Wpis z mikrobloga

#channeling #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 480. Imperatorzy.
Po "ciemnej stronie mocy" naturalnie panuje system hierarchii, w której jeden byt podlega drugiemu. Od zwykłego prostego człowieka, który żeruje emocjonalnie na swojej rodzinie, a który później tupta posłusznie służyć swojemu pracodawcy, poprzez gangsterów służących swoim bossom, później negatywni politycy służący bankierom i czarnym magom, wyżej różne demony i diabły, aż po Lucyfera od którego się to zaczęło.

Ciekawostką jest, że "ciemna strona mocy" składa się z tzw. Imperatorów. Są to punkty władzy, w której jednostka rządząca nie ma nikogo ponad sobą w hierarchii. Nikomu nie podlega. Realizuje tylko swoje własne egoistyczne agendy.
Niemniej jednak natura "ciemnej strona mocy" jest taka, że ZAWSZE jest ktoś ponad. Imperator co prawda nie podlega nikomu w strukturach władzy, jednak nieświadomie przygotowuje podwaliny dla sił operujących na wyższym wymiarze egzystencji niż rządzi on sam.

W naszej cywilizacji Imperatorami są tak zwani czarni magowie, których nieco opisałem tutaj (oraz podałem kilka dodatkowych informacji w następnym punkcie w tym wpisie).
Ci ludzie nie wykonują niczyich rozkazów, nikomu nie podlegają. Realizują swój cel całkowitej kontroli nad resztą ludzkości. Czują się panami naszego świata.
Jednak to co stworzą ostatecznie będzie służyło obcym siłom operującym na wyższym wymiarze egzystencji niż istnieje ludzkość wraz z czarnymi magami.

Ponad czarnymi magami są inne wymiary ze swoimi Imperatorami. Aż po Imperatorów wszechświata, którymi są istoty zwane Alpha Draconami, które w Biblii nazywane są Diabłami. Alpha Draconie również nie mają nikogo nad sobą, jednak są niewolnikami nieskończonego strachu i nieustającej chęci dominowania nad wszystkim. Strach pochodzi od Lucyfera.

:::::::::: 481. Kilka dodatkowych informacji o czarnych magach. Kontynuacja z tego wpisu.
Nie są to kosmici, są to ludzie, jednak zmodyfikowani genetycznie. Spora część ich genotypu stanowi gadzi gen. Czyli gen odpowiadający za strach i silny instynkt przetrwania, a co za tym idzie silna chęć dominacji.
Reprezentują archetyp ludzi, którzy nie liczą się z nikim, traktują innych jak barachło, i są nastawieni tylko i wyłącznie na własną korzyść.

Ich naturalna ludzka energia została przytłumiona przez jakąś inną ciemną energię. Innymi słowy po prostu wyzbyli się człowieczeństwa. Warto tutaj zaznaczyć, że naturalna ludzka energia KAŻDEGO człowieka jest pozytywna/dobra. Nie ma czegoś takiego jak źli ludzie, lecz ewentualnie mogą być ludzie z zaburzoną psychiką, którzy zostają np. seryjnymi zabójcami, ale wciąż posiadają tą pozytywną energię człowieczeństwa. Czarni magowie stłumili w sobie tą ludzką energię prawie całkowicie.

:::::::::: 482. Szerszy plan sprowadzania imigrantów do europy.
Kiedyś pisałem, że wynika to z zasady "Problem > Reakcja > Rozwiązanie", aby wprowadzić kolejne restrykcje prawne i tym samym jeszcze bardziej zacieśnić kontrolę ludzi przez system. Teraz opiszę szerszy cel elity.
Elita chce skupić ludzkość w Europie. Następnie wytworzyć różne choroby, po czym wprowadzić kwarantannę w całej Europie. W ten sposób jeszcze łatwiej będą kontrolować ludźmi, i to w jednym skupisku.
Sama zaś elita planuje wyczyści Afrykę z ludności i stworzyć na tych terenach dla siebie odseparowane środowisko skąd będzie rządziła resztą społeczeństwa znajdującego się w Europie.
Co ciekawe, w planach jest także sprowadzanie do Europy Azjatów i Amerykanów (dla mnie osobiście na dzień dzisiejszy jest to abstrakcja).
damianooo5 - #channeling #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autors...

źródło: comment_62FDngUyNLc0P74c6DQ02PZN7BRHeNy3.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@damianooo5: z Amerykanami w Europie to nie taka abstrakcja:
Około 5 lat temu spotkałem amerykankę we Włoszech, która uciekła z usa w poszukiwaniu bezpiecznego azylu. Mówiła, że dużo jej znajomych szuka takiej opcji na starość. Byłem w szoku bo to było w momencie kiedy ja ubiegałem się o wizę :)
  • Odpowiedz
Kiedyś pisałem, że wynika to z zasady "Problem > Reakcja > Rozwiązanie", aby wprowadzić kolejne restrykcje prawne i tym samym jeszcze bardziej zacieśnić kontrolę ludzi przez system. Teraz opiszę szerszy cel elity.

Elita chce skupić ludzkość w Europie. Następnie wytworzyć różne choroby, po czym wprowadzić kwarantannę w całej Europie. W ten sposób jeszcze łatwiej będą kontrolować ludźmi, i to w jednym skupisku.

Sama zaś elita planuje wyczyści Afrykę z ludności i stworzyć
  • Odpowiedz
@milek347: W starych spisach sprzed pandemią jest (o ile to spisałem, ale na youtube w channelingu na pewno jest) też bodajże informacja o tym że "chipowanie", czy też naznaczanie ludzi odpędzie się w formie płynnej. Tymczasem mamy już kolejną technologię szczepień mRNA.
  • Odpowiedz