via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Ehh czerwiec 2019 to były piękne czasy, jedne z ostatnich.

Wszystko otwarte: siłownie, knajpy, bary, centra kultury i rozrywki, baseny, kina, szkoły itd.

Ludzie mogli swobodnie się przemieszczać, oddychać świeżym bardziej mniej powietrzem, siedzieć obok siebie, jeść posiłki na zewnątrz czy gromadzić się.

Nikt
sylwke3100 - Ehh czerwiec 2019 to były piękne czasy, jedne z ostatnich.

Wszystko otw...

źródło: comment_1618181336dj8uem1FlgTXqeLLA2X6Fw.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sylwke3100: To było średniowiecze. Wirusy szalały, służba zdrowia była niewydolna, a my sobie żyliśmy jakby nic się nie działo. Całe szczęście w 2020 się przebudziliśmy i teraz wiemy, że kontakt człowieka z człowiekiem jest śmiertelnym zagrożeniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak wygląda sytuacja z przystankami Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna etc? Bo planuję jutro jechać TLK 28105 i chciałbym się przesiąść w ŁKA Sprinter do Łodzi w Warszawie. Można ufać rozkładom na koleo i na intercity?
#pkp #pociagi #kolej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xpurbanx: z koleo to sobie daj spokój. Tam nawet prawdziwych cen na intercity nie potrafią podać. Jedyny słuszny rozkład to portalpasazera.pl
  • Odpowiedz
To miejsce wyjątkowe dla wszystkich przedstawicieli #pociagiboners - spotkanie nowoczesności z nie byle jaką tradycją!

Kolejka na górze to Sodabahn - unikalna wąskotorowa #kolej przemysłowa, która przypomina czasy, gdy takie niewielkie pociągi stanowiły trzon wielu zakładów, takich jak cegielnie, cukrownie, tartaki, kopalnie, huty…

Poświęciłem jej cały artykuł ze zdjęciami oraz filmami. Znajdziecie go TUTAJ, a jeśli się spodoba, to proszę o wykop ;)
ff_91 - To miejsce wyjątkowe dla wszystkich przedstawicieli #pociagiboners - spotkani...

źródło: comment_16178170358lpUkYjtfBneGtkpREwVON.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach