@damianooo5 jeżeli śnią mi się ostatnio często demoniczne postacie, z którymi zazwyczaj walczę bez cienia strachu, to co to może oznaczać? Czy w takim wypadku to ja robię im krzywdę, nie one mi?
  • Odpowiedz
@Teufciol:
#coolstory #pasta

Sam kiedyś próbowałem przywołać demona, na moje nieszczęście – udało mi się. Nie podam wam jednak inwokacji której użyłem, gdyż nie chcę abyście przechodzili przez to co ja. Pewnej nocy jak już pisałem udało mi się go przyzwać, stawił się w moim pokoju, ciężko mi nawet opisać jak wyglądał, powiem tylko, że nie chciałbym już zobaczyć tego, co wtedy widziały me oczy. Demon
  • Odpowiedz
  • 12
@marekv7
#coolstory #pasta

Sam kiedyś próbowałem przywołać demona, na moje nieszczęście – udało mi się. Nie podam wam jednak inwokacji której użyłem, gdyż nie chcę abyście przechodzili przez to co ja. Pewnej nocy jak już pisałem udało mi się go przyzwać, stawił się w moim pokoju, ciężko mi nawet opisać jak wyglądał, powiem tylko, że nie chciałbym już zobaczyć tego, co wtedy widziały me oczy. Demon usiadł
  • Odpowiedz
W ubiegłym roku postanowiłem wydawać corocznie książkę pod szyldem swojego bloga (#manualzielarski). Wówczas zająłem się tematem substytutów kawy arabskiej, jako słabo opracowanym i relatywnie mało znanym zagadnieniem. Ponieważ przyjąłem jedyny dostępny mi, ale bardzo ułomny sposób dystrybucji, nie przyniosła ona kokosów - zresztą kilka miesięcy później wrzuciłem cały tekst na swoją stronę. Dziś jestem bogatszy o zdobyte wtedy doświadczenia, ponadto znalazłem bardzo elastycznego wydawcę (Ridero), więc zapowiadam wszem i
Praktisch - W ubiegłym roku postanowiłem wydawać corocznie książkę pod szyldem swojeg...

źródło: comment_PdZWpunVO5ZgW6gh6vc3gDtqTqrb4Hwm.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Praktisch: Idealna lektura na jesienne wieczory, czytałabym (ʘʘ)

Co myślicie o tematyce? Zrazu wydaje się zupełnie niezwiązana z tematyką bloga, ale zaręczam, że ma naprawdę wiele wspólnego.


Oczywiście że ma wiele wspólnego. Przecież zioła mają zastosowanie w wielu dziedzinach, a już napewno w medycynie, magii czy alchemii.

Wołaj za miesiąc, żebym nie zapomniała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lenalee: O ziołach wiele w traktach nie ma, ale blog zajmuje się także historią ochrony zdrowia. Możemy oczywiście śmiać się z tamtych praktyk, ale tak czyniono i święcie w to wierzono - zatem nie widzę powodu, aby nie poruszać tego tematu :) Alchemia także odcisnęła mocne piętno na farmacji, którą również się zajmuję :)
  • Odpowiedz
@Kerrigan: jest w tym dużo prawdy, wybór by nie słuchać niektórych myśli i przestać je akceptować jako część mojego "ja" bo są instynktowne zmienił mnie na lepsze. Nie jest to łatwe i często się nie udaje jeśli nie mam czasu dla siebie żeby się zreflektować, ale warto znaleźć ten czas i pokonywać tą swoją słabość.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Też ich nie widziałem a szkoda bo ekstra były. Tych różowych krewetkowych tez nie lubię ale te czarne to mjód. Nie po to kupuje chińskie zupki żeby je poprawiać, jakbym chciał to umiem gotować. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
„OOBE, eksterioryzacja, podróże poza ciałem, podróże astralne” – więc jak to jest? To zjawisko istnieje czy to tylko jakiś dziwny wymysł? Kiedyś mocno broniłem tego poglądu, że naprawdę wychodzimy z ciała i „latamy” gdzieś tam po niefizycznym świecie (jeszcze zanim przeżyłem swoje pierwsze oobe i później po nim też). Naczytałem się wielu książek i postów o tej tematyce, posługiwałem się „fachową” terminologią. Miałem wątpliwości czy to zjawisko jest prawdziwe, ale mimo wszystko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jezu ten typ jest dobry( ͡° ͜ʖ ͡°)

0:30 hehe beka z typów, jak tam wasza planeta X i nibiru?

...

1:30 mówie wam, tornada na wielkich zbiornikach wód są wywołane dzięki zakrzywieniu czasoprzestrzeni przez chinczyków, było o tym w biblii

#okultyzm (?) #heheszki
Satan696 - Jezu ten typ jest dobry( ͡° ͜ʖ ͡°)
0:30 hehe beka z typów, jak tam wasza p...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
@Deku Kurde chciałbym takiego ziomka, pograli byśmy sobie w tekkena, o-----i pizzę, jarali szlugi, pili alko i posuwali sukkuby, a tak to sam w swojej piwnicy siedzę( ͡° ʖ̯ ͡°) Podej no mnie te inwokację

  • Odpowiedz