• 261
#norwegia #emigracja #praca #betonowoz

Wiecie co? Tak sobie wlasnie wymyslilem, ze bede pomagal ludziom wbic sie na norwegie, cos jak @sorek tylko w skandynawskim wydaniu. Mam chalupe z noclegiem, samochody pod reka no i przede wszystkim checi oraz doswiadczenie, co myslicie?
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzeba sie ze.mna lontaktowac telefonicznie, bo mi sie nie chce kazdemu opisywac co i jak.


@ReFree:

Z calym naleznym szacunkiem (nie pogniewaj sie za szczerosc) ale Sorkowi sie chce i zaryzykuje stwierdzeniem ze to wlasnie ma duzy wplyw na jego popularnosc wsrod emigrantow i wybor jego uslug wsrod emigrujacych. Jak tobie sie na wstepie nie chce opisywac mimo iz jeszcze nie zaczales pomagac to raczej czarno widze to twoje "Sorkowanie"
  • Odpowiedz
halo #norwegia #emigracja mam możliwość emigracji zarobkowej do Norwegii okolice miasta Bergen, potrzebuje osoby która będzie mogła odpowiedzieć na wszystkie moje pytania dot. przyjazdu, pobytu, pracy, różnych zasad i innych tego typu rzeczy potrzebnych na start w tym kraju; jeśli ktoś taki się znajdzie proszę pisać na pw ;)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uberoslo
Dawno nie robiłem wpisu odnośnie #uber ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wczoraj około północy była straszna lipa, klientów dużo ale stawka standardowa, wiec postanowiliśmy zamieścić post na grupie FB, aby wszyscy kierowcy wylogowali sie z systemu na 10 min. W komentarzu wstawialiśmy
localgoodness - #uberoslo 
Dawno nie robiłem wpisu odnośnie #uber (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 

Wczo...

źródło: comment_Ex8MUbuoGt4Yl3adSrq8yXqGiXgZI0zh.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hammerfest to niewielkie norweskie miasteczko, położone w kole podbiegunowym wyróżniające się … ciekawą elektrownią.

W cieśninie Kvalsund tuż obok wspomnianego miasteczka, zamontowano podwodne turbiny, napędzane wodę morską, która w wyniku grawitacyjnego przyciągania księżyca przepływa przez cieśninę cztery razy na dobę z prędkością 2,5 metra na sekundę. Uzyskana z nich energia elektryczna jest wykorzystywana przez pobliskie gospodarstwa, a sama elektrownia wciąż rozwijana. Kolejne turbiny pojawią na dnie cieśniny już w 2017 roku.

M.....r - Hammerfest to niewielkie norweskie miasteczko, położone w kole podbiegunowy...

źródło: comment_bzkYhSLXNqkvmlguKVx0cENDogaY5Le0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@localgoodness lakier nie będzie się tak niszczył więc czemu nie, jeszcze jak to będzie zrobione odpowiednio z fajnym motywem i logo nie będzie strasznie wyglądać to czemu nie
  • Odpowiedz
#norwegia #ciekawostki

Przejeżdżałem obok tego miejsca dwa razy dziennie, przez prawie rok i ciągle sobie obiecywałem, że zobaczę co to jest. Mowa o Raknihaugen, z tego co wyczytałem jest to największy prehistoryczny wolno stojący zabytek Norwegii i podobno jeden z największych kurhanów w północnej Europie. Mieszam obok czegoś takiego 4 kilometry a poszedłem tam dopiero dzisiaj. Z daleka wygląda po prostu jak kopiec, podobno ma 15 metrów wysokości
ReFree - #norwegia #ciekawostki

Przejeżdżałem obok tego miejsca dwa razy dziennie,...

źródło: comment_4I0zh0vbVT8bF2AnJ0biosqRuNNVy9OI.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach