via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franek13: nie to że zła, tylko mało komfortowa. Ogień pali z tyłu więc z przodu trudno jest podjechać łopata pod pierwszy obrót pizzy. Często się zdarzy że ta jedna strona się przypali. No trudny jest ten piec do pieczenia. Ale pizza zajebista

A do effeuno wkładasz, czekasz (obracasz albo nie) i wyciągasz xd
  • Odpowiedz
@Rruuddaa: Każdy parametr jest wyjaśniony pod znakiem zapytania. Wiem, że przeraża, mnie na początku też przerażało, ale to bardzo fajne i użyteczne narzędzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MadIen: przy ilościach pieczonej u mnie w domu pitzy najmądrzejsza inwestycją był Effeuno, ale przy dobrych patentach w domowym piecu można osiągnąć podobny efekt.
  • Odpowiedz
@anoysath tak trochę, wydaje mi się, że jeden telefon wyjaśniłby sprawę. Kierowca przywiózł by tej osobie darmowa pizzę, gotówkę za poprzednie zamowienie i pewnie kilka butelek coca-coli w szkle. Tak wyglądała reklamacja gdy do nas pizza dojechała a) zimna b) nie ta co trzeba c) ser szukać by trzeba z lupą. Był taki jeden przypadek, a zamawialiśmy praktycznie z jednego miejsca. No ale nic, pismo jest, pewnie ktoś studiuje prawo #
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#pizza hej kiedyś na wykopie był taki film po ang jak rośnie ciasto ja pizzę i dlaczego tak długo tam były wyjaśnione procesy które zachodzą podeślę ktoś linka??
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Muireann: 500g maki typ 00, 325ml zimnej wody, drożdże, 3g soli. Drożdże rozpuścić w części wody. Resztę wody dodać do maki i soli, wymieszać, dodać drożdże. Wyrobić ciasto i odstawić na 30 minut. Potem przekroić na pół i znów odstawić na 30 min do wyrośnięcia. :)
  • Odpowiedz