściśle. Polska nie ma własnych
Możecie wyśmiewać popierających Trzaskowskiego i ich „ból d--y”, ale jeszcze parę lat i sami takowy złapiecie.
Zagłosowaliście za oddalaniem się od UE (przyszła koalicja konfy i pisu), a co to oznacza? Oznacza to przy ostatecznym rozwiązaniu ogromne tąpnięcie gospodarcze a więc biedę. A po czym wnioskuję? A no po tym, że gospodarka Polski jest ściśle związana z gospodarką UE. I to bardzo ściśle. Polska nie ma własnych
@rozbojnikalibaba: oj tam gospodarka, przyszłość i inne bzdury. Ważne że lewaka d--a boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rozbojnikalibaba: przecież oni tego nie zrozumieją. Nie wiem po co to piszesz. Ten kraj jest stracony.
Już rozumiem czemu były rozbiory.
Już rozumiem czemu były rozbiory.
- 1
@pawelswd: I tak musi składać, bo ta kampania oszczerstw, to była przesada. Może amatorski pięściarz i fan Lechii, ale jakby był sutenerem i złodziejem, to by wyszło, bo był prześwietlany przez ABW i nic nie znaleźli.
@domino-futeral: Akurat to jest błąd. Prokuratura Bodnara to uwali i będa twierdzić, że Nawrocki coś sobie wymyśla
- 35
źródło: 1000021879
Pobierz@Nighthuntero: moi ludzie już schodzą xD
@Nighthuntero: odwrócenie koalicji? PiS-Konfa-PSL xddd ale to będzie żarło
- 13
Za 2 lata jak wrócą pisowcy, to ledwo powołają prokuratora generalnego, a Tusk, Bodnar czy Sienkiewicz będą siedzieć w areszcie.
@Promilus: Ziomuś Tusk dosłownie wygrał PISowi prezydenckie. Zamknąć go to jakby zabić kurę znoszącą złote jaja xD
@calkowitybrakrozumu: konfopisu to nie obchodzi, tyle powiem, oni jebią po Unii i prawdopodobnie nowy rząd złożony z nich zrobi Polexit.
- 178
Wygrała:
- wolność słowa (ustawa kagańcowa robi prrrr w niszczarce)
- ochrona życia bezbronnych (ustawa aborcyjna robi prrrr niszczarce)
- bezpieczeństwo (pakt migracyjny robi prrrr w niszczarce)
Do spania misie z neuropy. Jutro ciężki dzień ( ͡° ͜
- wolność słowa (ustawa kagańcowa robi prrrr w niszczarce)
- ochrona życia bezbronnych (ustawa aborcyjna robi prrrr niszczarce)
- bezpieczeństwo (pakt migracyjny robi prrrr w niszczarce)
Do spania misie z neuropy. Jutro ciężki dzień ( ͡° ͜
źródło: c854c4b6d842bbf0cf1ee907c857767f9bfc4f46d05e5ced56b19b6f8ad93774
Pobierz@EnzoMolinari: Mam nadzieje ze polki są mądre i nie beda ryzykowac i zachodzic w ciaze.
Wygrała:
@EnzoMolinari: patologia, szuryzm, antypolskość, antyludzkość, nienawiść, propaganda, debilizm
przegrała:
Polska



























#wybory #polityka