Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 1
@soss: mam ten sam model nike, są swietne
@soss: Jak bez paracetu to pewnie ibux dostałeś... Mojemu #rozowypasek dawali paracet w szpitalu na złamany obojczyk. Gdyby nie zapasy ketoprofenu z PL to byłoby krucho.
Już od wczoraj w domu. Na koniec odwiedziłem Verdens Ende i zrobiłem zdjęcie..
Mówio, że wystarczy zrobić czarno białe zdjęcie, żeby od razu wydawało się artystyczne. Tak przynajmniej mnie na studiach uczylii ( ͡º ͜ʖ͡º)
#norwegia #rower #fotografia
Mówio, że wystarczy zrobić czarno białe zdjęcie, żeby od razu wydawało się artystyczne. Tak przynajmniej mnie na studiach uczylii ( ͡º ͜ʖ͡º)
#norwegia #rower #fotografia
źródło: comment_1FEpu27II7h9ixHfp8flZQqvh3Q5nGem.jpg
Pobierz@kucowaty_suchoklates: pokaż w kolorach
- 0
Jest ktoś z #norwegia kto pracował w #gastronomia ew coś wie na ten temat ? Zamierzam zostać kucharzem, od kilku osób z branży słyszę dużo o wyzysku jaki panuje w polskiej gastronomii,ciągłe nadgodziny,problemy z wzieciem urlopu kiedykolwiek,na umowie minimalna reszta pod stołem itp. Orientuje się ktoś jak to jest w norwegii ? Też są duże problemy z urlopami i pensjami ? Nie mogłem znaleźć w google informacji o
konto usunięte via iOS
- 3
@qwertty321: a ty wiesz, ze sie wypytujesz kierowcy betonomieszarki o prace kucharza? XD
konto usunięte via iOS
- 1
@qwertty321: nie jestem kucharzem, nie znam zadnego kucharza Polaka w Norwegii osobiscie, ucz sie jezyka i probuj :)
@LubieKiedy myslałem ze w norwegii chcesz założyć. Poza tym ten na stronie zawsze niższy niz to co wychodzi przy przelewie
@LubieKiedy: w PKO albo Mbank zakładają w koronach. Sam sie zastanawiam. Byłem w PKO 7 zł miesięcznie prowadzenie konta. Przelew w koronach przychodzący 30zł. A jak chcesz wysłać korony z PKO na norweskie konto to pobierają 0,2% ale nie więcej niż 180 zł, do tego jeszcze Ok 80zl innych opłat. Czyli razem +-260zł. To jest opcja jak chcesz trzymać korony w Polsce a jak chcesz wymieniać na złotówki to cinkciarz
- 9
- 18

- 2
@legion2012: teraz?

