K---a, byłem w Rzymie, Wenecji i aktualnie jestem w Weronie. W ciągu całej dotychczasowej widziałem 4 pary (też się zdziwiłem, że tak mało) mieszane biała czarny 3 polki i jedna ukrainka albo Rosjanka
Pełna powaga, nasze rodaczki są nawet ściekiem Europy wschodniej #p0lka #wlochy #przegyrw
asap_ - K---a, byłem w Rzymie, Wenecji i aktualnie jestem w Weronie. W ciągu całej do...

źródło: IMG_7190

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 76
@advert: W Warszawie więcej murzynków niż w Rzymie. A poza tym prowadzę badania socjologiczno-demograficzne. Zryte berety bo zajmują się nauką i badaniem zachowań ludzkich. Widać, że zwykły głupol z ciebie.
  • Odpowiedz
#p0lka #blackpill #tinder #przegryw #logikarozowychpaskow
Koleżanka z pracy (33l), która wygląda jak modelka (wzrost+twarz) powiedziała niedawno, że brzydzi się murzynów i jak kiedyś musiała z jednym zatańczyć bo głupio było odmówić (przyszedł na imprezę studencka, znajomy znajomego) to aż ją brało na wymioty. Po jej wyznaniu 2 inne koleżanki się z nią zgodziły. Myślicie, że fascynacja p0lek murzynami jest wyolbrzymiana na wykopie?

Czy polki lubią murzynów?

  • 1. TAK 66.4% (296)
  • 2. NIE 33.6% (150)

Oddanych głosów: 446

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #blackpill #lewandowski
Wszyscy cisną bekę z lewandowskiego, że cuckold i rogacz, ale spójrzcie na rękę trenera. Nie dotyka Anny tylko zastosował "chwyt prawiczka". To wszystko są cieplaczki i oni się brzydzą kobietą. Co nie zmienia faktu, że jako żona powinna się powstrzymać i tego nie publikować
b.....y - #p0lka #blackpill #lewandowski 
Wszyscy cisną bekę z lewandowskiego, że cuc...

źródło: lewandowskareka

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@useradam: Wątpie. Rozwód brałaby parę lat temu jak jeszcze była przed spotkaniem ze ścianą. Ona jest po prostu p----------a a mała inteligencja i brak wykształcenia powodują, że nie widzi w tym nic niestosownego
  • Odpowiedz
@bluzgajacy po pierwsze, ściana jest dużo dalej. Jej do ściany jeszcze daleko. A nawet gdyby to będzie miała tyle hajsu, że nie będzie miała potrzeby szukać nikogo, żadnego beciaka, nikogo.
  • Odpowiedz
  • 973
@4mmc-enjoyer: to powinno być karalne. U mojej różowej w pracy dwie laski wyprosiły w końcu umowę na czas nieokreślony i nagle po 2-3 miesiącach sobie poszły na macierzyński. Jedna miała wrócić pod koniec zeszłego roku to okazało się, że znowu w ciąży i do pracy nie wróci. Szef już nie może się doczekać aż w końcu wróci żeby jej dać wypowiedzonko
  • Odpowiedz
@apfi: chociaż raz w życiu warto, dla dowartościowania. Bez tego ciężko. Gdy się już spróbuje, to potem można ewentualnie stwierdzić, że to jednak nie dla mnie, bo jest zbyt dynamicznie albo cokolwiek. Ale dla kogoś, kto nigdy nie miał dziewczyny, Twoje podejście to cope.
  • Odpowiedz
@apfi: za jakiś czas będziesz pisał łzawe teksty o samotności, jak by fajnie było potrzymać za rękę, it's over dla chuopa, nie ma się do kogo przytulić i gębę otwierasz jedynie do kasy w żabce.

Twój wybór. Konsekwencje też będą twoje. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Byłem wczoraj na randce w kawiarni, pierwsza randka z tą dziewczyną, rozmowa jakoś idzie żarciki i takie tam, gadamy i nagle wspomina o swoim byłym. Zamilkłem i spojrzałem na nią z dezaprobatą, liczyłem że może zrozumie że psuje atmosferę. Widocznie nie zrozumiała bo za kilka chwil znów o nim wspomina. Nie szanuje mnie i psuje randkę to stwierdziłem że to nie ma sensu. Powiedziałem "nie pasujemy do siebie, ja już pójdę" zapłaciłem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@Aokx wspominanie o swoim ex lub o innych chłopakach jest wręcz niesmaczne i nie na miejscu, oczywiście nic złego randkować jednocześnie z kilkoma osobami, ale nie wypada o tym mówić każdej z tych osób, a o byłym to się można wygadać przyjaciółce lub u psychologa, czerwona lampka powinna się odrazu zapalić niestety w takiej sytuacji ehh
  • Odpowiedz