otwieram tag #klubswiadomych

zacznę od ostatniego lądowania na Marsie i kontaktów z innymi istotami.

czytałem ostatnio dyskusje mirków na temat: "dlaczego nie informuje się nas o obcych?"

problem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@drlect3r: całe życie sceptycznie jestem nastawiony do nauki i naukowców. Całe życie sprawdzam każdą z waszych ( dopinam cie pod klub żółtych napisów i sanjaye) teorii. Z ciekawościa czytam takie posty i zawsze gdy chce w coś uwierzyć to mnie zawodzicie. Wiara nie jest dowodem niczego. Jeżeli ziemia jest otoczona kopułą to pytam gdzie ona sie opiera bo w powietrzu nie lata. Jeżeli nie da się wylecieć poza nią to
  • Odpowiedz
Po wielu tygodniach ciężkiej pracy, dzięki wydawnictwu self-publishingu, ukazała się moja druga książka wydana pod szyldem Manuału Zielarskiego: "Archidoxis Magica i inne traktaty". Wszyscy słyszeli frazę "dawka czyni truciznę" (dosis facit venenum), które powszechnie wiąże się z wybitnym szwajcarskim XVI-wiecznym lekarzem Paracelsusem. I to tyle, co możemy powiedzieć o tej postaci, albowiem w Polsce jest naprawdę słabo poznana, nawet przez historyków medycyny.

Przetłumaczyłem trzy traktaty Paracelsusa: pierwszy dotyczy alchemii i metody wyprodukowania cudownej
Praktisch - Po wielu tygodniach ciężkiej pracy, dzięki wydawnictwu self-publishingu, ...

źródło: comment_uShU4jiRPPeJC6B6xCdvxYrlSCzFpG0Q.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe. Masz więcej informacji o tej technologii wywołującej kataklizmy?


@rad_kop: z channelingów nie, ale w internecie są informacje o HAARP.

Podobno plac w Watykanie działa na podobnej zasadzie, wyciąga energię z wiernych i przekazuję
  • Odpowiedz
Wyspa Lalek
Legenda głosi, że niejaki Don Julian Santana któregoś dnia po prostu wstał i opuścił swoją rodzinę, aby wieść samotnicze życie na wyspie. Jednak zaraz po dotarciu do brzegu natknął się na ciało dziewczynki leżącej twarzą w kanale, w którym najprawdopodobniej utonęła.

Czytaj więcej na:
https://paranormalum.blogspot.com/

#polska #duchy #zjawiskaparanormalne #paranormalne #okultyzm #straszne #miejskielegendy
Shader561 - Wyspa Lalek
Legenda głosi, że niejaki Don Julian Santana któregoś dnia p...

źródło: comment_2Ksp5MNMXUaWTOGhZ2IHdl691xRJGj4x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za ciekawe połączenie - okultyzm, Sopot i Wolne Miasto Gdańsk w filmie 1985 r. Akcja filmu rozgrywa się w burzliwym roku 1933, w polsko-niemieckim środowisku WMG. Podczas gdy NSDAP dochodzi do władzy, losy kilku osób w tajemniczy sposób splatają się ze sobą, a w cieniu majaczy groźna postać i tajemnice z przeszłości. Ktoś zdaje się kontrolować zjawiska, które ciężko wytłumaczyć w logiczny i racjonalny sposób...Medium jest opowieścią gotycką osadzoną w Wolnym
PrzewodniG - Co za ciekawe połączenie - okultyzm, Sopot i Wolne Miasto Gdańsk w filmi...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@damianooo5: bardzo sobie cenię twoje wpisy, szanuje cię za zainterwsownIa i chęć dzielenia się nimi z innymi. Są ludzie, którzy podchodzą do tego z kijem w dupie- nie zwracaj na nich uwagi. Zauważyłem ostatnio spadek częstotliwości dodawania wpisów. Rozumiem że wymaga to od ciebie dużo pracy, ale jeżeli istnieje szansa na czestrze wstawki- byłbym za nie wdzieczny:) przesyłam ci dobrą energię i wiedz że masz duży wpływ na życie innych.
  • Odpowiedz
podchodzą do tego z kijem w dupie- nie zwracaj na nich uwagi.


@SLyer: luzik. Już kiedyś pisałem, że zarówno sceptycy jak i mistycy są potrzebni. Nie mam z tym problemu.

Chodzi o to, że kiedyś zacząłem spisywać te teorie bardziej na luzie, bez zakładania, że wpisy dotrą do szerszego grona odbiorców. Tymczasem tag zaczęło obserwować znacznie więcej ludzi niż przypuszczałem. więc uznałem, że wypadałoby się trochę ustosunkować do treści jakie
  • Odpowiedz
Ludzi nie zabijano od razu bo eksperymentowano na nich, ot rozwój nauki.


@savenir: fakt. Jednak nie wyklucza to tego o czym napisałem we wpisie.

Wizualizowali sobie piekło jakie znali bo tak próbowali odwzorować to co
  • Odpowiedz
Premiera książki już za 9 dni! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

De Medicina Coelesti” znany w późniejszych wiekach jako „Archidoxis Magica” jest traktatem medyczno-astrologiczno-alchemicznym. Paracelsus wyjaśnia w nim zależności pomiędzy ruchem planet i właściwościami kruszców a zdrowiem człowieka. Każdy rozdział traktatu dotyczy innej choroby i jest opatrzony (zazwyczaj) jedną parą rycin przedstawiających pieczęcie, choć Paracelsus wymiennie stosuje także słowo 'sigil'.

Wykonywano je z różnych proporcji metali - głównie miedzi, srebra
Praktisch - Premiera książki już za 9 dni! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

„De Medicina Coelesti” znan...

źródło: comment_uuG443S012Iv8c00pvLlKEoGb2Gdtrpr.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rad_kop: Dzięki! FAQ będzie aktualizowane, bo jeszcze wiele pracy mnie czeka. Liczę że będzie 15go w sprzedaży, ale przez ten cholerny dzień wolny może coś się przesunąć ;-)
  • Odpowiedz
@damianooo5: z Amerykanami w Europie to nie taka abstrakcja:
Około 5 lat temu spotkałem amerykankę we Włoszech, która uciekła z usa w poszukiwaniu bezpiecznego azylu. Mówiła, że dużo jej znajomych szuka takiej opcji na starość. Byłem w szoku bo to było w momencie kiedy ja ubiegałem się o wizę :)
  • Odpowiedz