51
Odkrycie archeologów potwierdza zdarzenie opisane w wikińskich sagach

Norwescy archeolodzy, prowadzący badania wykopaliskowe na terenie dawnego zamku Sverresborg w Trondheim, dokonali niezwykłego - wręcz sensacyjnego - odkrycia. Potwierdza ono dramatyczne wydarzenia, które zostały opisane w średniowiecznych norweskich sagach. Artykuł w języku angielskim.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
#norwegia przerwa w pracy. Na kawę
źródło: comment_frAGWqwUmZItSokHG9wG1q5vNTnsc0So.jpg
Pobierz@RoBee: Zima... U mnie już codziennie na minusie, dzisiaj -7 rano było.
- 0
@electro_nick: U mnie jeszcze 3 na plusie, ale szybki skrobać trzeba było :(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@localgoodness: Garnitur, puder żeby jaśniejszy, a na koniec uśmiechnij się sztucznymi zębami wampira ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@localgoodness: pokaż klientom statystyki zarobków polskich kierowców ubera - to ich wystarczająco wystraszy.
- 9
@localgoodness: Tesla wygląda całkiem ładnie i jest szybka. Na tym kończą się jej zalety jak widać. Spasowanie tragiczne, jakość generalnie kuleje, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Auto elektryczne nie ma "duszy", nie mruczy, jest takie "głuchonieme" no a ten wielki telewizor w środku to zabawka dla masochistów. Nie kupiłbym. Ale szanuję ;)
Z gory przepraszam za brak polskich znakow i mozliwe bledy, pisze z tel co nie jest specjalnie komfortowe.
Mirki z #emigracja - jak to jest ze prawie kazdy robol robiacy krotkie podsumowanie swojego dotychczasowego pobytu #zagranico , po opisaniu swojej pracy w restauracji, magazynie, fabryce, hotelu etc. czuje sie zobligowany dodac ze to oczywiscie gownopraca ale tylko na chwile i juz niedlugo, juz za chwileczke, bedzie sie rozgladal za
Mirki z #emigracja - jak to jest ze prawie kazdy robol robiacy krotkie podsumowanie swojego dotychczasowego pobytu #zagranico , po opisaniu swojej pracy w restauracji, magazynie, fabryce, hotelu etc. czuje sie zobligowany dodac ze to oczywiscie gownopraca ale tylko na chwile i juz niedlugo, juz za chwileczke, bedzie sie rozgladal za
@callmemiro dlaczego bycie kelnerem to koniec kariery¿ To nie możliwe jest potem zostać managerem na restauracji? A później z doświadczeniem założyć swoją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 10
@niedoszly_andrzej: jak ty mnie tu zaimponowałeś Wąski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie, to w pełni się z Tobą zgadzam. Poszedłbym nawet krok dalej i stwierdził, że praca fizyczna > praca biurowa. Pracowałem zarówno w biurze, jak i fizycznie, zdarzało mi się nawet zmieniać pracę biurową na fizyczną, a kiedy odchodziłem, to lemingi patrzyli na mnie jak na idiotę, że jak to, z biura
A tak na poważnie, to w pełni się z Tobą zgadzam. Poszedłbym nawet krok dalej i stwierdził, że praca fizyczna > praca biurowa. Pracowałem zarówno w biurze, jak i fizycznie, zdarzało mi się nawet zmieniać pracę biurową na fizyczną, a kiedy odchodziłem, to lemingi patrzyli na mnie jak na idiotę, że jak to, z biura
#jedzzwykopem takie scierwo żarcie na postoju.
#uberoslo na wakacjach!
Właśnie z #rozowypasek i Mirek jedziemy na KoniecSwiata.
Taki spontaniczny wyjazd, nie jest do długi wyjazd raptem 140km, ale miejsce jest przyjemne.
Za dwa tygodnie planujemy wyjazd do Bergen.
Wszystko znajdziecie pod tagiem #uberoslo
#uberoslo na wakacjach!
Właśnie z #rozowypasek i Mirek jedziemy na KoniecSwiata.
Taki spontaniczny wyjazd, nie jest do długi wyjazd raptem 140km, ale miejsce jest przyjemne.
Za dwa tygodnie planujemy wyjazd do Bergen.
Wszystko znajdziecie pod tagiem #uberoslo
źródło: comment_pGYK5amNDAMO6dWKCmRk1hIqjgZ4NaNo.jpg
Pobierz@Raja: czemu gosc w lewym gornym rogu ma rozne kolory rąk?
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
@indeed w "chwili obecnej zarabiam 177 nok/h brutto, zaczynałam od stawki 158, więc różnica przez te 2.5 roku jest spora. "
To jest spora różnica?? Kurde ja z 60f na 140f dniowki w 13 miesięcy nie jestem do końca zadowolony :)
To jest spora różnica?? Kurde ja z 60f na 140f dniowki w 13 miesięcy nie jestem do końca zadowolony :)
- 2
@qwertty321: norweski oczywiście jest ogromnym plusem ;) ale angielski też dobrze jest znać
- 0
@electro_nick: Eh, na południu jesteś a nie na biegunie :D
- 0
@Serchio Chyba nawet w Tromsø jest cieplej niż tu. -3.5 teraz...
80 proc. Węgrów w wieku do 45 lat uważa, że praca matki jest szkodliwa dla dziecka w wieku przedszkolnym. Tego samego zdania jest jedynie 11 proc. Norwegów http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/161009948-Czy-mlode-matki-powinny-pracowac-Sondaz-w-Europie.html #wegry #norwegia #rodzina #dzieci
źródło: comment_w3QqTJsRjwZmLHbN07VcD3d3EeYPaCmJ.jpg
Pobierz- 1
@Rzeczpospolita_pl: taki wdzięczny temat do zobrazowania, przynajmniej odnośnie Europy, a w artykule zamiast mapki jest tylko jakieś stockowe zdjęcie dziecka w trawie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 4
@Rzeczpospolita_pl: super artykuł. Ocena wpływu pracy matki na dziecko nie na podstawie badań naukowych tylko subiektywnej oceny lokalnych Januszy.
@localgoodness ale dobrze z tylko z dołu uciekło powietrze
- 659
czy lewarek poradzi sobie z uniesieniem tesli?
@localgoodness: Nie ma szans. Przecież lewarki nie są od tego by podnosić samochody by np. wymienić koło.


























W wiekszosci przypadkow nazwisko i imie osoby poszkodowanej (najczesciej tej ktora zginela) jest oficjalnie podawane do wiadomosci.
Wczoraj w miejscowosci Vennesla wydarzyl sie wypadek z udzialem #motocykle dzis gazeta podaje do wiadomosci...
http://www.fvn.no/lokalt/vennesla/Bjornar-Skomedal-30-omkom-i-trafikkulykke-3073407.html