@shoterxD: a czego potrzebujesz? Jak chcesz zacząć w ogóle, to może być nieszczęsna historia Leviego, jak Crowley to Kaczyński, jak Magia Chaosu to Paweł Zaborowski i klasyki Carolla i Hine. Generalizując to z wydawnictw wartych na uwagi to głównie Black Antlers (głównie Masoneria, alchemia), Okultura (magia chaosu, Masoneria, psychonauci, jazdy po grzybach), albo Lashtal Press jak interesuje cię twórczość Crowleya.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie fascynowało, że jedna z popularniejszych książek o okultyzmie jest napisana przez kolesia, który się nazywa Manly Pee Hole xD
#okultyzm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecacie jakieś książki o satanizmie i okultyzmie? Tzn. nie mam na myśli żadnych podręczników zgłębiających te nauki, ale bardziej ich historie i obecność w kulturze.

#okultyzm #satanizm #ksiazki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej czarodzieje z #okultyzm #magia
Ostatnio naszła mnie myśl, żeby jakoś zakląć sobie naszyjnik. Noszę taki jakiś zwykły z kwarcytu.
Chciałbym dostawać jakieś efekty przy dotykaniu go, np. pewność siebie, odwagę czy coś podobnego.
Znacie jakieś sposoby czy rytuały które pozwoliły by na osiągnięcie takiego efektu?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba czas, żeby zacząć identyfikować się jako Demonolatorookultysta albo Demonolator ()
#okultyzm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czwarta edycja #wrozbyzwykopem dla #nocnazmiana

Z racji tego, ze zajmuje sie wróżbictwem i to z powodzeniem od kilku dobrych lat, a sama sztuka jest praktykowana w mojej rodzine od pokoleń postanowiłem odpowiedzieć na jakiekolwiek jedno pytanie 5 wylosowanych Mirków i Wędlinek, którzy zaplusuja ten wpis.

Warunkiem jest:
1.polubienie tego wpisu
LewCyzud - Czwarta edycja #wrozbyzwykopem dla #nocnazmiana 

Z racji tego, ze zajmuje...

źródło: comment_Whs8fz6dsIbo96GupjWfu8nmddvyGpHU.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie tylko chrześcijańscy fanatycy pieprzą głupoty. Spotkałem na DeviantArt jakąś satanistkę/okultystkę, której nie podobało się, że ludzie (zwłaszcza Wiccanki) używają pentagramu zwróconego czubkiem do góry, gdyż według niej, jako pierwszy powstał pentagram odwrócony, z czubkiem zwróconym do dołu, a pentagram czubkiem zwróconym do góry jest "profanacją" starożytnego symbolu. Napisała też cytat z jakiejś "okultystycznej książki", który mówił, że pentagram powinien być ZAWSZE zwrócony czubkiem do dołu, bo w przeciwnym razie "wystrzeliwuje
Stooleyqa - Nie tylko chrześcijańscy fanatycy pieprzą głupoty. Spotkałem na DeviantAr...

źródło: comment_Fu8NGtqAfOfy9L0q9tWqPWV6UngmD9Ty.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach