Czasem sobie przeglądam ogłoszenia z branży reklamy/marketingu i czasem nie wierzę w to co widzę.

Wymagania:
1-2 lata doświadczenia
wyższe wykształcenie
angielski B2-C1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boomkin: To jak chcesz komuś oddawać pod opiekę "aDDsy" po weekendowym szkoleniu, to zostaną z Tobą przez pierwsze 3 miesiące.

Dla mnie 1-2 lat doświadczenia, to robienie tych rzeczy przez tyle czasu, czyli w tym przypadku klepanie reklam dla klientów a płacenie komuś takiej stawki to żart, ale domyślam się, że są desperaci, którzy aplikują przy takich warunkach i stąd mamy taki rynek jaki mamy.
  • Odpowiedz
@Cygan_Edek: Większość aplikujących kłamie w CV odnośnie wszystkiego stąd też mamy rynek jaki mamy.

Jak ktoś ma pojęcie to pracuje za dobre pieniądze, resztę trzeba uczyć i jest jak jest.
  • Odpowiedz
Tajniki pozycjonowania stron WWW w 2020 roku według Bartka Góralewicza właściciela jednej z największych polskich agencji SEO. Zrobiłem już z tego znalezisko, ale wrzucam też na mirko - może komuś się przyda.

https://www.youtube.com/watch?v=jwA0x7-PqYY

Bartek wiele rzeczy mówi wprost, ale znacznie ciekawsze są smaczki rzucone "między słowami". Informacje nt. pozycjonowania stron, których raczej nie znajdziesz na szkoleniu czy w poradniku.

#seo #pozycjonowanie #marketing #pracbaza #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vaxx: Na pierwszy rzut oka, to jest to okropne, ale może jest szaleństwo w tej metodzie i mają dobre wskaźniki właśnie przez siermiężność tego maila, prostotę i sposób wyrażania się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Muszę nazwać trochę produktów z galanterii męskiej, ale brak pomysłów. Czasem niektórzy używają liter alfabetu, albo imion damskich czy męskich do nazywania produktów. Jakiś pomysł czego możnaby użyć? #marketing #marketinginternetowy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trampek: z mojego doświadczenia w sprzedawaniu, a co za tym idzie obserwowaniu nazw kolekcji różnych rzeczy (nie tylko ubrań) to fajne są: nazwiska znanych osób (np malarzy, kompozytorów - nie współczesnych), nazwy planet, konstelacji, gwiazd itp, nazwy geograficzne, nazwy kamieni czy minerałów, pierwiastków, kwiatów, zwierząt itp itd. :)
  • Odpowiedz
@NickciN: Wydaje mi się, że to jest zbyt idealistyczne podejście do tematu. Rzeczywistość nie jest taka prosta.

Poza tym...

Wprowadzanie prawa na całej UE, Ameryce, Azji itd o zmiejszaniu produkowania plastiku z roku na rok.

Wprowadzenie przepisów nakazujących zmniejszenie produkcji plastiku nie jest problemem. Papier wszystko przyjmie, więc można wprowadzić dowolny zakaz lub obostrzenie. Tylko co dalej? Po prostu zamknie się pewną gałąź przemysłu, która nie ma sensownej alternatywy. To
  • Odpowiedz
"Dlaczego Ludzie to debile?"
2 miesiące temu popełniłem wpis gdy mieli mniej niż 10mln, teraz mają 15mln+
https://www.wykop.pl/wpis/44813247/jestem-absolutnie-zszokowany-ze-ten-scam-dostal-pr/

I zgadnijcie co się stało.
https://www.indiegogo.com/projects/princube-the-world-s-smallest-mobile-color-printer/x/22549674#/comments
Shewie - "Dlaczego Ludzie to debile?"
2 miesiące temu popełniłem wpis gdy mieli mnie...

źródło: comment_729CL3U7xFSLqFpvm2GPd4E3hTMbiRkI.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polanin: porównujesz projekt za 1mln złotych do projektu za który zgarnięto 15mln xD Scamami które zebrały 1bańkę to można udekorować choinkę.
  • Odpowiedz
@Shewie: Twórcy butelki od samego początku musieli sobie zdawać sprawę, że to nie działa i nie ma prawa zadziałać także oni są bardziej "legitnymi" naciągaczami.
  • Odpowiedz