Co o tym myślicie - żona kąpie się rano, a mąż wieczorem. Czyli żona kładzie się brudna do łóżka z mężem a mąż wykapany. #p0lka #zwiazki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polki co zaklinają rzeczywistość, i ten komentarz od polko-turczynki XD. Dodam że pod innym tikokiem polki z USA napisałem że każdy wie że są łatwe to mi polki życzyły śmierci i zaklinały się że one nie są łatwe. I jedna polka napisała że w sumie to ona mieszka obok bazy amerykańskiej to widzi jak one dają Amerykanom XD #blackpill #p0lka
sakiro12 - Polki co zaklinają rzeczywistość, i ten komentarz od polko-turczynki XD. D...

źródło: 2024_05_14_21_24_44_411

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ewa-myka: przeżywacie te klikbejty jak 12-latka pierwszą miesiączkę.
Nie zdziwiłbym się gdyby +95% unikalnych wejść to byli piwniczni konserwatyści i tag przegryw
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja myślałem że to jakieś urojenia z wykopu ale nie. W zeszłym tygodniu byłem na konferencji w nowym Jorku i po eventach wychodziliśmy z klientami do restauracji i na p--o.

Rozmawiam z gościem z funduszu inwestycyjnego, jakiś senior manager, 1m60 w kapeluszu, ze Sri lanki, 35 lat, ledwo rozumiem co drugie slowo bo ciężki hinduskie akcent. Rozmawiamy o rozowych

"o wiesz, mój kolega ze Sri lanki teraz chodzi z Polka.
mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja myślałem że to jakieś urojenia z wykopu ale...

źródło: hindus07

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tamtym roku pisałem z laską 9 lat młodszą ode mnie (19 lat ma) - 3 miesiące z nią pisałem. Pracowałem z jej ojcem i sam mi zaproponował swą córkę i tak się zaczęło pisanie. Po 3 miesiącach napisała, że ma innego na oku (on ją miał gdzieś - dostała kosza od niego). Po paru dniach powiedziała swemu ojcu, żeby mi przedstawił (w robocie mi powiedział) tę sytuację co zaistniała i że
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki:

"Młody chłopak zginął potrącony przez pociąg, dziewczynka straciła tylko rękę, tak to jest z tymi p0lkami, gdy jest problem to faceta do grobu wprowadzą a same wyjdą bez szwanku, facet zawsze sie poświęci dla tzipy by ją uratować, ha tfu na baby"

Też wykopki:

"Hurr
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus: Ale jakie nasze problemy z głową? xD Napisałaś jakiś losowy wysryw, dałaś losowe tagi (co ma tag blackpill z tym wspólnego? xD) i jeszcze się pultasz, weź to usuń, napisz jeszcze raz i taguj urojenia, tam będzie pasować
  • Odpowiedz
osiągnęła więcej niż wy wszyscy incele razem wzięci, zazdrość przez was przemawia, doopa piecze, że "tylko kobieta" jest lepsza od was, facetów, ego kruche cierpi i płacze, szudera to tylko maska na wasze łzy.


@AlienFromWenus:
Nikt nie napisał, że nic nie osiągnęła. Nie przeczytałaś nawet w całości postu, na który odpowiadasz. Kompletnie mijasz się z jego treścią.
I oczywiście nie mogło zabraknąć argumentum ad incelum.
BratJuzew - >osiągnęła więcej niż wy wszyscy incele razem wzięci, zazdrość przez was ...

źródło: incel2

Pobierz
  • Odpowiedz
#przegryw #p0lka
Przypomniało mi się jak w gimnazjum kochałem się w jednej Kaśce która nigdy się nawet do mnie nie odezwała, jakbym nie istniał. Nawet po latach nie przyjęła ode mnie zaproszenia na fb, a dowiedziałem się, że była w związku z typem z którym mieszkała w Niemczech i ją zostawił albo ona jego nevermind
Generalnie już wtedy poczułem co polka potrafi zrobić jeśli nie jesteś w kręgu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 44
@GeDox: tylko ze wybranka harryego to chodzaca czerwona flaga ( nie powiem zeby jego odejscie było nie na reke rodzinie krolweskiej bo on nawet synem króla Karola nie byl)
  • Odpowiedz
Zostałem skrzywdzony przez p0lke fryzjerkę. Przez rok mi to nie odrośnie co mi obcięła, a może za pół roku to będzie wyglądało tak jak miało być. Nie mogę się z tym pogodzić.
#przegryw #p0lka #wlosy #fryzura
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smasher69: bo się idzie do barbera, a nie do laski po weekendowym kursie obsługi maszynki. Też dotakich chodziłem-fakt braly chyba 20 ziko za 15 minutowe strzyżenie , ale zawsze to była loteria. Moj barber bierze 60 złotych za same wlosy
  • Odpowiedz
Byłem u lekarza i dwie laski komentowały randkowanie i jedna pokazała drugiej typa na tinderze na co ta "ale to nie jest Polak". Nie bądźcie tak negatywnie nastawieni!

#p0lka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach