"– Gdybym wiedział, jakie poniosę koszty za bycie z kobietą po przejściach, zostałbym singlem – mówi Kamill, 36 lat. – W oczach jej rodziny, znajomych, dla jej dzieci zawsze już pozostaniesz tym drugim. Nieważne są jej deklaracje. Nawet miłość. Będziesz niczym bohater filmu "Rebecka". Duch byłego będzie nad tobą krążyć."

#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #madka
G.....a - "– Gdybym wiedział, jakie poniosę koszty za bycie z kobietą po przejściach,...

źródło: Screenshot_20240220_110003_Chrome

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #pieklokobiet #przegryw #incel #blackpill

Nowoczesne, współczesne, wyzwolone i feministyczne Polki tak właśnie myślą. To nie my się nie boimy samotności - to wy się boicie, że do końca życia będziecie trzepać kapucyna :))) My natomiast chcemy jakości. Jeśli jej nie dostajemy to rezygnujemy. Tak więc jeśli się nie poprawicie, nie zaczniecie rozwijać i o siebie dbać, to zjawisko incelizacji będzie postępować
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #pieklokobiet #przegryw #incel #blackpill

Nowoczesne,...

źródło: 8484512475413542

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@WyzwolonaPodrozniczka nikt nie robi z siebie ofiary poza toba, dla ciebie twoja wartosc ogranicza sie do swojej waginy I nic wiecej. Wiesz moze to I lepiej ze nie będziesz z Polakiem, szkoda by ktos marnowal swoje zycie przy tobie, skoro w----a to jedyna twoja wartosc.
  • Odpowiedz
@Asterka_Boza: Oczywiście że jesteśmy. Kierujemy się zdrowym rozsądkiem, radzimy sobie w trudnych sytuacjach lepiej od mężczyzn, a gdy potrzebujemy pomocy to po nią sięgamy, a nie popadamy z u----i i się staczamy jak wy :))
  • Odpowiedz
julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańczyła z różnymi randomami. Z jednym z nich (obcokrajowiec) wspólnie pili shoty po czym znaleźli się oboje w domu siostry. Urwał jej się film, a obcokrajowiec to niecnie wykorzystał.

W komentarzach wymiana zdań na ten temat. Pełne rozsądku i rigczu wypowiedzi Agnieszki kontra wysrywy oburzonej bezmyślnej juleczki (Marta S.).

#gwalt #logikarozowychpaskow #p0lka #pieklokobiet
WielkiNos - julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańc...

źródło: temp_file8071272429133969595

Pobierz
  • 256
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1555
@WielkiNos rozumowanie Marty na zasadzie rowerzysty który ma pierwszeństwo i się w-------a pod tira na skrzyżowaniu - może i nie jego wina ale to on nie żyje xd zero instynktu samozachowawczego
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nie mam problemu z powąchaniem cipy bo mam mordę chada. Widzę jak kobiety reaguja na mnie a jak na innych i to mnie skłoniło do połkniecia czarnej pigułki. Stąd moje pisanie że c!pa to nic takiego, nigdy nie była dla mnie priorytetem pewnie dlatego że od najmłodszych lat miałem do niej nieograniczony dostep i szybko się przekonałem jak to wygląda naprawde. ktoś kto jej nigdy nie powąchał to może
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: osoby chore psychiczne często nie rozumieją pojęcia "poniżać się", więc to raczej nie ich wina. bardziej na krytykę zasługują osoby wykorzystujące osoby chore psychicznie
  • Odpowiedz
Przecież jakiś typ założył onlyfansa ze zdjęciami robionymi przez AI i zarabia tysiące miesięcznie xD niektóre faceciki to nadają się chyba tylko na front w razie wojny
  • Odpowiedz
@Linnior88: Nikt nie pytał kto do Ciebie podbija a kto nie. I nikt na tym filmiku się nie zesrał. A język i porównania no nie najlepsze to fakt. W drugą stronę też nie masz lepiej. Mizoandria, egoizm i te sprawy.
Taki mamy teraz internet jakich mamy widzów 🤷🏼‍♂️.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak 7 lat temu matka mojego ex trochę za dużo wypiła z koleżanką i wchodziła do pokoju, w którym czekałam na ex aż wróci z pracy po 22, z awanturą, że ja i jej syn jesteśmy egoistami, bo nie chcemy ani jej, ani mojej mamy uczynić babciami. Trzaskała przy tym drzwiami. Po jej czwartym wejściu z awanturą i wyjściu zamknęłam się w środku, a ta podjęła piątą próbę wbicia do pokoju i po zastaniu zamkniętych drzwi powiedziała do koleżanki "o zamknęła się, kij jej w ucho" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Próbowałam jej tłumaczyć, że skoro ona CHCE wnuki, to też jest egoistką, to się tylko bardziej rozjuszyła.

Dziś byłabym
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też was wkurza tyle dziwadeł w przestrzeni publicznej? xD W dupie mam tę oryginalność. Zwłaszcza tyczy się to lasek. Kiedyś kobiety miały choć odrobinę klasy, ale przede wszystkim były twardymi babami, bo potrafiły wychować dziecko, ciężko pracować i jeszcze trzymać blisko całą rodzinę razem. Niech 25-35 latkowie spojrzą teraz na swoje mamy i zadajcie sobie pytania: Czy to nie były jakieś cyborgi? Dla mnie to powinny być ideały feminizmu. Kobieta w tamtych latach zaradnością nokautuje gro dzisiejszych mężczyzn

A dzisiaj? Dzisiaj jakieś kolorowe julki, czy inne alternatywki. Jakieś beznadziejne dziary w stylu brodnopis na ciele, kreski na oczach, japa cała w kolczykach, stylówa ala gimnazjalistka z 2010 roku. A to wszystko okraszone borderem, 10-15 partnerami seksualnymi w ciągu roku i zaszczytnym tytułem PSIEJ MAMY. A idolką feministek może być co najwyżej 120 kilogramowa baba z zaburzoną tożsamością seksualną, co pracuje w fundacji ogarniającej małolatkom aborcję xD

Nie mówię, że chłopów to nic nie dotknęło i są jacy byli, ale jednak tutaj te zmiany nie są tak dynamiczne. To jest jakiś globalny proces psucia ludzi? Serio pytam.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sakiro12: Polki niestety mają syndrom psa ogrodnika i przez cały czas narzekają na Polaków ale gdy Ci zaczynają się interesować Ukrainkami to nagle piecze je d--a o brak atencji od chłopów, których uważają za podludzi.
  • Odpowiedz