@ChlopakZpiwnicy:
k: Pieprzony cwelu, żeby ci k---s nie stanął rok
m: proszę bardzo jak się ładnie...
k: przyjdź do mnie, no przyjdź, zobaczymy czy będziesz taki mądry, przyjdź
m: jak się pani ładnie odzywa w pracy
k: nagrywaj
  • Odpowiedz
Jestem nauczycielem jednego z języków obcych. Udzielam korepetycji. Napisałem na jednej z grup językowych oczywistą prawdę, o tym że kobiety mają na tym rynku lepiej. Mnie jako facetowi dużo trudniej jest znaleźć uczniów. Pomimo wykształcenia kierunkowego, doświadczenia, bardzo dobrej znajomości języka i innych zalet wiem doskonale że laskom jest znacznie łatwiej znajdywać sobie uczniów. Wiele moich koleżanek z branży jest ode mnie słabsza językowo, nie mają praktycznie pojęcia o nauczaniu, a nie
semperadastra - Jestem nauczycielem jednego z języków obcych. Udzielam korepetycji. N...

źródło: image

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 32
@Chrystus: Nie jestem przysięgłym, bo to dość długa droga (trzeba zdać cholernie trudny egzamin, a potem ciągają Cię na wezwanie po sądach itd.), ale współcześnie AI wypiera tłumaczy w tej branży
  • Odpowiedz
@semperadastra: przypomina mi się jedna z laska, z którą jakiś czas chodziłem. Była nauczycielką w szkole językowej. Niby skończyła anglistykę i uczyła na poziomie C1, a musiałem ją często poprawiać xd chociaż języka poza szkołą, uczyłem się sam.
  • Odpowiedz
Do wszystkich Mirków z tagu #przegryw #blackpill i nie tylko. Jeśli marzycie o tym mitycznym #s--s a nigdy nie trzymaliście nawet za rękę to pomyślcie sobie o tym, że samiec Rekina polarnego osiąga dojrzałość płciową w wieku 150 lat, a do tego jest ślepy więc tak naprawdę nie wie co bierze. Także nawet wy jeszcze macie czas, nic straconego!
Kiedyś byłem na rejsie wokół Grenlandii gdzie żyją te
JonkeJ - Do wszystkich Mirków z tagu #przegryw #blackpill i nie tylko. Jeśli marzycie...

źródło: 919cfv

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrCieplak: spokojnie, nowy sezon właśnie się zaczął. Nowe mecze , nowe rozczarowania ale ocierAnka ta sama. Jeszcze będzie kupować po 4 abonamenty na mamabossy itp.
  • Odpowiedz
@Blueweb Teraz panuje moda na autyzm tak jak swego czasu na bordera a wcześniej na dyslekcje.
Moim zdaniem romantyzowanie autyzmu w filmach (autystyk - geniusz, outsider) tylko zaszkodziło prawdziwie chorym a na tym zarabiają tylko psycholodzy oraz korzyść mają toksyczne osoby które każde swoje zachowanie tłumaczą autyzmem (Daria D - była partnerka Gonciarza z takich bardziej medialnych przypadków każdą krytykę tłumaczyła argumentem "AUTYZM") :)
  • Odpowiedz