✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd na wykopie takie dorabianie ideologii do relacji damsko-męskich skoro i tak wszystkie wpisy sprowadzają się do podstawowych problemów:
- brak socjalizacji (nie mam znajomych, nie wychodzę nigdzie, nie poznaje nowych osób, nie mam zainteresowań które mogę dzielić z innymi, itd.)
- wiek (jestem poza widełkami na tinderze, nie wiem gdzie poznać w tym wieku)

Mieszkam w wojewódzkim i nie widzę tych legendarnych chadów, zwłaszcza wśród par 25+. U młodszych jest
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd na wykopie takie dorabianie ideologii do...

źródło: 91ffjw

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieszkam w wojewódzkim i nie widzę tych legendarnych chadów


@mirko_anonim: Jeżeli wypatrujesz u każdej pary chada 10/10 to wszędzie będzie ciężko xD Ale też jestem w wojewódzkim i ogromna większość to facet atrakcyjniejszy od kobiety. Na tym się bardziej skupiać powinieneś. Chady to r*chają a nie bawią się w związki.

U młodszych jest raczej trend na Marka Mostowiaka, czyli tym bardziej daleko do
  • Odpowiedz
Może jednak nie jest tak źle z Polkami dzisiaj jak wykopki mówią, skoro takie dziewczyny w szachach wygrywają?

" Podwójne srebro dla Zuzanny Gaszki na Mistrzostwach Europy Juniorów w Pradze! 🏆 Zawodniczka Pionier Jastrzębie-Zdrój, zdobyła aż dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Szachach w Pradze!🥈🥈
♟ W indywidualnych Mistrzostwach Europy w Szachach Szybkich (17-18 sierpnia), Zuzanna zajęła drugie miejsce w kategorii do lat 16. Następnie, 19 sierpnia, wraz z Polą Seemann, zdobyła
pearl_jamik - Może jednak nie jest tak źle z Polkami dzisiaj jak wykopki mówią, skoro...

źródło: szachy

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem czemu faceci mają taki problem związany z tym, co kobiety oglądają, czytają czy słuchają.

Każdy ma prawo gustować w czym chce, ale tylko niebiescy robią ebanie o gust różowych.

Czy kobieta ogląda brazylijskie seriale, czy programy historyczne
Czy słucha Taylor Swift czy muzyki klasycznej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turcji? Przecież to tacy modele co 2x w tygodniu do barbera latają


@eugeniusz_geniusz: Śmieszne. Jeśli ktoś przeciętnego tureckiego mężczyznę widzi przez obraz tylko i wyłącznie tureckich seriali to bardzo możliwe.
  • Odpowiedz
Sądzicie, że s--s lalki zastąpią kobiety? Ja swoją mam i jestem mega zadowolony. Taką o wzroście 150 cm można kupić już za 2000 zł i nigdy nie boli ją głowa a są też takie z przeszczepem włosów od prawdziwej kobiety i realistyczną twarzą za 4000. Za 10 lat już będą takie co będą robić loda, imitować ruch podczas seksu i dźwięki za ledwie równowartość polskiej minimalnej (tak szacuję). Mieszkam sam w kawalerce

ooooo

  • już teraz są dobrym zamiennikiem na kobiety 43.2% (51)
  • kobiety>martwe lalki, ale żywotne lalki>kobiety 15.3% (18)
  • prawdziwe kobiety mimo wielu wad są i będą lepsze 41.5% (49)

Oddanych głosów: 118

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hiszpański żołnierz #chad taranuje lódź z migrantami pozbawiając conajmniej kilku z nich życia, kiedy #p0lak stoi na granicy i daje się zadźgać pakolowi dzidą sklejoną na ślinę. Nie ma co się dziwić, że #p0lka woli Hiszpanów.
#imigranci
doghunt - Hiszpański żołnierz #chad taranuje lódź z migrantami pozbawiając conajmniej...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grim_fandango to zupełnie normalne, że faceci nie chcą związku z taką kobietą. Zwłaszcza biali faceci. Ta kobieta tak naprawdę nie zdając sobie z tego sprawy, już wybrała nieświadomie swój los. Dorosłość to również odpowiedzialność, a ona wykazała się brakiem odpowiedzialności idąc na całość z jakimś czarnym facetem, który ją zapłodnił i porzucił. Na plus dla tej kobiety, że nie dokonała aborcji. W USA nie miałaby z tym problemów.

Jako facet wiele
  • Odpowiedz
@bobsley33: wymiana FB, telefonu, zaproszenie przez mokebe na oglądanie "meczu" i idziesz dziewczyno, ale się umyj tam bo przyjmiesz ubogacenie albo gremlinem albo HIV. SO TOLERANT. Skad ci panowie tam? Bo w mojej okolicy tez się już bambusy kręcą. Legalni czy nie?
  • Odpowiedz