Wpis z mikrobloga

#betonowoz

Halo, halo! Dzisiaj próbowaliśmy zrobić z betonu magme, ale nie pykło ;[ Tak na serio to zutylizowaliśmy walające się po bazie palety, bo już syf się robił. Zdarzyło mi się dziś, że operator żurawia przywalił mi kubłem w ciężarówkę i strzeliła prawa lampa. Patrze idzie kierownik to mówię mu, że operator miota kubłem jak szatan i lampę mi zbił, na co on mi na to, że to moja wina bo mu nie pokazywałem gdzie ma go postawić. NOSZ #!$%@? mówię, człowieku on mnie nim prawie zabił, a wcześniej już kilka razy obił i leja i sierżanta, machnął ręką i powiedział, że zwróci mu uwagę. Po rozładunku wpisałem na dokumenty, że lampa rozbita, zrobiłem zdjęcia i poleciałem do kierasa, żeby mi to podpisał. Kręcił chwilę nosem, ale w końcu maznął jakiś szlaczek i mówi do mnie "ale teraz jak któryś z was na coś najedzie, albo w coś uderzy to też wam wystawimy rachunek!" Wyśmiałem typa bo wszystko płaci firma która ma setki milionów i takie rzeczy są wliczone w koszta, a za taką lampę musiałbym się tłumaczyć mojemu szefowi, podwykonawcy dla tej firmy. Ten kiero to był noras, a operator żurawia polak, także widzicie dobrzy ludzie, zgrzyty międzyludzkie też są w #norwegia
Pobierz ReFree - #betonowoz

Halo, halo! Dzisiaj próbowaliśmy zrobić z betonu magme, ale ni...
źródło: comment_oze9uVsoPLP5EnxBFiAK6XcOjROkRRKk.jpg
  • 1