Witam, ojciec jest w #bergen , kończy mu się obecnie umowa i szuka nowej pracy, może być cokolwiek. 55 lat, ogarnia elektrykę, budowlankę, montaż sieci komputerowych, stolarkę, jest bardzo dobrym kierowcą. Języki to podstawa angielski niemiecki włoski. Nie macie mirki drogie jakiejś oferty ? :)
#norwegia #emigracja #praca #pomoc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orangio: finn.no i znajomi. Jak pracuje miesiac niech zapomni o NAV tam trzeba miec wypracowany dochod zeby dostac jakas pomoc.
poza tym na fb niech sie doda do grup polacy w bergen itd. tam moze sie cos trafic, chociaz sezon na fuchy sie powoli konczy.
  • Odpowiedz
#norwegia przegrywa na wyjeździe z Azerbejdżanem 0-1. San Marino u siebie również 1-0. Czy będzie dzisiaj sensacja w meczu Norwegia - San Marino? #mecz #ms2018
FERDOL - #Norwegia przegrywa na wyjeździe z Azerbejdżanem 0-1. San Marino u siebie ró...

źródło: comment_CIbU8pggI5dU4b5WPylXEilIBy9IfSVp.jpg

Pobierz

Norwegia - San Marino

  • Niska wygrana Norwegii 39.3% (11)
  • Wysoka wygrana Norwegii 25.0% (7)
  • Będzie remis 7.1% (2)
  • Sensacyjne zwycięstwo San Marino 28.6% (8)

Oddanych głosów: 28

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach