Jest ktoś z #norwegia kto pracował w #gastronomia ew coś wie na ten temat ? Zamierzam zostać kucharzem, od kilku osób z branży słyszę dużo o wyzysku jaki panuje w polskiej gastronomii,ciągłe nadgodziny,problemy z wzieciem urlopu kiedykolwiek,na umowie minimalna reszta pod stołem itp. Orientuje się ktoś jak to jest w norwegii ? Też są duże problemy z urlopami i pensjami ? Nie mogłem znaleźć w google informacji o
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubieKiedy: w PKO albo Mbank zakładają w koronach. Sam sie zastanawiam. Byłem w PKO 7 zł miesięcznie prowadzenie konta. Przelew w koronach przychodzący 30zł. A jak chcesz wysłać korony z PKO na norweskie konto to pobierają 0,2% ale nie więcej niż 180 zł, do tego jeszcze Ok 80zl innych opłat. Czyli razem +-260zł. To jest opcja jak chcesz trzymać korony w Polsce a jak chcesz wymieniać na złotówki to cinkciarz
  • Odpowiedz
@Hypeman: No byłem przyzwyczajony do tego, że w czasie pracy wykonuję jakiś wysiłek fizyczny, a teraz zrobię kilka kroków w koło auta, albo na piętro po dokumenty i na tym koniec. Muszę się zmotywować do takich codziennych spacerów.
  • Odpowiedz
@localgoodness: Tesla wygląda całkiem ładnie i jest szybka. Na tym kończą się jej zalety jak widać. Spasowanie tragiczne, jakość generalnie kuleje, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Auto elektryczne nie ma "duszy", nie mruczy, jest takie "głuchonieme" no a ten wielki telewizor w środku to zabawka dla masochistów. Nie kupiłbym. Ale szanuję ;)
  • Odpowiedz
Z gory przepraszam za brak polskich znakow i mozliwe bledy, pisze z tel co nie jest specjalnie komfortowe.

Mirki z #emigracja - jak to jest ze prawie kazdy robol robiacy krotkie podsumowanie swojego dotychczasowego pobytu #zagranico , po opisaniu swojej pracy w restauracji, magazynie, fabryce, hotelu etc. czuje sie zobligowany dodac ze to oczywiscie gownopraca ale tylko na chwile i juz niedlugo, juz za chwileczke, bedzie sie rozgladal za
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@callmemiro dlaczego bycie kelnerem to koniec kariery¿ To nie możliwe jest potem zostać managerem na restauracji? A później z doświadczeniem założyć swoją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: jak ty mnie tu zaimponowałeś Wąski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie, to w pełni się z Tobą zgadzam. Poszedłbym nawet krok dalej i stwierdził, że praca fizyczna > praca biurowa. Pracowałem zarówno w biurze, jak i fizycznie, zdarzało mi się nawet zmieniać pracę biurową na fizyczną, a kiedy odchodziłem, to lemingi patrzyli na mnie jak na idiotę, że jak to, z biura
  • Odpowiedz
#jedzzwykopem takie scierwo żarcie na postoju.
#uberoslo na wakacjach!
Właśnie z #rozowypasek i Mirek jedziemy na KoniecSwiata.
Taki spontaniczny wyjazd, nie jest do długi wyjazd raptem 140km, ale miejsce jest przyjemne.
Za dwa tygodnie planujemy wyjazd do Bergen.
Wszystko znajdziecie pod tagiem #uberoslo
localgoodness - #jedzzwykopem takie scierwo żarcie na postoju.
#uberoslo na wakacjach...

źródło: comment_pGYK5amNDAMO6dWKCmRk1hIqjgZ4NaNo.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@indeed w "chwili obecnej zarabiam 177 nok/h brutto, zaczynałam od stawki 158, więc różnica przez te 2.5 roku jest spora. "
To jest spora różnica?? Kurde ja z 60f na 140f dniowki w 13 miesięcy nie jestem do końca zadowolony :)
  • Odpowiedz